فورت هود سرباز در بر داشت کشته در داخل سوزاندن خودرو مایل از تگزاس پایه

AUSTIN تگزاس -- فورت هود سرباز شد کشته در حال سوختن خودرو دوشنبه در یک شهر فقط در خارج از تگزاس مرکزی ارتش لی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

AUSTIN تگزاس -- فورت هود سرباز شد کشته در حال سوختن خودرو دوشنبه در یک شهر فقط در خارج از تگزاس مرکزی ارتش لیبی با توجه به اجرای قانون محلی و مقامات سرویس.

Pfc. Brandon Scott Rosecrans, 27 بود شناسایی سه شنبه به عنوان قربانی توسط هارکر هایتس اداره پلیس که در حال بررسی مرگ او را به عنوان یک قتل با توجه به انتشار اخبار از رئیس پلیس فیلیپ اخر.

سرباز بدن داشت در داخل یک پرتقال 2016 جیپ Renegade در هارکر هایتس که واقع شده است در حدود 12 کیلومتری جنوب شرقی فورت هود. شهر را آتش مارشال در حال انجام یک آتش سوزی تحقیقات صورت همزمان.

ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی نیز در حال بررسی است. مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر در روز شنبه.

Rosecrans که از Kimberling City, Missouri, وارد ارتش در ماه مه سال 2018 به عنوان یک quartermaster و مواد شیمیایی و تجهیزات تعمیرکار و اختصاص داده شده به 3 زرهی Brigade Combat Team, 1st سواره نظام لشکر از نوامبر سال 2018 با توجه به انتشار اخبار از فورت هود.

"فرمان Sgt. مسلح ، Ryan McLane و من می خواهم به بیان عمیق ترین حسرت به خانواده و عزیزان از Pfc. براندون Rosecrans گفت:" سرهنگ کوین Capra, 3rd فرمانده تیپ.

Rosecrans' جوایز و دکوراسیون شامل دفاع ملی مدال خدمات و سرویس روبان.

این Harker Heights, پلیس, بخش تحقیقات جنایی است که به درخواست هر کسی با اطلاعات در مورد قتل به تماس با آنها را در 254-953-5400 یا جلو جنایت در 254-526-راهنمایی [8477]. ارسال اطلاعات آنلاین در www.bellcountycrimestoppers.com. تمام اطلاعات محرمانه و ناشناس و راهنمایی که منجر به بازداشت هستند واجد شرایط برای دریافت پاداش تا 1000 $به صورت نقدی.

فورت هود بیش از 36,000 فعال وظیفه پرسنل و پایه است که در خانه به سوم سپاه زرهی ستاد و بزرگترین واحد 1 بخش سواره نظام.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب