نظامی COVID-19 موارد سنبله 41 درصد در ماه ژوئن با Upticks در کانون متحده

COVID-19 نفر در ارتش به ضرب گلوله بیش از 41 درصد در ماه ژوئن در میان خدمات اعضای وابسته و وزارت دفاع شهروندان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 تیر 1399

COVID-19 نفر در ارتش به ضرب گلوله بیش از 41 درصد در ماه ژوئن در میان خدمات اعضای وابسته و وزارت دفاع شهروندان و پیمانکاران در آنچه که مقامات پنتاگون روز چهارشنبه گفت بازتابی از افزایش این ویروس در کانون متحده است.

در میان اعضای خدمات به تنهایی تعداد COVID-19 موارد نزدیک به دو برابر در ماه ژوئن -- از 6,396 در ژوئن 1 به 12,521 به عنوان از 1 ژوئیه به گفته وزارت دفاع و ارقام.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی شناسه ستوان کشته شده در F-16 تصادف

"جای تعجب نیست که ما در حال دیدن برخی از چشم انداز مثبت در مورد ما از نظر عفونت تا حد زیادی در اطراف جایی که ما شاهد آن در جامعه غیر نظامی در فلوریدا تگزاس و آریزونا و برخی از بخش هایی از کالیفرنیا گفت:" توماس McCaffery دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان.

"که نمی تواند یک سورپرایز-ما بخشی از جامعه" McCaffery گفت: در سومین جلسه.

ممکن است یکی دیگر از عوامل در افزایش نظامی شد تغییر در نحوه تاسیسات انجام شد تست McCaffery گفت.

"در طول چند ماه گذشته ما انجام تست بیشتر از کسانی که علائم" از جمله کسانی که آماده شدن برای استقرار McCaffery گفت. "بنابراین ما انتظار داریم که اگر ما در حال انجام تست بیشتر از کسانی که بدون علامت, ما قصد داریم برای دیدن بیشتر از یک چشم انداز مثبت بوده است."

در ژوئن 1, وزارت دفاع گزارش تعداد کل COVID-19 موارد مثبت در میان خدمات اعضای وابسته و DoD غیر نظامیان و پیمانکاران بود 9,885. به عنوان از 1 ژوئیه این تعداد افزایش یافته است به 18,071.

با وجود افزایش در موارد McCaffery نام آن را "نشانه خوبی" وجود دارد که هنوز به طور قابل توجهی افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان ناشی از افزایش موارد مثبت.

تحت رهبری ژنرال DoD سیاست McCaffery و دیگر مقامات در این جلسه کاهش یافته و به تعداد مورد خاص و تاسیسات از جمله پنتاگون.

توماس Muir, مدیر واشنگتن ستاد خدمات در وزارت دفاع گفت: تعداد COVID-19 نفر از میان اعضای خدمات و شهروندان کار در پنتاگون امکانات اضافه شده به تعداد کل موارد گزارش شده توسط وزارت دفاع و او نیست که یک برک آوت.

وقتی پرسید که آیا او می تواند به یک مفهوم کلی از این افزایش از ماه مه 22, زمانی که DoD گزارش 152 موارد در پنتاگون رزرو Muir گفت که او نمی تواند آن را فراهم خواهد ولی "را که یکی برای عمل است."

اما Muir نشان داد که این روند در پنتاگون بود, مثبت, منعکس کننده جامعه اطراف است.

به گفته او "14-بعد روند نزولی در موارد جدید" در داخل شعاع 50 مایل تخمین پنتاگون. "ما خوش شانس در DC [District of Columbia] منطقه -- همه آنها روند رو به پایین" Muir گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نظامی Coronavirus موارد: آخرین مختصر و مفید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب