تفنگداران دریایی گذشت زمان پریدن طناب در طول دو هفته قرنطینه را تحت

یک گروه از تفنگداران دریایی پدید آمده از دو هفته قرنطینه در داروین استرالیا جدید پرش-مهارت های طناب. پنجاه و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

یک گروه از تفنگداران دریایی پدید آمده از دو هفته قرنطینه در داروین استرالیا جدید پرش-مهارت های طناب.

پنجاه و چهار تفنگداران دریایی پیشرفته از آنچه بود که یک 2,500 قوی تابستان نیروی چرخشی پایین زیر قرار داده شد در قرنطینه ماه گذشته به محافظت در برابر انتقال coronavirus.

دریایی سپاه به تعویق افتاد چرخش در مارس 30 زیر منظور از وزیر دفاع علامت Esper یک هفته زودتر محرومیت تقریبا تمام رسمی جنبش در خارج از کشور برای وزارت دفاع پرسنل.

یکی از تفنگداران دریایی در داروین, 1st سرهنگ کوین Heine, 25, فردریک مریلند گفت که او و هفت نفر دیگر از اعضای کیلو باتری 3 گردان, 11th دریایی هنگ آموخته بودند رهبری برای قرنطینه در طول سفر جنوب از سپاه تفنگداران دریایی هوایی و زمینی مبارزه با مرکز توئنتی ناین پالمز کالیفرنیا.

"قبل از ما به سمت چپ توئنتی ناین پالمز ما رو کلمه وجود دارد یک فرصت خوب [شبکه] که قرار بود به اتفاق می افتد," او گفت:.

تفنگداران دریایی که در یک پرواز تجاری به استرالیا از لس آنجلس داده شد ماسک و دستکش زمانی که آنها فرود آمد در داروین پس از آن گرفته شده به نزدیکی رابرتسون بازداشتگاه های رسمی وسایل نقلیه هاینه گفت.

تفنگداران دریایی خود را به قرنطینه در بازداشتگاه اتاق با حمام خود را, میز و نیمکت و آشپزخانه او اضافه شده است.

جمهوری آفریقای نلسون ماندلا سایه جعبه و زد در محل برای حفظ تناسب اندام در طول 18 سال به عنوان یک زندانی سیاسی در جزیره روبن. هاینه و دیگر تفنگداران دریایی در واحد کار با طناب پرش طول حبس خود.

"این احتمالا من مجبور به طولانی ترین پرش طناب جلسات من تا کنون انجام," او گفت:, و اضافه کرد که یکی از رفقای خود را می توانید انجام برخی از ترفندهای جذاب. "همه هشت نفر از ما احتمالا می تواند در یک نمایش قرار داده پس از دو هفته."

تفنگداران دریایی صرف مقدار زیادی از وقت خود را در اینترنت هاینه گفت. آنها نیز به تماشای فیلم و خواندن کتاب.

"اکثر تفنگداران دریایی گذشت زمان صحبت کردن به خانواده در ایالات متحده," او گفت:. "من کار انجام می شود."

هاینه است که کیلو باتری اجرایی و صرف بیشتر وقت خود را در قرنطینه برنامه ریزی و هماهنگی برای ورود بقیه به زور یک بار همه گیر فروکش.

"ما فقط تنظیم شرایط را برای آنچه که ما را به انجام زمانی که ما رو از قرنطینه," او گفت:.

در پایان قرنطینه هر دریایی بررسی شد توسط یک corpsman که خود را در زمان دما و به دنبال نشانه هایی از ویروس.

در حال حاضر آنها در زندگی های مختلف بازداشتگاه اتاق و مشغول به کار در این موتور با چرخ دنده است که روانه بازار شد به پشتیبانی از چرخش. کیلو باتری آتش سوزی چندین M777 155 mm یدک howitzers.

1st سرهنگ Bridget Glynn, یک افسر امور عمومی با تفنگداران دریایی در داروین گفت که این گروه این است دستورالعمل زیر را که شامل اجتماعی فاصله و محدود کردن گروه به حداکثر دو تفنگداران دریایی.

تفنگداران دریایی می تواند ترک پایگاه خود را به فروشگاه برای ضروریات اما داروین سواحل و میله کردن محدودیت Glynn گفت.

"ما در حال رفتن به می دانم که برای آماده شدن برای هر احتمالی در آینده," او گفت:. "دریایی سپاه در مشورت با دولت استرالیا و آماده سازی برای انجام استقرار بعد از آن در سال اگر وضعیت مجوز."

این مقاله نوشته شده توسط: ست رابسون از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب