دریایی واحد غیر فعال در تهاجمی برنامه ریزی برای تغییر شکل سپاه

حداقل چهار دریایی سپاه واحد سربار رنگ خود را در هفته های اخیر به عنوان بخشی از تهاجمی برنامه ریزی برای شکل دا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 تیر 1399

حداقل چهار دریایی سپاه واحد سربار رنگ خود را در هفته های اخیر به عنوان بخشی از تهاجمی برنامه ریزی برای شکل دادن به زور به تهدیدات آینده.

دو مبارزه با تدارکات هنگ -- یکی در سواحل شرق و غرب -- شد آخرین واحدهای غیر فعال در هفته گذشته به عنوان دریایی سپاه هل رو به جلو با یک سال برنامه سازماندهی مجدد. مبارزه با تدارکات هنگ 25, بر اساس Camp Lejeune کارولینای شمالی و CLR-15 از کمپ پندلتن کالیفرنیا هر دو غیر فعال در جولای 1 مراسم.

بعدی به عنوان خوانده شده:عمومی, سرهنگ سرزنش پس از دریایی سپاه می یابد معایب جدی در سقوط مرگبار تحقیقات

واحد' تعطیلی به دنبال ژوئن 22 غیر فعال کردن این پندلتون مبتنی بر پل شرکت 7 مهندس پشتیبانی گردان و ممکن است سازندگان: از CLR-35 در ژاپن است.

سه مبارزه با تدارکات هنگ شد همه ایستاده بود تا پس از سال 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده 7 ESB پل شرکت مورخ بازگشت به ویتنام است.

"فرمانده طرح است که همه در مورد مطلب تلفن همراه, نیروی کشنده. برای ما که بدان معنی است که تیم های کوچک به کار انجام می شود" سرهنگ دنیس Mull, CLR-25 را افسر فرمانده گفت که واحد خنثی کرد. "ما هیجان زده برای دیدن که می تواند مرحله به پر کردن نقش است که این نظام پر شده است."

عرضه و نگهداری گردان که سقوط تحت سه مبارزه با تدارکات هنگ هنوز هم وجود خواهد داشت اما در حال حاضر خواهد بود واحد مستقل اختصاص داده شده به 1, 2 و 3 دریایی تدارکات گروه.

دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر اعلام کرد در ماه مارس خود را گسترده برنامه ریزی برای نوسازی سپاه برای آینده مبارزه می کند. این طرح خواستار ریختن حدود 16,000 تفنگداران دریایی از صفوف سال 2030.

سپاه تفنگداران دریایی دیگر به کار گیرند مخازن یا پل شرکت به عنوان بخشی از طرح که همچنین خواستار کمتری پرسنل اجرای قانون پیاده نظام دریایی و F-35 Joint Strike Fighter jets. این سرویس به تازگی منتشر شده راهنمای بیش از 1300 تفنگداران دریایی که شغل خواهد شد تحت تاثیر این تغییرات است. آنها بوده ام, به کارگردانی, به نظر در حال حرکت به زمینه های دیگر در سپاه تفنگداران دریایی و یا حتی پیوستن به دیگر شاخه نظامی.

صرفه جویی در هزینه از این تغییرات استفاده می شود به پرداخت هزینه برای تجهیزات دوربرد با دقت آتش سوزی و دیگر فن آوری دریایی سپاه نیاز به صورت خاموش در برابر پیچیده تر دشمنان مانند روسیه و یا چین.

"ما نمی گوییم که یک مخزن یا پل شرکت نیست و از ارزش" سرهنگ ژنرال اریک اسمیت رئیس دریایی سپاه مبارزه با توسعه فرماندهی گفت: در مصاحبه اخیر است. "... این درست است که برای آینده مبارزه [کسانی که تخصص های نظامی حرفه ای] از ارزش کمتری نسبت به چیزهایی که ما نیاز بیشتر است."

پرسنل و تجهیزات تحت تاثیر deactivations در حال توزیع در سراسر دریایی تدارکات گروه با توجه به خدمات اخبار منتشر شده. سرهنگ جون Um, CLR-35 را افسر فرمانده گفت: از واحد غیر فعال کردن که این حرکت مجاز برای استقلال بیشتر و چابکی بنابراین دریایی رهبران می توانیم با سرعت بیشتری به تغییر شرایط.

"غیر فعال کردن این کاملا ضروری است که نیروی دریایی و هوایی رشد می کند در یک مسیر جدید به صورت چالش های مختلف" Um گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:دریایی سپاه را تعطیل کاهش 7 خزه به عنوان نیروی آماده برای تغییر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب