دریایی بدنی دریافت مدال برای صرفه جویی مجروح رانندگان

زمانی که سرجوخه اد گالو) اندرو تیت دیدم لغو ماشین در کنار جاده در یک پارک ملی در کالیفرنیا, خود دریایی غرایز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 خرداد 1399

زمانی که سرجوخه اد گالو) اندرو تیت دیدم لغو ماشین در کنار جاده در یک پارک ملی در کالیفرنیا, خود دریایی غرایز و تروما کمک آموزشی لگد در و اجازه داده او را به صرفه جویی در زندگی از شدت مجروح راننده, او گفت:.

تیت با 1st Marine Division, اهدا شد, نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال در این ماه در یک مراسم در سپاه تفنگداران دریایی هوایی و زمینی مبارزه با مرکز در توئنتی ناین پالمز کالیفرنیا برای نجات راننده -- یک مرد خود را در اواسط دهه 40 سالگی بود که در یک سفر کمپینگ.

اما اگر تیت گرفته نشده بود مبارزه با نجات دهنده زندگانی البته همه چیز ممکن است معلوم متفاوت دریایی گفت ستاره و راه راه با تلفن پنج شنبه.

تیت کشیده بلافاصله هنگامی که او را دیدم بدبختانه خودرو در موهاوی ملی حفظ حدود یک ساعت در جنوب لاس وگاس.

گرفتن ضربه کیت او همیشه همراه با او فرار به خودرو تنها برای پیدا کردن درب خرد شده بود به سمت داخل و انرا باز کنید.

به طور غریزی Tate heaved بدن خود را در برابر خودرو و شروع به تکان دادن یکی از درهای عقب و جلو تا زمانی که او قادر به آچار آن را باز گفت.

"راننده بود در داخل و خارج از آگاهی خونریزی از پیشانی او تا به حال یک سقوط ریه و برخی از دنده شکسته بود و در شرایط بحرانی" تیت گفت.

با یکی دیگر از رانندگان که تا به حال نیز متوقف به کمک بازنشسته دریایی سرهنگ سرهنگ تام McCabe, Tate با دقت استخراج راننده از خودرو. McCabe شمارش چند اتومبیل که سوار گذشته بدون توقف تیت گفت.

به عنوان دو تفنگداران دریایی کشیده مصدوم از خودرو آنها صحبت به او را به اطمینان حاصل شود او نه از دست دادن هوشیاری تیت گفت.

"این چیزی است که آنها به ما آموزش در مبارزه با نجات دوره -- نگه داشتن بیمار زنده نگه داشتن او صحبت کردن به طوری که او نمی افتد خواب و می توان بدست با خیال راحت" او گفت:.

تیت تثبیت قربانی و آماده فرود در منطقه برای تخلیه پزشکی هلیکوپتر جایزه خود را به او استناد گفت.

چند هفته پس از این حادثه که اتفاق افتاده در سال گذشته راننده گفت تیت که او دوره نقاهت بود و به خوبی انجام می دهند دریایی گفت.

نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال تقدیر اعطا شده است برای اعمال قهرمانی و یا شایسته موفقیت و یا خدمات به پرسنل خدمت در هر ظرفیت با نیروی دریایی یا تفنگداران دریایی.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب