دریایی اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن اسکادران هلیکوپتر تست مثبت برای Coronavirus

دریایی اختصاص داده شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسکادران هلیکوپتر دارای آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

عضو ویرجینیا مستقر دریایی اسکادران هلیکوپتر یکی تست شد برای COVID-19 روز سه شنبه و دریافت نتایج مثبت در پنجشنبه سروان. جو باترفیلد های دریایی سخنگوی در پنتاگون گفت. دریایی بود در جدا شدن در بدمینستر, New Jersey در حمایت کاخ سفید از, او گفت:.

مرتبط با:آتش سوزی خسارت به USS Bonhomme ریچارد گسترده نیروی دریایی بالا Admiral می گوید:

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به بدمینستر این آخر هفته. سیاسی برای اولین بار در گزارش های دریایی آزمایش مثبت برای COVID-19 پیش از سفر رئيس جمهور.

“از فراوانی احتیاط تفنگداران دریایی که ممکن است تا به حال در تماس با آلوده دریایی حذف شده اند از جدا شدن” باترفیلد گفت. “آلوده دریایی هرگز در تماس مستقیم با رئیس جمهور هلیکوپتر دریایی یکی است.”

هلیکوپتر اسکادران به طور معمول آزمایش اعضای آن باترفیلد افزود: انجام بین 80 تا 100 تصادفی و هدفمند آزمون در هر ماه. آلوده دریایی است بدون علامت وی افزود دریایی سپاه و کاخ سفید واحد پزشکی در حال انجام تماس ردیابی برای شناسایی هر کس دیگری که ممکن است تا به حال در تماس با دریایی.

این اسکادران هلیکوپتر نیز مطابق با اصول بهداشتی همه هواپیماهای خود را در نیوجرسی پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل باترفیلد گفت.

“هیچ تاثیری است که انتظار می رود رئیس جمهور در طول سفر خود به بدمینستر,” او اضافه شده است.

این اولین بار نیست کسانی که خدمت در اطراف رئیس جمهور باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

در اوایل این ماه Kimberly Guilfoyle آزمایش مثبت برای این بیماری پیش از یکی از رئيس جمهور روز استقلال رویدادها در داکوتای جنوبی. Guilfoyle با این نسخهها کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و, دوست دختر, Donald Trump Jr.

در ماه مه یک سرویس عضو اختصاص داده شده به عنوان یکی از رئیس جمهور های شخصی valets آزمایش مثبت برای COVID-19 و معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات نیز تا به حال ویروس.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:نظامی عضو در خدمت به عنوان برگ برنده نوکر تایید به کروناویروس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net