DualSense: همه چیز ما در مورد سونی PS5 کنترل

این PS5 شده است chugging در آن خود را به سرعت زمانی که می آید به آیات در مورد آینده کنسول نسل بعدی. اما سونی ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399

این PS5 شده است chugging در آن خود را به سرعت زمانی که می آید به آیات در مورد آینده کنسول نسل بعدی. اما سونی افزایش یافته است و خروجی آن در هفته های اخیر – از جمله فقط اعلام کرد DualSense کنترل. از آن زمان به شیرجه رفتن عمیق به DualShock 4 خواهر و برادر جوان تر.

در حالی که سونی نبوده است سریع به قرعه کشی آشکار سخت افزار – با ایکس باکس سری X بودن ماه های آینده در این بخش – جدید DualSense کنترل قطعا ساخته شده بیانیه ای پس از ورود خود را.

بسیاری از مردم شده اند در انتظار یک DualShock 5, نشان می دهد, با این نامگذاری استفاده می شود پس از آغاز پلی استیشن اما سونی تصمیم گرفتند برای چیزی متفاوت – و این است که قطعا متفاوت است.

همراه با جنبه های جالب از کنترل خود DualSense یک تن از مفاهیم برای کنسول PS5 و تجربه کلی – از reimaging چت صوتی برای کنسول های زیبایی شناسی. در ادامه برای بررسی مورد اعتماد راهنمای همه چیز ما در مورد جدید PS5 کنترل.

مرتبط با: PS5 در مقابل ایکس باکس سری X – که نسل بعدی کنسول برای شما مناسب است ؟

DualSense

چه PS5 DualSense کنترل ؟

به عبارت ساده DualSense جدید طراحی کنترل کننده برای آینده کنسول PS5 – جایگزین کردن DualShock 4 و ایستاده در آنچه ما فکر خواهد بود به نام DualShock 5.

در بیشتر انتزاعی شرایط آن رادیکال تجدید نظر برای سونی کنترلر فرمول و نشانه ای از آنچه که PS5 خود را می تواند مانند نگاه.

PS5 Dualsense تاریخ انتشار

آن را راه اندازی در کنار PS5 و به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس برای خرید به صورت جداگانه و در کنار آن اگر شما علاقه داشتن به چیدن اضافی پد. شایان ذکر است که در سال 2013 زمانی که پلی استیشن 4 راه اندازی شد شما می توانید پیدا کردن کنترل در قفسه های طولانی قبل از اینکه کنسول خود را. بنابراین اگر تاریخ تکرار می شود همان اتفاق می افتد در اینجا.

مرتبط: بهترین PS5 بازی

DualSense

مرتبط با: آینده بازی PS4

DualSense قیمت – چقدر PS5 کنترل هزینه ؟

هیچ کلمه ای در قیمت DualSense کنترل کننده (یا حتی این PS5 خود را فقط رتبهدهی نشده است). این DualShock 4 دارای retailed در اطراف £45-£55 تا کنون از زمان آغاز آن – با تخفیف اغلب در دسترس در سراسر متعدد خرده فروشان.

پس از انتشار جدید PS5 DualSense کنترل آن بعید به نظر می رسد که با هزینه کمتر از این زمان DualShock 4 – انتظار می رود قیمت £45 یا بالاتر.

مرتبط: این است که چه مقدار از آن را هزینه برای ساخت یک بازی کامپیوتر با PS5 و Xbox سری X مشخصات

DualSense ویژگی ها – چه جدید با PS5 کنترل ؟

جدید DualSense چهار standout ترفند وقتی که می آید به ویژگی های جدید – شانه دکمه جدید lightbar یکپارچه میکروفون آرایه و ایجاد را فشار دهید.

شانه دکمه ها یکی از چند چیز است که سونی تا به حال ذکر شد پیش از این PS5 آشکار – بیان چگونگی PS5 کنترل خواهد ترکیب بازخورد لمسی به مراتب فراتر از هر چیزی کنسول گیمر قبل از تجربه کرده اند (از طریق سیمی).

Bethesda SVP Pete Hines به تازگی مومی تغزلی در مورد این علاوه بر جدید:

این lightbar به نظر می رسد که بدست یک جمع و جور کردن برای PS5. این قطعا بیش از حد روشن lightbar استفاده شد در رابطه با PSVR اما با این نور نه از نقل مکان به یک زیرکانه موقعیت زیر trackpad این ویژگی به نظر می رسد نه بیشتر.

PS4 و DualShock 4 کنترل در زمان یک بیت از یک جهش از ایمان اضافه کردن دکمه اشتراک گذاری و در حالی که آن را نه مجموعه ای از جهان در آتش ورود می کند به نظر می رسد توجیه می شود. با PS5 سونی به نظر می رسد در این ساخت جدید ایجاد دکمه. سونی می گوید ایجاد خواهد آورد "پیشگام راه های جدید برای بازیکنان برای ایجاد حماسه گیم پلی محتوای به اشتراک گذاشتن با جهان است."

جدید PS5 DualSense کنترل به نظر می رسد مجموعه ای برای ترک نیاز به یک هدست برای بازیکنان گاه به گاه. این DualSense شامل جدید ساخته شده در میکروفون آرایه ای است که اجازه می دهد تا بازیکنان را به چت با دوستان به سادگی از طریق کنترل کننده خود را. سونی توصیه می کند هنوز هم با استفاده از یک هدست برای دوره های طولانی تر ، نیز وجود دارد یک دکمه قطع صدا روی کنترل به امیدوارم به شما برخی از صلح از ذهن است.

مرتبط با: جزئیات کامل ما فاینال فانتزی 7 نقد و بررسی

DualSense

DualSense طراحی – چه PS5 کنترل نگاه مانند?

شما نمی توانید بحث در مورد DualSense کنترل برای PS5 بدون اشاره به طراحی است که صحبت از کنسول بازی جهان در حال حاضر.

برای DualSense سونی کاهش یافته است تمام-طراحی سیاه و سفید که در آن کنسول را منتشر کرده اند با پس PS2 همچنین امید بستن برای طراحی دو تن که آن را هرگز کاوش به عنوان یک پیش فرض رنگ.

این کنترل جدید خندق طولانی مدت رنگ بر روی دکمه. به جای انتخاب برای سفید دکمه های خاموش و خاکستری رنگ است. دکمه های خود را به نظر می رسد شفاف به جای مشکی مات طراحی آنها تا به حال در گذشته است.

شکل کلی DualSense نیز نشان دهنده یک حرکت بزرگ از قبلی DualShocks بیش از حد – به طور بالقوه در توضیح دلیل آن را به سادگی به نام DualShock 5. طراحی است که کمی بیشتر به جرات میتونم بگم ایکس باکس-مانند. در حالی که آن را به دور از به دنبال مانند یک راست-بالا کپی از کنترل ایکس باکس, طراحی, آن را قطعا به نظر می رسد اضافه شده کمی بیشتر از دلپذیری به سبک و زاویه ای شکل است.

این thumbsticks از DualShock 4 نمایندگی خود من بزرگترین لو لو با PS4 را کنترل و خوشبختانه اگر شما نگاه از نزدیک در DualSense آن به نظر می رسد مانند PS5 کنترل خواهد شد از ویژگی های کمی تصفیه شده طراحی شده است. در حالت ایده آل, این خواهد بود جدید و مواد با دوام تر.

مرتبط با: جزئیات کامل ما Resident Evil 3 نقد و بررسی

DualSense تاریخ انتشار – چه زمانی جدید PS5 کنترل می آیند ؟

با وجود زمان جهانی همه گیر که PS5 باقی می ماند برنامه ریزی برای تعطیلات سال 2020 تاریخ انتشار. مانند این است که DualSense کنترل نیز منتشر خواهد شد.

DualSense عمر باتری – چقدر PS5 کنترل هزینه ؟

این DualShock 4 به مراتب از حال بهترین عمر باتری در میان مدرن کنترل و عدم وجود یک باتری است که اجازه برای قرار دادن باتری های قابل شارژ به معنای شما گیر شد با چه سونی به شما داد.

در حالی که یک تعویض پیوست برای باتری های قابل شارژ به نظر نمی رسد در این راه با DualSense سونی به نظر می رسد می دانم که طرفداران PS4 نیست بیش از حد خوشحال گفت: "ما همچنین در زمان متفکر توجه به راه هایی برای حفظ یک باتری قوی زندگی برای DualSense است باتری قابل شارژ است."

این DualSense پیوستن مدرن گوشی های هوشمند و لپ تاپ توسط امید بستن برای USB-C برای شارژ. تغییر یک حرکت منطقی با توجه به گسترده تر با تکنولوژی صنایع shift سمت کانکتور به عنوان استاندارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب