مردی که سقوط دروازه که در آن ترودو زندگی رو 22 اتهامات

تورنتو (AP) — یک نظامی reservist که ادعا سقوط کامیون خود را از طریق یک دروازه در زمینه که در آن نخست وزیر جاس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 تیر 1399

تورنتو (AP) — یک نظامی reservist که ادعا سقوط کامیون خود را از طریق یک دروازه در زمینه که در آن نخست وزیر جاستین ترودو زندگی متهم شد با 22 جنایات در روز جمعه از جمله سلاح جرائم و گفتن تهدید.

Royal Canadian Mounted Police معاون کمیسر مایک Duheme گفت: کوری Hurren تا به حال چندین سلاح زمانی که او دستگیر شد و پنج شنبه.

او کاهش یافته است به نظر انگیزه Hurren یک 46-سال-در-وظیفه عضو کانادا ذخایر نظامی که همچنین دارای یک خوراک سوسیس کسب و کار در این استان ، این مرد تا به حال یک وثیقه شنیدن جمعه بود و remanded در بازداشت تا ژوئیه 17.

او در برابر اتهامات از جمله دو فقره از در اختیار داشتن یک محدود یا ممنوع تفنگ چهار فقره از بی دقتی در استفاده از ذخیره سازی و یا دست زدن به اسلحه گرم و چهار فقره در اختیار داشتن یک اسلحه برای یک خطرناک هدف.

پلیس اعتقاد دارند او به تنهایی اقدام.

مدت کوتاهی قبل از این حادثه یک پست در Hurren را GrindHouse غذاهای خوب Facebook صفحه نشان داد یک الگوی رفتاری بزرگ, هوای آزاد, پارتی که ظاهرا رخ می دهد پس از COVID-19 مستند و آن را هدایت مردم به نگاه کردن "رویداد 201," در سراسر جهان همه گیر آمادگی ورزش اجرا در سال گذشته است که نظریه پردازان توطئه گاهی اوقات استفاده از به پیشنهاد بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت است که در پشت COVID-19.

پلیس گفت Hurren سقوط کامیون خود را از طریق دروازه در 6:30 صبح پنج شنبه. کامیون غیر فعال بود و مشکوک کشف شد با تفنگ قبل از اینکه موجود در گلخانه در وسیع ملک در اتاوا. پلیس شروع به صحبت کردن به او و او دستگیر شد و دو ساعت بعد.

ترودو زندگی در زمینه ملک که در آن کانادا استاندار ساکن. پست فرماندار کل برگزار شد در حال حاضر توسط جولی پایت است که عمدتا تشریفاتی موقعیت. پایت هم نمی شد خانه در زمان.

ترودو همسر و سه فرزندش زندگی در یک کلبه در ملک چون نخست وزیر سنتی اقامت در کنيا.

"این چیزی بود که هیچ کس می خواهد به شنیدن این که کسی وارد خانه شما" ترودو گفت. "من می خواهم به گسترش با تشکر صمیمانه من به RCMP و اتاوا خدمات پلیس است که انجام یک کار قابل توجه در تضمین این که نشد صدمات."

ترودو کاهش یافته است نظر بیشتر.

این مقاله در نوشته شده بود توسط راب GILLIES از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب