به دنبال بازگشت به اصول اولیه آشپزی? جامعه ما توصیه می کند این 5.

این پست بخشی از جدید ما جامعه محور کتاب مسابقات بزرگ جامعه کتاب-Off. با کمک شما ما در حال پیدا کردن بهترین کتاب در سراسر دسته (از نان و ماکارونی و یک کاسه به weeknight-دوستانه, کیک کوکی ها به نام چند) و قرار دادن آنها را از طریق یک سری از بررسی دقیق در نظر گرفته شده تست شده و نوشته شده توسط هیچ یک دیگر از شما.


ماه گذشته اعضای جامعه Amie سارا و Emmie خود را به اشتراک گذاشته فوق العاده قوی نظرات خود را بالا پنج نان و کتاب در تمام دوران. پس از یک ماه از مطالعه دقیق کشش و تاشو, پخت و پخت بیشتر آنها تعیین می شود یکی فقط یکی!— به, قطعی, مسئول خود لبخند استخوان.

در این ماه ما قصد بازگشت به اصول. این پنج کتاب شما آرزو می کنم شما می خواهم به حال زمانی که برای اولین بار یادگیری به طبخ. آنها به شما آموخت که چگونه به طبخ هر چیزی (و همه چیز)—و همچنان به رفتن به مرجع. و در زیر ما سه شجاع اعضای جامعه خواهد شد که مقابله با این tomes این ماه است. اما اول—پنج بازگشت به اصول اولیه کتاب عبارتند از:

1. چگونه به طبخ همه چیز, 20th Anniversary edition

عکس از آمازون

Mark Bittman را چگونه به طبخ همه چیز شده است یک خانه-آشپز مورد علاقه پس از انتشار اولین نسخه آن در سال 1998 است. دو حاصل به روز رسانی (10th-anniversary edition در سال 2008 و 20 در سال 2018) باید خوشحال با خوانندگان قابل توجهی شده است. Bittman کتاب مقدس شکسته شده است 15 فصل را با مواد تشکیل دهنده و یا دوره اما ظرف, انواع سوپ, سالاد, حبوبات, برنج و حبوبات, مرغ و گوشت و نان و دسر, به نام چند. هدف او این است که به ارائه weeknight darren gould (هر چند کاملا چند وجود دارد) اما برای شکستن دستور العمل های خود را به عنصری تکنیک های. عضو جامعه اموزش قرار داده و آن را بهترین: “Bittman بسیار با استعداد در توضیح موجز چگونه که مسئولیت رسیدگی به اصول اولیه سردرگم تعداد دسته ها و نحوه ایجاد تغییرات در پایه ی دستور غذاها. “

2. لذت پخت و پز, سالگرد 75 edition

عکس از آمازون

ایرما Rombaeur اول خود منتشر شادی از پخت و پز در سال 1931 انتشار 3,000 نسخه. وجود دارند 20 میلیون نسخه چاپ شده و دلیل خوب: هر تکرار از JoC ارائه می دهد یک تحت متنوع مجموعه ای از دستور العمل ها و تکنیک های به آشپز خانه. جدید ترین نسخه شامل بیش از 600 جدید دستور العمل های از ایرما Rombauer نوه جان بکر و همسرش, مگان اسکات. عضو جامعه اندی می نویسد: “این یک نظرسنجی بزرگ از پخت و پز و من هرگز تا به حال یک دستور شکست. همچنین هر کسی می تواند آن را انتخاب کنید و شروع به پخت و پز با آن است. از آن من است جزیره cookbook.”

3. نمک چربی و اسید گرما: تسلط عناصر خوب پخت و پز

عکس از آمازون

ثمین نصرت را نمک چربی و اسید گرما قطعا باید کمی—شاید هیچ—مقدمه. پس از انتشار آن در سال 2017, آن را تبدیل به یک NYT , پرفروش برنده جیمز ریش جایزه شده است و تبدیل به یک Netflix بکشد نشان می دهد. کتاب شرح زیر نصرت خود آشپزی سفر—از starstruck کسی که شام میخورد به کامل طبخ در Chez Panisseو سپس برای تبدیل شدن به مایکل پولان شخصی پخت و پز استاد—از جمله درس های آموخته شده در طول راه. نصرت پایان نامه این است که خوب غذا و پخت و پز را می توان با درک این چهار عنصر:, نمک, چربی, اسید, و گرما. یک عضو از جامعه ما نوشت: “من می دانم که وجود دارد این است که یک بیت از اطلاعات فنی در این کتاب اما من با توجه به آن به نسبتا بی تجربه آشپز که آن را پیدا کرده اند فوق العاده مفید است. آشنایی با ” چرا ” باعث می شود که ‘چه’ و ‘چگونه’ بسیار معنی دار تر.”

4. . نقره کام آشپزی

عکس از آمازون

اواخر صاحب فوقانی-غرب-سمت نقره کام فروشگاه مواد غذایی و نویسنده چهار کتاب آشپزی شیلا Lukins است که به طور گسترده ای مشهور به عنوان یکی از کلیدی طرفداران جدید آمریکایی (دفعات بازدید: قطعا نه فرانسوی) پخت و پز در ’80s در. در خوش نشان داده شده صفحات نقره کام آشپزی Lukins و co-نویسنده Julee روسو معرفی مواد و تکنیک های مانند تست روغن کنجد و سس پستو را به هنوز هم تا حد زیادی Francocentric چشم انداز آشپزی. هر چند منتشر شده در سال 1982 به دستور العمل مرغ ماربلا, پاستا, Puttanesca و سس سبز, به نام چند—احساس تازه مثل همیشه. در این کتاب یک عضو جامعه نوشت: “این جذاب کاملا مفید و هر دستور یک نتیجه موفقیت آمیز است.”

5. Fannie کشاورز آشپزی, 100th Anniversary edition

عکس Penguin Random House

پس از فارغ التحصیلی از بوستون مدرسه پخت و پز در سال 1891 فنی کشاورز منتشر شده خود cookbook—اغلب اعتبار به عنوان این یکی به نرمال استفاده از استاندارد اندازه گیری در دستور العمل. ماریون کانینگهام به روز رسانی کشاورز کتاب در سال 1976 و بار دیگر در سال 1996—با طراوت تر دستور داده آشپزخانه های مدرن و سلیقه و اضافه کردن برخی از خود جدیدتر و بیشتر در سطح بین المللی فکر آنهایی که. عضو جامعه مورین می نویسد: “این مورد علاقه من است چون آن را به من آموخت که چگونه به طبخ—ساده پایه ی دستور غذاها! این کتاب نیز من را قادر به از نو خلق کردن مادربزرگم را پودینگ آلو و من شده است در ساخت آن هر کریسمس برای بیش از 50 سال!”

یک یادآوری از روند بررسی: سه اعضای جامعه را با یکدیگر متصل به طبخ حداقل سه دستور العمل از هر کتاب است. سپس آنها را در مجموع نوشتن یک نقد و بررسی هر کتاب یک بررسی نهایی نامگذاری یکی از این کتاب ها به طور مطلق بهترین کتاب در اصول.

ترزا, ملیسا و آلیسون خواهد بود با استفاده از این سوالات به راهنمای خود را بررسی فرایند:

  • چقدر خوب بود که ما یاد بگیرند که راهنمایی اولیه پخت و پز از این کتاب ؟
  • چگونه نسبی هستند دستور از کتاب به نیازهای امروز?
  • چگونه آسان می کند و نویسنده آن را به است متفاوت باشد و یا جایگزین مواد استفاده شده در این دستور العمل است ؟
  • است این کتاب به خوبی سازمان یافته با سهولت پیدا کردن دستور العمل?
  • چگونه خوشمزه است که مواد غذایی ما پخته شده?

از فروشگاه ما

ترزا ریگان

“من نامزد چگونه به طبخ همه چیزتوسط Mark Bittman. آن را ساده به دنبال آموزش اصول و قابل اعتماد به عنوان هک. حقیقت این است که من حتی نمی از آن استفاده کنید که بسیار دیگر چون او به من آموخت تا به خوبی. من فکر می کنم نکته اصلی HTCE به من آموخته بود که چگونه به نقطه یک دستور غذا خوب است—و چگونه به ریف در یکی هنگامی که شما تسلط به دستور اولیه. مردم اغلب از من بپرسید که چگونه من آمد به یک آشپز خوب و چیزی که من به آنها این است: نگاه من با استفاده از دستور العمل های. من برخی از خودآموز پخت و پز نابغه که می تواند پرتاب همه چیز با هم با چشمان بسته (هر چند من چند تا از این ظروف که در آن من می توانم). اما دلیل اینکه چرا من موفق به عنوان یک آشپز است که من می توانم بگویم یک دستور غذا خوب از یک نه چندان خوب و من فکر می کنم چون من دندان من با علامت گذاری به عنوان Bittman.”

آلیسون Mutter

نقره کام آشپزی همیشه خاص من. من یک پرستار جدید زندگی در روستای گرینویچ در سال 1980 و یک دوست به من یک کپی از این کتاب است. من تا به حال یک آپارتمان کوچک اما آشپزخانه بود که من مورد نیاز است. من همیشه عاشق پخت و پز. من از یک بزرگ, ایتالیایی, خانواده و رشد کمک به مادرم در آشپزخانه, بنابراین من دقیقا یک تازه کار زمانی که من دریافت نقره کام, آشپزی, اما من باید اعتراف برخی از مواد بالا پایان و نا آشنا به من. من سرگرم پرستاران همکار دوست پسر و خانواده آنها را در ظروف در آپارتمان کوچک و من هنوز هم طبخ این دستور العمل امروز. من به یاد ماندنی ترین ظروف از آن روز شامل tamponade پاستا puttanesca و dilled blanquette د veau. به تازگی دختر من بیمار شد و یک دوست عزیز به ارمغان آورد بیش از یک شام زیبا از مرغ ماربلا. 40 سال بعد و این ظرف است که هنوز هم یک ضربه آسان مطمئن و پر زرق و برق برای هر مناسبت است.”

ملیسا Staricha

“من هم خودم را به آینده را برای چگونه به طبخ همه چیز را دوباره و دوباره. فقط در هفته گذشته, من ساخته شده, Mark Bittman تند, بدون مایو, سالاد کلم, برای اولین بار, و من به یاد دوباره چرا من عاشق این کتاب است. دستور العمل استفاده از مواد من را در دست داشته (حتی در حال حاضر در قرنطینه) و مکرر پیشنهادات و تعویض الهام بخش من برای دریافت خلاق و سرگرم کننده است.”

در ارتباط باشید برای ترزا, ملیسا و آلیسون را بررسی و قضاوت که از این پنج مطلق بهترین کتاب برای یادگیری اصول اولیه!

از این که به شما رای دادن ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات.

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون, دانشیار, Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>