لاکهید ارتباط با پرداخت $183 میلیون دلار برای Botched F-35 قطعات یدکی برنامه

بالا لاکهید مارتین اجرایی sidestepped سوالات چهار شنبه در مورد اینکه آیا هوافضا شرکت خواهد پرداخت $183 میلیون

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

بالا لاکهید مارتین اجرایی sidestepped سوالات چهار شنبه در مورد اینکه آیا هوافضا شرکت خواهد پرداخت $183 میلیون دلار به دولت برای شکست در تامین قطعات یدکی F-35 Joint Strike Fighter برنامه.

با استناد به دولت ناظر در سازمان, گزارش, Rep. کارولین Maloney, D-نیویورک عنوان شده است که هوا خدمه وارده $183 میلیون دلار در هزینه های نیروی کار ابداع راه حل برای پیگیری و اطمینان از قابلیت اطمینان قطعات یدکی برای F-35.

بعدی به عنوان خوانده شده: "من هرگز به عقب نگاه کرد': Goldfein می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد مشترک رئیس انتخاب نبود شخصی

"این غیر قابل قبول است" مالونی گفت: گرگ Ulmer, لاکهید معاون رئیس جمهور و مدیر کل F-35 Lightning II, برنامه, در جلسه خانه نظارت و کمیته اصلاحات.

با توجه به وزارت دفاع و بازرس کل گزارش لاکهید حاضر در سال 2018 به بازپرداخت دولت مالونی گفت. Ulmer شد noncommittal زمانی که او مطرح شده این سوال دوباره چهارشنبه است.

"ما لازم نیست بیشتر تاخیر یا عذر و بهانه از لاکهید مارتین در مورد این مشکلات" مالونی گفت.

او پرسید که آیا Ulmer را "متعهد به پرداخت وزارت دفاع به" نقص در الکترونیکی سیاهههای مربوط به قطعات یدکی.

"این یک مجموعه برنامه" Ulmer پاسخ داد و اضافه کرد که همه از گسل استراحت با Lockheed. تنها تعهد بود "به نشستن و آشتی نگرانی ها و داوری هزینه های مناسب است."

مالونی گفت: "یک قرارداد یک قرارداد" اضافه کردن "من امیدوارم که شما ذهن خود را تغییر دهید."

نیروی هوایی سرهنگ ژنرال اریک فیک برنامه اجرایی برای F-35 برنامه گفت: مذاکرات با لاکهید در حل و فصل قطعات یدکی مشکلات و ممکن است paybacks در ماه آوریل آغاز شد. موضوع بازپرداخت "ارائه شده و یا خواستار توافق شده است, به," او گفت:.

فیک و الن خداوند وزارتخانه برای کسب و تقویتی در وزارت دفاع گفت: قطعات یدکی مشکلات می توان به مسائل مربوط به نرم افزار در کهنه خودکار اطلاعات سیستم تدارکات یا ALIS.

آنها گفتند: ALIS جایگزین خواهد شد بعد از این سال با یک سیستم جدید کمتر در معرض ابتلا به خطاهای به نام داده های عملیاتی شبکه یکپارچه یا اودین.

راه حل بلند مدت خواهد آمد از جای ALIS "با ثبات بیشتر سیستم قادر" خداوند گفت: اما فیک به ذکر است که انتقال "را نمی توان سریع و آسان نخواهد بود."

هر دو از خداوند و فیک گفت: "آنها کاملا آگاه" از نگرانی با F-35, برنامه, گران ترین سلاح های سیستم تا کنون تهیه شده توسط وزارت دفاع با هزینه های جاری و بیش از $420 میلیارد دلار تخمین می زند و برای 60 سال زندگی چرخه ای از برنامه های در حال اجرا در بیش از $1 تریلیون.

فیک گفت: بسیار مهم است که خدمه نگهداری "وقت خود را صرف نگه داشتن هواپیما در دسترس" به جای کشتی با نرم افزار مسائل ناشی از الکترونیکی سیاهههای مربوط به قطعات یدکی.

به گزارش دفتر پاسخگویی دولت و وزارت دفاع بازرس کل گزارش های قطعات یدکی در نظر گرفته نمی ناکافی برای نصب بر روی F-35s به دلیل ایمنی و قابلیت اطمینان بلکه چون آنها فاقد داده های الکترونیکی در تاریخ این قسمت و باقی مانده عمر مفید.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نیروی هوایی را دریافت F-35 جت را تکذیب کرد به ترکیه پس از روسیه خرید موشک

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن