قانونگذاران جلو پنجره گارد افسر ادعای پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در DC معترضان

واشنگتن گارد ملی و عمده که شهادت قبل از کنگره در روز سه شنبه مواجه پرسش های دشوار در مورد توضیحات خود را در ژوئن 1 “حمله معترضان مسالمت آمیز” — یک حساب کاربری است که به طور مستقیم در تضاد شهادت از رئیس ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس.

قانونگذاران از خانه کمیته منابع طبیعی برگزار شد در این جلسه به سوال در مورد وقایع اطراف ژوئن 1 عملیات پاکسازی که شامل پارک پلیس راه اندازی گاز اشک آور و فلفل توپ در جمعیت تظاهرکنندگان حدود 25 دقیقه قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

جزئیات بعدی: Infinite نشان دادن سرباز با اشاره لود تپانچه در دوستان باعث ارتش پروب

آغاز مارس 29, جمعیت تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت شد و از خشونت در پایتخت را لافایت مربع و با توسل به پرتاب پرتابه در اعضای گارد ملی و پلیس به عنوان آنها را تهدید به فشار گذشته موانع در نزدیکی کاخ سفید است.

“معترضان همچنین از لحاظ جسمی مبارز با اعضای اجرای قانون” گرگوری موناهان اقدام رئیس پارک پلیس, شهادت در دادگاه. “این تظاهرات خشونت آمیز ناشی از آسیب به بیش از 50 افسران ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس. از کسانی 11 افسران منتقل شدند, به بیمارستان, و سه نفر در نهایت پذیرفته شده اند.”

موناهان اظهار داشت: در چندین نوبت در طول این جلسه که پارک پلیس قرار گرفتند به خشونت از معترضان در ژوئن 1 قبل از عملیات پاکسازی آغاز شد در حدود 6:35 بعد از ظهر

“در ژوئن 1st و در طول عملیاتی که دوره ما شاهد پایدار خشونت از تعدادی از بازیگران بد در پارک لافایت و در ثانیه خیابان” موناهان گفت. او بعدها اضافه شده است که تنها یک پارک افسر پلیس مجروح شد ژوئن 1 در طول عملیات پاکسازی است.

سی گارد ملی مسلح ، آدم DeMarco که در خدمت به عنوان یک رابط بین نیروهای گارد و پلیس در ژوئن 1, شهادت داد که تظاهرکنندگان او را دیدم که شب شد و آرام که پلیس عملیات پاکسازی بود “بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است.”

Rep. کابل R-تگزاس, سوال DeMarco بیانیه ای که نگهبان بود بر روی زمین به احترام اعتراض به متمم اول قانون اساسی حقوق.

“این بود که منظور است که به شما داده شد بچه ها در گارد ملی — خارج وجود دارد و کار خود را به احترام تظاهرکنندگان’ متمم اول قانون اساسی حقوق؟” “چه کسی داد که منظور؟”

DeMarco پاسخ داد که ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش ساخته شده این بیانیه به سرباز گارد که شب.

“[که] همان است که رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا که به بیرون رفت و با انتقاد از رئیس جمهور ایالات متحده است. این است که یک نظامی مختلف نسبت به من خدمت در” Gohmert گفت. “شما احساس نیاز به آمده و شهادت را متفاوت از آنچه که ما شنیده از افراد در درون دولت و دیگران بودند که در خارج وجود دارد.”

بسیاری از سوالات مطرح شده به DeMarco سیاسی بودند در طبیعت با دموکرات ها مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را توجیه عملیات پاکسازی و خواهان حمایت از آن است.

اوباما همچنین اشاره کرد که DeMarco زد برای کنگره در سال 2018 در دموکراتیک بلیط.

DeMarco شهادت دادند که هیچ گارد ملی پرسنل شرکت کننده در فشار و یا درگیر در هر گونه استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان اما تشکر. Deb Haaland, D-جدید مکزیک پرسید که چگونه به تماشای حوادث ژوئن 1 “تحت تاثیر قرار شما شخصا به عنوان یک افسر گارد ملی.”

“در روز پس از ژوئن 1, من تلاش به روند دقیقا چه اتفاقی افتاده است … تا جایی که من خواب بسیار کمی” DeMarco پاسخ داده است. “من می دانستم که چیزی اشتباه بود اما من نمی دانم چه.”

DeMarco گفت: جلب اعتماد در چندین افسران در سی گارد و همچنین دوستان دیگر که او خدمت کرده بود با هر دو در وظیفه فعال و در گارد قبل از نوشتن خود قسم خورده بیانیه ای از حوادث که یک همکار افسر امضا به عنوان به خوبی.

“این بود که مدت کوتاهی پس از آن من شروع به رسیدن و دیدن آنچه که می تواند انجام شود چون من واقعا احساس مجبور است که من تا به حال به چیزی می گویند,” او اضافه شده است.

پارک پلیس آمده اند تحت انتقاد از این عملیات به دلیل آن را قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی عکس op و سخنرانی در نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی.

موناهان شهادت دادند که در شب مه 30 به صبح مه 31, پارک پلیس مشغول به کار با سرویس مخفی به منظور توسعه یک طرح به طور موقت محدود کردن دسترسی به پارک لافایت و مجاور خیابان ها و پیاده رو با سفارش و نصب هیچ مقیاس شمشیربازی در سراسر ضلع شمالی پارک.

تشکر. آلن Lowenthal, D-کالیفرنیا سوال موناهان در این نقطه است.

“مدت کوتاهی پس از پاکسازی به پایان رسید در یک سرعت سریع و با عجله به شیوه ای … حدود 30 دقیقه بعد رئیس جمهور شد عکس op در حدود 7:05 بعد از ظهر” Lowenthal گفت. “در حال حاضر من نیاز به درک — یا پاکسازی شد برای یک عکس op یا که تصادف شگفت انگیز آیا شما نمی فکر می کنم؟”

موناهان شهادت دادند که عملیات پاکسازی تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

“عملیات ما بود و تنها در اطراف محور پاکسازی خیابان H و انتهای شمالی پارک لافایت به د-تشدید پایدار سطح از خشونت بیش از گذشته سه روز و سپس دوباره در ژوئن 1. … در این مورد بهترین راه برای به انجام آن بود که به نصب است که در مقیاس ضد شمشیربازی,” او گفت:.

Rep. جودی Hice R-گرجستان به نام جلسه “هیچ چیز بیشتر از تئاتر سیاسی” برای به تصویر کشیدن اعتراض اقدامات صلح آمیز در تاریخ 1 ژوئن.

“شواهد فراوان است-همه چیز از آتش سوزی به خرابکاری به 51 مجروح کردند. این چیزی جز صلح و دلیل آن را با عباراتی است که نوع حرکت در واشنگتن دی سی است که به دلیل پارک پلیس و دیگران رو درگیر برای قرار دادن یک توقف به آن” او گفت:.

تشکر. روبن Gallego, D-آریزونا و دریایی سابق آمریکا توافق با نیاز به حصار اما گفت: زمان غیر منطقی بود.

“د-افزایش خشونت معنا نیست ارسال مردان نوسانی خود را با استفاده از باطوم و اسپری فلفل یا CS گاز … 40 دقیقه قبل از حکومت نظامی Gallego که اضافه شده است که او آموزش داده شده است در ده-تنش و شورش کنترل. “یکی از چیزهایی که شما سعی به انجام این کار است که در واقع سعی کنید برای پیدا کردن لحظه به د-تشدید بنابراین 7 p. m. در زمانی که حکومت نظامی است در مورد آمار … شده اند که بیشتر منطقی است.”

همچنین وجود اختلاف نظر بر سر اینکه آیا پارک پلیس به تظاهرکنندگان کافی هشدار برای روشن شدن این منطقه است.

DeMarco شهادت دادند که پلیس به سه هشدار اطلاعیه به تظاهرکنندگان ابتدا در حدود 6:20 p. m. اما این اطلاعیه به سختی قابل شنیدن به جمعیت.

موناهان گفت که پلیس با استفاده از یک محدوده صوتی دستگاه با برد 600 متر و اطلاعیه ها حدود 45 متر از تظاهرکنندگان.

Hice سوال DeMarco چگونه او می تواند شناخته شده اند هشدار داده بودند اگر آنها قابل شنیدن نیست. “پس چگونه اگر شما را نمی شنوند آنها شما آگاه باشید که آنها صورت گرفت؟”

DeMarco گفت که او حدود 30 متری دور و دیدم یک پارک افسر پلیس صحبت کردن به یک دستی میکروفون با یک بلند گو حرف زدن دروغ گفتن بر روی نیمکت در این نزدیکی هست.

“من در یک موقعیت امتیاز و من انتظار چیزی بود که از آنها” DeMarco گفت. “اگر من ایستاده بود تا در خط من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها را در واقع گفت.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: نیروی بیش از حد استفاده می شود در برابر معترضان در خارج از کاخ سفید گارد فرمانده ادعا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im