قانونگذاران پاسخ تقاضا از VA در گزارش ماسک کمبود کارگران

پس از گزارش از وزارت امور سربازان بازنشسته کارکنان که تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک های جراحی و N95 ماسک هستن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

پس از گزارش از وزارت امور سربازان بازنشسته کارکنان که تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک های جراحی و N95 ماسک هستند که جیره بندی در میان کارگران مراقبت از جانبازان با COVID-19 coronavirus چند حزب دموکرات خواسته اند برای جزئیات بیشتر در مورد VA اضطراری همه گیر لوازم.

در نامه ای به, VA, منشی, رابرت Wilkie دوشنبه Sens. علامت هشداردهنده و Tim Kaine ویرجینیا مایکل بنت D-کلرادو Sherrod قهوه ای, D-اوهایو و جک رید D-آیلند گفت: آنها نگران هستند که هدایت را دنبال کرد و در مورد PPE توزیع "ممکن است رانده شده توسط بهترین شیوه برای VA کارکنان و بیماران بلکه توسط PPE کمبود."

این نامه به شرح زیر گزارش وال استریت ژورنال و جاهای دیگر که برخی از VA کارکنان دریافت کرده اند یک فولاد ماسک یک هفته و پرستاران ICU در حال استفاده از یک N95 ماسک برای یک یا چند شیفت در حالی که درمان چند بيمار.

دولت اجرایی نشریه همچنین گزارش داد که برخی از VA کارکنان در تجهیزات پزشکی مجاز به پوشیدن ماسک و پشتیبانی پزشکی دستیار قرار داده شد در یک غایب-بدون-ترک وضعیت هنگامی که او در خانه مانده با COVID-19 علائم در حالی که در انتظار نتایج آزمون.

"حصول اطمینان از که و امکانات پزشکی کارکنان و همچنین بالینی و اداری کارکنان مناسب PPE برای محافظت از سلامت خود و سلامت آنها در خدمت جانبازان ضروری است برای مقابله با این بیماری همه گیر" سناتور نوشت.

همانطور که از چهارشنبه 1,600 VA کارکنان تایید شد به COVID-19 coronavirus و 14 فوت کرده است.

مرتبط با: USNS Mercy می فرستد 40 از آن خدمه پزشکی برای کمک به خانه سالمندان با مراقبت از Coronavirus

در مصاحبه ای که همان روز با Military.com, Wilkie گفت: عفونت در میان VA کارکنان بازتابی از سراسر کشور گسترش ویروس و هیچ VA بیمارستان ها باید اجرا از منابع. او گفت که VA شرح زیر است مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی برای تجهیزات حفاظتی توزیع و اضافه کرد که کارمندانی که به آن نیاز دارید آن را داشته باشد.

"ما باید 400,000 کارکنان و کسی می گوید:" من نمی توانم تغییر به دنده محافظ سه بار در روز " ... من می توانم به شما بگویم که در اتاق های اورژانس و در COVID بخش ما در حال ارائه تمام کسانی که با [تجهیزات حفاظت شخصی]," Wilkie گفت.

در نامه این نمایندگان سوال که راهنمایی.

"ما نوشتن درخواست اطلاعات در مورد استفاده از PPE توسط VA کارکنان در بیمارستان و درمانگاه و سایر امکانات و اینکه آیا VA راهنمایی به کارکنان خود بر اساس دستورالعمل از CDC است به اندازه کافی قوی در حفاظت از کارکنان" آنها نوشت.

هفته گذشته فدرال شغلی ایمنی و بهداشت آمریکا (OSHA) گفت: آن را به بررسی این موضوع از اتهام کارگر قرار گرفتن در معرض در و به COVID-19. این تحقیق به دنبال درخواست از آمریکا فدراسیون کارکنان دولت (AFGE) و دیگر اتحادیه های کارگری است که اعضای خود را که قرار است در خطر ابتلا به عفونت تحت VA فعلی PPE توزیع دستورالعمل ها.

در نامه ای به نمایندگان مجلس جزئیات درخواست در PPE سهمیه بندی در گروه VA دستورالعمل استفاده و مراقبت از کارکنان PPE, آلودگی و جزئیات مالی و PPE خرید.

"ما می خواهیم که شما را به تمام اقدامات لازم را برای اطمینان حاصل شود که و کارکنان منابع و راهنمایی های مورد نیاز برای ایمنی خود و ایمنی از جانبازان ما" آنها نوشت.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید patricia.kime@monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: این سفر معافیت در پنتاگون جدید توقف-حرکت سفارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن