قانونگذاران در نظر مسدود کردن برخی از F-35 استقرار بیش از Huawei 5G شبکه: گزارش

با وجود گزارش می دهد که سناتور ایالات متحده آمریکا با توجه به مسدود کردن آینده رو به جلو-استقرار جنگنده های آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 اردیبهشت 1399

با وجود گزارش می دهد که سناتور ایالات متحده آمریکا با توجه به مسدود کردن آینده رو به جلو-استقرار جنگنده های آمریکایی و spycraft به پادشاهی متحده, نیروی هوایی ایالات متحده می گوید که تغییر آن در کوتاه مدت نظر دارد.

هفته گذشته تلگراف یک روزنامه انگلیسی برای اولین بار که به گزارش سناتور. تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس به حال پیشنهاد اصلاح 2021 دفاع ملی مجوز اقدام به توقف اعزامهای از F-35 Joint Strike Fighter به نیروی هوایی سلطنتی لکنهیته بیش انگلستان انتخاب اجازه می دهد تا شرکت چینی هواوی برای ساخت که ملت 5G شبکه ارتباطات.

این گزارش به دنبال آن داستان دیگری از تلگراف بیان کرد که ایالات متحده آمریکا نیز به دنبال به جلو به عقب خود را RC-135 Rivet Joint هواپیمای شناسایی در این منطقه بیش از خطرات امنیتی ایجاد شده توسط شبکه.

یک سخنگوی نیروهای هوایی ایالات متحده و اروپا گفت: در حالی که پتانسیل مذاکرات در حال انجام بین مقامات در واشنگتن و همتایان انگلیسی در مورد Huawei "در این مرحله ما هیچ برنامه ای برای تغییر تعداد یا نوع هواپیما که پرواز ما انگلستان پایگاه."

نیروی هوایی نیز پرواز هواپیما از راف metropolitan medical و راف Mildenhall.

"وجود دارد هیچ تغییری در برنامه ریزی ما برای [نیروی هوایی] F-35 آمدن به اینجا و هر چیزی خواهد بود که تصمیم گرفت در سطوح بالاتر خواهد شد مشغول به کار در آن سطح" ژنرال جفری Harrigian رئیس USAFE گفت: Military.com در مصاحبه هفته گذشته است.

مرتبط با: آمریکا تشدید پیشرفته جنگنده تجمع در نزدیکی قطب شمال به عنوان 1st F-35s می رسند در آلاسکا

"همانطور که در حال حاضر ما در حال حرکت با برنامه ای که ما برای ما F 35s آمدن به اینجا بعدی قرار می گیرند. ما قصد داریم در ادامه به برنامه ریزی و حرکت در زیرساخت ها و کار هایی که ما در حال انجام برای حمایت از این پلت فرم از آمدن به اینجا به اروپا," او اضافه شده است.

این سرویس در نهایت برنامه به خانه دو اسکادران ارزش از F-35A معمولی را خاموش و فرود خفا مبارزان در RAF لکنهیته در آوردن اضافی از 1200 اعضای خدمات و 48 هواپیما اختصاص داده شده به پایه 48 جنگنده بال.

اولین رعد و برق II جت است که انتظار می رود برای رسیدن به در سقوط 2021 ساخت لکنهیته اول دائمی آمریکا F-35 پایگاه در اروپا است. جت اولین اعزام به پایه در سال 2017.

این حرکت به طور بالقوه محدود کردن F-35 را استقرار نگرانی برای آمریکا متحد که پرواز F-35 در کوتاه برخاست و فرود عمودی (STOVL) نسخه B-variant. سپاه تفنگداران دریایی آمریکا نیز پرواز B-variant.

پس از گزارش تلگراف توبیاس الوود صندلی از دفاع انتخاب کمیته در مجلس عوام با ارسال نامه ای به انگلستان وزیر دفاع بن والاس برای وضوح بیشتر بر روی وضعیت Janes گزارش شده است.

"در صورت تصویب این امر مانع طولانی برنامه ریزی شده USAF استقرار F-35s در RAF لکنهیته و همچنین می تواند به سوال برنامه ای برای HMS ملکه الیزابت برای حمل ما USMC F-35s" الوود نوشت: با توجه به Janes گزارش.

"من مطمئن هستم که شما با من موافق است که حتی پخش از جمله اختلافات بین ما و نزدیک ما امنیت متحد است که مدعی در زمانی که ثبات جهانی است که در پایین ترین آن شده است برای یک نسل" او گفت:. "من باید سپاسگزار اگر شما می تواند به روشن شدن آنچه [انگلستان] دولت در حال انجام است تا اطمینان حاصل شود که این ابتکار عمل را به دنبال بیشتر است."

در یک کنفرانس تلفنی هفته گذشته با دفاع از خبرنگاران تشکر. مک Thornberry R-تگزاس, عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: آمریکا تا به حال شک و تردید در مورد یک پیشنهاد انگلیسی, راه حلی برای راضی کردن ایالات متحده نگرانی های امنیتی در حالی که هنوز هم اجازه می دهد Huawei به کار در بریتانیا 5G موبایل و شبکههای Wi-Fi.

بریتانیا صحبت کردیم تا امکان جداسازی شبکه با استفاده از روتر Huawei در حالی که بخش های دیگر شبکه امن, اما Thornberry گفت: آمریکا و کارشناسان فنی باید در مورد کارایی از این پیشنهاد.

"ما نیاز به سعی کنید به درک آسیب پذیری" او گفت:. "ایالات متحده تلاش کرده است به منظور تشویق استرالیایی و دیگر متحدان برای خرید Huawei [سخت افزار]."

او گفت: Huawei تلاش در بریتانیا به نظر می رسد بخشی از یک "استراتژی عمدی توسط چین برای نفوذ به تجهیزات خود را در سراسر جهان شبکه های مخابراتی" اما افزود که بن بست بود و هنوز به مرحله شکستن ایالات متحده با ترکیه در سال گذشته است.

پنتاگون در ماه ژوئیه به طور رسمی بوت ترکیه یک متحد ناتو از شرکت در این برنامه بیش از خرید آن از روسیه ساخته شده S-400 surface-to-air missile system و خواسته دانش آموزان -- خلبانان و نگهداری -- حضور F-35 آموزش در ایالات متحده آمریکا در لوقا پایگاه نیروی هوایی, آریزونا, و پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا را ترک کنند.

این برنامه JSF تاسیس شد نه شریک سازمان ملل: آمریکا, انگلستان, ایتالیا, هلند, ترکیه, استرالیا و نروژ و دانمارک و کانادا-هر چند کانادا است و نه متعهد به خرید هواپیما. فروش نظامی خارجی مشتریان شامل اسرائیل و ژاپن و کره جنوبی و بلژیک.

در ماه سپتامبر ایالات متحده در را باز کرد به لهستان به عنوان یک پتانسیل F-35 FMS مشتری. سپس در اوایل سال جاری دولت آمریکا greenlit فروش F-35 جت به سنگاپور به طور بالقوه گسترش نسل پنجم برنامه در اقیانوس آرام.

-- ریچارد Sisk کمک به این داستان.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: کمتر درب-لگد زدن بیشتر موثر: تغییر نقش ویژه اپراتورها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن