Kenneth Braithwaite تایید به عنوان بعدی کری

واشنگتن -- Kenneth Braithwaite تایید شد توسط سنا در یک رای دادن صدا بعد از ظهر پنجشنبه به 77 سالگی نیروی دریا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

واشنگتن -- Kenneth Braithwaite تایید شد توسط سنا در یک رای دادن صدا بعد از ظهر پنجشنبه به 77 سالگی نیروی دریایی ،

Braithwaite یک سال 1984 فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده و خدمت در نیروی دریایی و سپس نیروی دریایی رزرو برای 27 سال است. در حالی که خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در نروژ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او در مارس 2 به بعد نیروی دریایی ،

در بیانیه افتتاحیه به اعضای کمیته نیروهای مسلح سنا در دوران نامزدی شنیدن مارس 7, Braithwaite گفت: نیروی دریایی در "مشکل آب" ذکر شده و برخی از های اخیر نقایص است که او معتقد است باعث اختلال در اعتماد به نیروی دریایی رهبری است. لیست خود را شامل چربی لئونارد رسوایی در سال 2017 برخورد از ناو یو اس اس جرالد و USS John S. مک کین به عنوان به خوبی به عنوان "قضایی اشتباه" و شیوع کروناویروس در یو اس اس تئودور روزولت.

Braithwaite گفت: در صورت تایید او اولویت خواهد بود به "بازگرداندن مناسب فرهنگ" در این سرویس است. فرهنگ چیزی است که به سازمان احساس تعلق و نظم و انضباط او گفت:.

"[دریایی] فرهنگ وجود دارد. من نمی خواهد می گویند آن را شکسته است. من فکر می کنم آن را لکه دار" Braithwaite گفت. "من فکر می کنم حوادث در طول چند سال گذشته کمک کرده اند ببینید که رخ می دهد."

نیروی دریایی اخیر وزرای شده اند درگیر در مجادلات در چند ماه گذشته.

ریچارد اسپنسر, آخرین وزیر نیروی دریایی بود اخراج Nov. 24 توسط وزیر دفاع علامت Esper خود را برای دست زدن به این تصمیم پرسنل نیروی دریایی مهر و موم Chief Petty Officer ادوارد گالاگر بود که تبرئه از قتل در سال 2019 اما مجرم نما در یک عکس با بدن مرده از یک دولت اسلامی جنگنده. اسپنسر رفته بود در اطراف Esper به پیشنهاد استراتژی های مختلف به کاخ سفید در دست زدن به گالاگر و نیروی دریایی را بررسی اینکه آیا او قادر خواهد بود به بازنشسته با مهر و موم خود را trident پین.

اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly استعفا داد 7 آوریل پس از توهین به نظرات او ساخته شده به خدمه روزولت در مورد این هواپیما حامل سابق فرمانده سروان. برت Crozier بودند به بیرون درز آنلاین. نیروی دریایی چهارشنبه اعلام کرد که کشتی را ترک کرده بود گوام نزدیک به دو ماه پس از آمدن به بندر با توجه به شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 1000 ملوانان روی عرشه کشتی.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن