KC-10 تانکر B-1 بمب افکن می تواند به آرامی تواند بازنشسته قانونگذاران می گویند

قانونگذاران محرومیت نیروی هوایی ایالات متحده از بازنشستگی هر یک از آن KC-135 Stratotanker سوختگیری هواپیما در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

قانونگذاران محرومیت نیروی هوایی ایالات متحده از بازنشستگی هر یک از آن KC-135 Stratotanker سوختگیری هواپیما در حالی که این سرویس در تلاش برای دریافت KC-46 Pegasus تا و در حال اجرا است.

در آن نشانه گذاری مالی 2021 دفاع ملی مجوز قانون قانون, نیروهای مسلح مجلس Seapower و طرح نیروهای فرعی گفت که نیروی هوایی ممکن است شروع بازنشستگی هر یک از آن 379 Stratotankers حداقل تا 2023. اما آن ممکن است شروع به ثابت بازنشستگی از آن KC-10 توسعه دهنده ی بیش از سه سال آینده به عنوان طولانی به عنوان آن را حفظ حداقل نیاز تعیین شده توسط کنگره است.

جزئیات بعدی: سرباز آینده استفاده, استقرار, به, طرح حمله مرگبار در واحد کیفرخواست متحده

کمیته نیروهای مسلح سنا نسخه از این لایحه منتشر شده در جمعه, همچنین هل بازگشت سرمایه گذاری از میراث تانکر.

در آن 2021 بودجه درخواست نیروی هوایی پیشنهاد بازنشستگی 13 KC-135s و 16 KC-10 refuelers.

مجلس نمایندگان و سنا قانونگذاران تنظیم حداقل برای KC-10 و همچنین: نیروی هوایی باید حفظ 50 ماموریت اصلی KC-10A هواپیما در مالی 2021; 38 در مالی 2022; و 26 در مالی 2023 با توجه به قانون. نیروی هوایی در حال حاضر 59 KC-10s, 56 که در نظر گرفته ماموریت اصلی تانکرهای.

به KC-135 ناوگان نیروی هوایی می توانند بازنشسته شوند 14 شروع و در سال 2023 با توجه به سنا نسخه از این لایحه.

به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگتر مقامات وزارت دفاع گفته اند که آنها دیگر نمی خواهید به پا زدن می تواند به پایین جاده در پیری هواپیما-به ویژه بیش مستقر تانکر و بمب افکن-که ممکن است مناسب برای مبارزه با نزدیک همکار دشمن مانند چین یا روسیه. این سرویس گفته است که می خواهد برای جلوگیری از تعمیرات اساسی برای برخی از این هواپیما فقط به نگه داشتن کمتر-از-قادر به ناوگان شناور.

کاهش نیروی هوایی مقامات گفته اند لازم است به عنوان به نظر می رسد خدمات به سرمایه گذاری در جدیدتر هواپیما و یا فن آوری های با جابجایی منابع در یک راه کارآمد تر.

اما برخی از برنج را نگران کرده است و در مورد ظرفیت تانکر کمبود توجه مداوم مسائل با KC-46 Pegasus.

در ماه فوریه ارتش ژنرال استفان لیون رئیس U. s. Transportation Command نام در نیروی هوایی به سرعت بازنشستگی بیش از 20 هوایی سوخت گیری تانکر میله میله برای قطع شود گفت: انجام این کار لازم است برای کاهش استرس در overtasked aircrews در حالی که این خدمات با این نسخهها کار با بوئینگ شرکت. برای رفع KC-46. اسب بزرگ تا به حال مشکلات متعدد از جمله چگونه آن رونق وصل و قطع از هواپیما های دیگر; شیء خارجی باقی مانده مانند سطل زباله, ابزار, آجیل و پیچ و مهره پراکنده متعدد در داخل هواپیما و قطعی در آن کنترل از راه دور سیستم بینایی (RVS) نرم افزار.

در حال حاضر rv ها قطعی اجازه نمی دهد که یک airman به نگاه روشن تراز وسط قرار دارد بصری از رونق اتصال به هواپیمای دیگر. اولین تانکر بودند تحویل داده شده به نیروی هوایی در سال 2019 با وجود آن مشکل است.

قانونگذاران گرفته اند توجه داشته باشید. با توجه به قوانین خانه فرعی توصیه می شود که نیروی هوایی آهسته KC-46A تدارکات "به حداقل حفظ رای برای به حداقل رساندن تعداد هواپیما که نیاز به اصلاح از راه دور سیستم بینایی با توجه به کنترل از راه دور سیستم بینایی 2.0 است که هنوز هم در حال توسعه است."

نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein گفت: نمایندگان مجلس در ماه مارس که این سرویس در حال همکاری با بوئینگ "با هدف قرار دادن [2023/2024] بازه زمانی به یک تعمیر در محل."

نظرات خود را نشان داد که تانکر انتظار می رود آمادگی رانده شده و حداقل یک سال. سال گذشته ژنرال Maryanne میلر رئیس Air Mobility Command گفت: این تانکر خواهد بود به احتمال زیاد به طور کامل آماده برای اعزام به منطقه جنگی مدتی در سال 2022.

این سرویس همچنین در نظر دارد به کوچک آن B-1B Lancer بمب افکن ناوگان 17 هواپیما. آن را در حال حاضر 61.

خانه فرعی گفت: آن اجازه خواهد داد که بمب افکن های بازنشستگی به عنوان طولانی به عنوان سرویس نگه می دارد 24 مبارزه با رمزی هواپیما; قانونگذاران قبلا تصریح خدمات حفظ حداقل 36 بمب افکن همیشه آماده برای مبارزه با.

B-1B ناوگان شده است تحت گسترده تعمیر و نگهداری برای چند ماه گذشته پس از خدمات overcommitted آن تنها مافوق صوت سنگین حمل بار بمب افکن به عملیات در خاورمیانه در طول دهه گذشته است. مکرر ناشی از استقرار این هواپیما به وخامت سریع تر از انتظار می رود ژنرال. تیم ری از نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرمان (AFGSC) گفت: سال گذشته است.

"ما هنوز هم فکر می کنم این حق را به, که در آن ما را به 17 هواپیما که نیاز به ترین کار ساختاری و به جای صرف پول برای تعمیر آن دسته از ما که پول پس انداز و رول آن را به" دیگر برنامه های مسلح ، ژنرال جیم داوکینز جونیور فرمانده هشتم نیروی هوایی و مفصل-اعتصاب سراسری مرکز عملیات در Barksdale Air Force Base, لوئیزیانا, گفت Military.com در ماه گذشته. این امر به معنای خدمات آن را کاهش می دهد به طور کلی لنسر ناوگان به فقط 44 هواپیما.

"و یا به [کمتر] هواپیما به مراقبت از برای ما ارشیو," داوکینز گفت.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: قانونگذاران مجلس اضافه کردن موانع به نیروی هوایی برنامه ریزی شده است گلوبال هاوک بازنشستگی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب