آن روز زمین بیایید جشن می گیرند.

امروز سالگرد 50 از روز زمین! به جشن ما می خواستم به شما اجازه می دانم که چگونه ما در حال ساخت سازگار با محیط ز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

امروز سالگرد 50 از روز زمین! به جشن ما می خواستم به شما اجازه می دانم که چگونه ما در حال ساخت سازگار با محیط زیست دوستانه انتخاب همه در اطراف. در حال حاضر که ما در حال صرف زمان بیشتری را در خانه ما عادات روزانه نگاه کمی متفاوت—آشپزی, بیشتر, سفارش, کردن, کمتر, تلاش برای نگه داشتن زباله به حداقل برساند. اما ما قصد داریم بیشتر بیش از حد:

  • ما متعهد به ساخت مطمئن شوید که 50 درصد از ما دستور جدید در این سال ها meatless. تا کنون در سال 2020 ما در مسیر حق است.

  • ما راه اندازی کرده ایم منحصرا گیاهی IGTV نشان می دهد: Brinda آشپز کتاب. همچنین: ما به ارمغان آورد معشوق ستون ماهانه در همه چیز سبزیجات—جدید گیاه خواری از کارخانه-بر اساس دستور العمل توسعه دهنده Gena Hamshaw.

  • در فروشگاه ما spotlighting سازان با محصولات سازگار با محیط زیست مانند LSA را handblown ظروف شیشه ای است که ساخته شده از 100% قابل بازیافت شیشه.

  • به عنوان پنج دو—بسیار خود ما خط برای آشپزخانه و خانه و زندگی ما در حال کار به سمت از بین بردن پلاستیک باکره از ما بسته بندی و اولویت بندی محصولات سازگار با محیط زیست مانند ما سیلیکون نی و درب.

ما کامل نیست اما ما در حال گرفتن متفکرانه گام در مسیر درست است. و این فقط آغاز است.

چه راه های کوچک شما در حال نگه داشتن آن سبز ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن