آیا این بهترین راه برای ذخیره موز ؟

موز یک نوع تولید ما به ندرت به فکر می کنم بسیار مورد توجه به ذخیره سازی مناسب. ما فقط با صدای تلپ آنها را در مقابله. هنگامی که آنها را تهدید می کند به نوبه خود به پیاده در برف سفرکردن ما یا آنها را مسدود یا نان موز.

اما از آنجا که ما شده ایم در یک بیت از یک تولید-ذخیره سازی بندر در اطراف در اینجا ما تعجب اگر وجود دارد یک راه برای نگه داشتن موز تازه دیگر.

Bananas

فروشگاه داستان

ما شنیده ایم که بسته بندی بالای یک دسته از موز در فویل بسته بندی های پلاستیکی و یا زنبورها بسته بندی می تواند به جلوگیری از گاز اتیلن میوه را به طور طبیعی می دهد از رسیدن میوه را سرعت بیش از حد. و روش دیگر که شما نیاز به شکستن از هم جدا دسته قبل از بسته بندی در هر ساقه به صورت جداگانه در فویل بسته بندی های پلاستیکی و یا زنبورها قرار دادن واقعا آهسته رسیدن روند. ما تصمیم به سعی کنید هر دو روش و هر دو با پوشش پلاستیکی (به عنوان آن را ایجاد ونرخ مهر و موم برای اهداف این آزمایش).

در هر عکس زیر موز در سمت چپ هیچ کس پلاستیکی در آنها; موز را در وسط پلاستیکی بسته بندی کردن در اطراف کل بالای دسته و موز بر حق بودند از هم جدا و سپس صدر بودند به صورت جداگانه پیچیده شده در پلاستیک.

و سپس ما منتظر.

Bananas Bananas
  

چهار روز بعد موز را بدون هر گونه بسته بندی های پلاستیکی قطعا میرسید سریع تر از دو پلاستیک پیچیده خوشهبا به صورت جداگانه پیچیده موز رسیدن کمی کندتر از این دسته است که پیچیده شده بود به عنوان یک کل.

واضح پلاستیک-بسته بندی روش کار می کنند اما آنها ارزش آن را? احتمالا نه. هنگامی که موز رسیده فقط با قرار دادن آنها در یخچال: موز خود را ماندن در این سطح کامل از آمادگی و شما نمی ضایعات پلاستیک و بسته بندی (یا فویل یا زنبورها بسته بندی) در این فرآیند است.

در حال حاضر برای چند چیز را با تمام کسانی که موز رسیده…

نان موز Scones از سامانتا Seneviratne

مانند شیرین مورد علاقه خود را-ناهموار-مناقصه نان موز, اما در کسری از زمان. سعی کنید آن را برای صبحانه با یک سخاوتمندانه بیش از اندازه از کره و مربا است.

اندرو Chau و بن چن بو شیر موز

Roasty-برشته موز و شکر قهوه ای و خامه و شیر را با هم می آیند برای یک فوق العاده نوشیدنی طراوت که در نیمه راه میان یک صبحانه غذا و دسر. آن را با boba, چمن, ژله یا (مورد علاقه ما شاید نه برای صبحانه وقت) یک چلپ چلوپ از رم.

موز پودینگ تافی

برای کم-تعمیر و نگهداری بالا-پاداش تابستان درمان نگاه هیچ بیشتر از این موز پودینگ تافی. با آرد ذرت-پودینگ غلیظ (با نام مستعار ساده ترین نوع در خارج وجود دارد!), فروشگاه خرید Nilla ویفر (واقعا وجود دارد هیچ, در خانه, مقایسه که می آید تا مشکل خود را نجات دهد) و شیرین میل کرم (این فانتزی به نظر می رسد اما می آید با هم در یک تنگ یا کمربند) آن را به یک درمان تابستان که نمی تایر شما را قبل از اینکه شما می توانید از آن لذت ببرید.

موز شکلات تراشه Blondies

آخر اگر شما ولع مصرف چیزی کمی chocolatey (ما کاملا آن را دریافت کند) نگاه هیچ بیشتر از این آسان peasy موز blondies. آنها ساخته شده را در یک کاسه و می توان منجمد و ذوب شده برای وعده پایین خط—شما می توانید خودتان بعد تشکر.

آیا شما هر گونه راز تولید و ذخیره سازی راهنمایی ما باید در مورد آن را می دانم? در نظرات به ما بگویید!

اولین عکس توسط بابی لین پس از آن تمام عکس های توسط نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>