عراق, نظامی: راکت بغداد سبز منطقه خسارت جزئی

بغداد — یک موشک زده بغداد را به شدت غنی شده سبز منطقه صندلی از دولت عراق در اوایل صبح روز سه شنبه با توجه به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

بغداد — یک موشک زده بغداد را به شدت غنی شده سبز منطقه صندلی از دولت عراق در اوایل صبح روز سه شنبه با توجه به ارتش عراق در بیانیه ای این حمله برای اولین بار در این منطقه از نخست وزیر جدید شد و سوگند یاد کرد در اوایل این ماه.

این کاتیوشا راکت به یک خانه خالی باعث خسارت جزئی. منطقه سبز است که در آن ساختمان های دولتی و سفارتخانه های خارجی در آن قرار دارد. یک بررسی اولیه نشان میدهد که این موشک راه اندازی شد از نزدیکی Al-Idrisi محله در خیابان فلسطین بیانیه ای گفت:.

عراق گفت این موشک تا به حال زده در نزدیکی سفارت آمریکا بدون توضیح. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

قبلی حملات غالبا هدف آمریکا از حضور در عراق و از جمله سفارت و پایگاه های عراقی میزبانی سربازان آمریکایی. آمریکا سرزنش کرده Kataib حزب الله عراق یک گروه شبه نظامی مورد حمایت ایران از ارتکاب این حملات است.

دولت جدید نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi که به قدرت رسید در اوایل این ماه در حال آماده سازی برای یک استراتژیک گفت و گو با واشنگتن می رود به جای ماه آینده. مذاکرات را در امنیت و همکاری های اقتصادی میان دو کشور.

این موضوع از شبه نظامیان اقدام خارج از کنترل دولت نیز انتظار می رود در دستور کار است.

Al-Kadhimi دولت در حال تقلا برای رسیدگی به یک بحران شدید مالی در آورده با کاهش قیمت نفت و coronavirus بیماری همه گیر.

این مقاله در نوشته شده بود توسط SAMYA KULLAB از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: نیروی هوایی در نهایت قصد دارد برای آزمایش سلاح لیزری در آن AC-130J کوپترهای

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن