ایران دکتر آزاد در مبادله برای نیروی دریایی جانباز بازگشت به تهران

تهران — یک دکتر ایرانی مستقر در فلوریدا به میهن خود بازگردانده دوشنبه پس از اینکه بخشی از یک مبادله که دیدم ی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 خرداد 1399

تهران — یک دکتر ایرانی مستقر در فلوریدا به میهن خود بازگردانده دوشنبه پس از اینکه بخشی از یک مبادله که دیدم یک نیروی دریایی ایالات متحده جانباز برگزار شده توسط ایران بازگشت به آمریکا است.

به خبرنگار مهر منتشر شده یک تصویر از Matteo Taerri که استقبال در تهران, فرودگاه بین المللی امام خمینی توسط مقامات وزارت امور خارجه و خانواده اش. آژانس و تلویزیون دولتی شناسایی Taerri توسط فارسی خود به نام مجید.

Taerri یک متخصص پوست شده بود به اتهام اقدام به صادرات یک فیلتر به ایران است که به او گفته بود برای تحقیقات واکسن اما مقامات ایالات متحده گفت: نیاز به یک مجوز به دلیل آن استفاده می شود می تواند به صورت شیمیایی و بیولوژیکی جنگ اهداف است. او همچنین متهم ساختار یک سری از سپرده های بانکی کمتر از $10,000 برای فرار از الزامات گزارش تحت قانون فدرال است.

او التماس کرد گناه در اواخر سال گذشته و در حال حاضر در خدمت ماه پشت میله های زندان. اما در ماه آوریل او مجاز به رایگان بر روی باند پس از وزارت دادگستری انصراف درخواست خود را به وی را بازداشت با استناد به آنچه گفته شد قابل توجهی در سیاست خارجی منافع است.

فارس به نقل از Taerri به عنوان تلفن خود را به اتهام "بیهوده و غیر منصفانه است." Taerri گفته سعی در قرار دادن فیلتر برای ایران برای کمک به دانشمندان در دانشگاه تهران تولید یک واکسن سرطان بدون توضیح.

ایران اجازه مایکل سفید از ایمپریال بیچ کالیفرنیا به ترک کشور پنج شنبه. او بازداشت شد و در ماه جولای 2018 در حالی که بازدید از یک دوست دختر در ایران. او به اتهام توهین به رهبر ایران و ارسال اطلاعات خصوصی آنلاین.

سفید از زندان آزاد شد در ماه مارس در پزشکی کردند که مورد نیاز او را به باقی می ماند در کشور در مراقبت از سفارت سوئیس در تهران که نشان دهنده آمریکا منافع خود در ایران است.

در اوایل هفته گذشته یک دانشمند ایرانی به نام سیروس عسگری بازگشت به تهران بعد از تبرئه در یک تجارت فدرال اسرار پرونده و اخراج. عسگری خروج شده بود به تعویق افتاد coronavirus همه گیر و حامیان او می گویند دانشمند قرارداد این ویروس در حالی برگزار می شود.

سفید-Taerri مبادله می آید پس از ماه آرام دیپلماسی حتی به عنوان ایالات متحده آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی هدف قرار دادن ایران پس از یک جانبه خروج از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان در ماه مه سال 2018 است.

دو کشور شده بود قفل شده در یک سری از افزایش حوادث از جمله ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین به قتل یک ژنرال ايراني در بغداد و ایران موشک بالستیک حمله هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است.

دیگر وسترن و ایرانیان با روابط خارج از کشور بازداشت شده توسط مقامات این کشور به احتمال زیاد به عنوان تراشه چانه زنی در مذاکرات است. معاون وزیر امور خارجه حسین جابری انصاری در دست برای فرودگاه مراسم گفت: ایران تا به حال "بسیج" بالقوه آن برای انتشار دیگر ایرانیان در آمریکا بدون توضیح.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ناصر کریمی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب