کاربران آیفون می توانید یک اپل اخبار Plus freebie از طریق EE

EE ارائه شده است مشتریان رایگان شش ماه اشتراک برای اپل, اخبار, به همراه, به عنوان طولانی به عنوان آنها در یک م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

EE ارائه شده است مشتریان رایگان شش ماه اشتراک برای اپل, اخبار, به همراه, به عنوان طولانی به عنوان آنها در یک ماهانه-طرح پرداخت و پوسته برای آی فون.

اگر شما نمی توانید خود را پر از زندگی روزانه وبلاگ ها و ناف نگران, مقالات از اینترنت و سپس این بسته اجازه خواهد داد که شما را به مطالعه کردن عناوین که در غیر این صورت پنهان شده در پشت یک paywall.

مرتبط با: ما به عنوان خوانده شده اپل اخبار به همراه نقد و بررسی

هر کسی که برای پرداخت اپل گوشی از طریق EE – یا کسانی که به یک آیفون و یک سیم کارته-تنها 12 ماه از قرارداد با ارائه دهنده – می توانید دسترسی سریع به خدمات از تلفن همراه خود را.

فقط متن NEWSPLUS به 150 و شما دریافت رایگان ثبت نام کد همراه با یک تعداد انگشت شماری از دستورالعمل ها است که شما را تا دریافت و در حال اجرا بر روی این سرویس است.

اپل اخبار به علاوه معمولا شما هزینه £9.99 در هر ماه و پس از دوره آزمایشی رایگان است که بیش از این مبلغ را به سرعت اضافه شود به معمول خود را قبض تلفن. EE به صراحت گفت: آن را نمی خواهد از ارسال هر گونه یادآوری هنگامی که شما شش ماه تا, بنابراین شما ممکن است بخواهید به خودتان یادآوری اگر شما برنامه ریزی در فرار خدمات قبل از آن تاثیر می گذارد کیف پول خود را.

این سرویس اجازه می دهد تا شما تلنگر از طریق بیش از 150 متخصص کاشی از جمله رواج Esquire, The New Yorker و سیمی. و آن را به یک نمایشگاه چند روزنامه به ارائه بیش از حد; زبان انگلیسی مشترکین می توانید لذت بردن از بررسی دقیق تایمز و وال استریت ژورنال.

پلت فرم تنها در بریتانیا شده برای شش ماه بلکه آن است که در آمریکا برای بیش از یک سال است. مشخصات فنی آن ارائه می دهد برخی از ارزش خوبی برای پول به عنوان شما می توانید در اطراف $8000 ارزش از مجله برای $9.99 (یا به صورت رایگان با این محاکمه).

مرتبط: بهترین های الکترونیکی خوانندگان

اما هشدار داده می شود, هنگامی که ما بررسی خدمات ما از یک سال پیش ما در بر داشت پلت فرم به کمی رنجآوری و احساس کردند که برخی از کلید نشریات از دست رفته خط.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن