آیفون 12 سال 2020: تمام شایعات تا کنون

آیفون 12 تنظیم شده است به اولین آن این و آن می تواند طلیعه چیزی بودن در یک انقلاب برای اپل. اینجا اوایل نشت شا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

آیفون 12 تنظیم شده است به اولین آن این و آن می تواند طلیعه چیزی بودن در یک انقلاب برای اپل. اینجا اوایل نشت شایعات و همه ما تا کنون می دانیم.

2019 شد آی فون 11 سال و ما به طور کامل انتظار می رود که سری موفق خواهد بود و به دنبال آن آیفون 12 در Q3 از سال 2020 است. این است که گفته می شود سال است که اپل در نهایت اتخاذ 5G پس از آن می تواند یک نقطه بحرانی برای نام تجاری – و نه تمام آن را در فروشگاه بنابراین اجازه دهید نگاهی به دیگر جذاب شایعات انجام دور.

Al شایعات در یک نگاه

  • آنچه در آن است ؟ پیگیری 2019 آی فون 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max
  • هنگامی که آن را ؟ احتمالا سپتامبر سال 2020 اما coronavirus همه گیر ممکن است باعث تاخیر
  • چه هزینه خواهد داشت ؟ ما انتظار می رود قیمت به خط با مدل های فعلی تا بیش از £700 – اگر چه این می تواند افزایش یابد و در عین حال بالاتر اخیر با توجه به افزایش هزینه های تولید.
  • را آی فون 12 باید 5G اتصال? مسلما اما ما مطمئن نیستیم که آیا این اعمال می شود به تمام مدل های جدید

آیفون 12 تاریخ انتشار

شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه رسمی در آینده از اپل فقط هنوز در مورد آیفون بعدی اما ما هنوز هم انتظار آن می رسند در اطراف سپتامبر سال 2020. شما فقط نیاز به بازیگران چشم خود را در طول چند سال گذشته' تاریخ انتشار درک ما اعتماد به نفس:

بر اساس این الگوی ما انتظار آن را بیرون می آیند در هفته دوم سپتامبر – بنابراین نقطه که پایین فقط در مورد. اپل به طور معمول اجازه می دهد تا مدل های آی فون جدید به قبل از دستور چند روز پس از بزرگ راه اندازی رویداد و سپس آنها معمولا در دسترس برای خرید هفته بعد.

با وجود داشتن این همه گفته coronavirus همه گیر ممکن است به خوبی و در عین حال ویران کردن با این برنامه. گزارش شده است که با توجه به محدودیت های مسافرتی بین ما به چین کار بر روی آی فون 12 می تواند منفی نهفته; برخی از رسانه ها و حتی گزارش شده است که این گوشی می تواند به تاخیر افتاد تا 2021. ما نگه داشتن چشم و نزدیک در این وضعیت به ببینید که چگونه آن را توسعه بیش از این ماه و نگه داشتن شما تا تاریخ را با تمام آخرین اخبار.

آخرین نسخه از اپل سیستم عامل تلفن همراه (احتمالا به نام iOS 14 این زمان در اطراف) نیز به طور سنتی باعث می شود ورودی آن در حدود همان زمان از سال و بدون شک باید از قبل لود شده بر روی تمام مدل های جدید به عنوان استاندارد. در iOS به طور معمول می شود بزرگ خود رونمایی در WWDC در ماه ژوئن پس از یک آرایه عمومی و توسعه-تنها نسخه های بتا در اجرا تا به راه اندازی رویداد.

آی فون طراحی 12

UBS تحلیلگران بر این باورند که اپل عرضه خواهد کرد بلکه چهار جدید اپل در سال 2020 با مشخصات زیر:

  • 6.7-اینچ, آی فون با 6GB رم و یک سه گانه-لنز دوربین عقب با 3D سنجش
  • یک 6.1 اینچی آیفون با 6GB رم و یک سه گانه-لنز دوربین عقب با 3D سنجش
  • یک 6.1 اینچی آیفون با 4GB رم و دو لنز دوربین عقب
  • یک 5.4 اینچ, آی فون با 4GB رم و دو لنز دوربین عقب (به احتمال زیاد آیفون SE 2)

این امر می تواند غیر معمول برای دیدن سیب انتشار یک تخته سنگ از چهار گوشی جدید اما قابل درک است که هر یک انجام یک تابع متفاوت برای نام تجاری از یک گزینه مقرون به صرفه تمام راه را به یک بدون نگه می دارد-منع, supersize حق بیمه, دستگاه. اما چه خواهد شد آنها نگاه مانند?

توییتر leaker بن Geskin گزارش کرده است که اپل در حال کار بر روی یک چهره جدید شناسایی سیستم با کوچکتر اپتیک (در بالا) است که می تواند در نتیجه دقیق تر درجه یک که آغوش بالای گوشی نزدیک تر شاید حتی اتصالات در تلفن گودی. این امر می تواند یک تغییر طراحی رادیکال اگر آی فون 12 حال کوچکتر شکاف یا احتمالا هیچ شکاف در همه (با یک صفحه نمایش دوربین به جای). چند نشت و نکات نشان می دهد که اپل ممکن است همچنین معرفی TouchID در زیر نمایش.

تصویر های اعتباری: EverythingApplePro / حداکثر Weinbach

پس از آن یک ویدئو کامل از آی فون 12 Pro Max کدها ظاهر حسن نیت ارائه میدهد از حداکثر Weinbach (یک بار دیگر) و همه چیز اپل نرم افزار:

در حالی که طراحی آشنا به نظر می رسد وجود دارد چند کلید تغییرات. اولا اندازه صفحه نمایش شده است افزوده کمی برای رسیدن به 6.7 اینچ و در بالای این صفحه نمایش درجه یک نیز منقبض شده به طوری که در حال حاضر به نظر می رسد به اندازه حدود 2 سانتی متر در سراسر. در بالا از آن دستگاه خود را به نظر می رسد باریک با کمتر آشکار دوربین دست انداز در حال حاضر اندازه گیری 7.4 میلی متر ضخامت کلی.

اگر شما نیز به امید تجدید رنگ پالت, پس از آن وجود دارد برخی از اخبار خوب در راه است. فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه حداکثر Weinbach که به تازگی جلا شهرت خود را با تب و تاب بسیار دقیق Samsung Galaxy S20 نشت اعلام کرده است که آیفون آینده 12 نرم افزار مجموعه موجود در نیروی دریایی آبی (در بالا نشان داده شده در تصویر رندر شده). مدل فعلی آی فون 11 Pro در دسترس است در زیر چهار تن: فضای خاکستری, نقره ای, نیمه شب, سبز, و, طلا, بنابراین ما مطمئن هستیم که اگر این رنگ جدید خواهد بود اضافی و یا جایگزینی است.

آیفون صفحه 12

با توجه به پرکار فناوری leaker یخ جهان اپل زبان اصلی با صفحه نمایش AMOLED تولید کنندگان (از جمله سامسونگ و ال جی) صفحه نمایش مورد نیاز و تجاری است و همچنین خانههای گلی خالی بیش از افزایش نرخ refresh از استاندارد 60 هرتز به یک فوق سریع 120Hz.

یک متغیر نرخ تجدید خواهد به این معنی است که آیفون جدید می تواند سوئیچ بین بالا و پایین نرخ تجدید و بسته به نوع استفاده – مانند ارتقاء تکنولوژی مورد استفاده در iPad Pro – به این معنی است که آی فون را گرفتن تا با آخرین نسل از گوشی های آندروید (از جمله صفحه 4, Samsung Galaxy S20 و OnePlus 7T). اما یک متغیر نرخ تجدید شبیه به iPad Pro را ارتقاء تکنولوژی خواهد بود که علاوه بر خوش آمدید به محدوده.

آیفون دوربین 12

اپل به تازگی خریداری یک شروع و تا طیفی لبه که با استفاده از تصویربرداری مادون قرمز با تکنولوژی و یادگیری ماشین برای ایجاد "crisper و واقعی تر عکس ها". این شرکت کار کرده است را بهتر است سفید تعادل و همچنین ترکیب مادون قرمز عکس های با استاندارد عکس, برای گرفتن عکس های بهتر در بهینه مبهم و مه آلود شرایط.

می تواند این ارائه هر گونه سرنخ برای آنچه که ما می توانید انتظار از آیفون 12? حقیقت گفته شود, آن را احتمالا خیلی زود برای فن آوری در سوال به عضویت این سال را, آیفون, اما قطعا آن را به ما می دهد یک ایده خوب از ما خواهید دید در آینده و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید که چگونه آن را در عمل.

در حال حاضر ما حداقل انتظار آیفون 12 Pro مدل های مشابه مجموعه به آی فون 11 Pro با سه دوربین عقب لنز (wide-angle ultrawide و تله) – اما آن را قطعا می تواند به خوبی برای دیدن یک تله سنسور اضافه شده به آی فون 12 مدل پایه برای متنوع سه گانه تجربه دوربین.

با توجه به این ویدئو ارسال شده توسط EverythingApplePro و حداکثر Weinbach (جاسازی شده بیشتر تا صفحه) Pro نسخه از این گوشی را نیز از ویژگی های LiDAR سنسور به منظور افزایش قابلیت های واقعیت افزوده (شبیه به یک بر روی آخرین iPad Pro). این امر به وسیله یک چهارم سنسور ساخت آن را حتی بیشتر از همه کاره است.

را آی فون 12 باید 5G?

شاخص Nikkei گزارش کرده است که اپل در حال آماده سازی برای کشتی در مجموع 80 میلیون واحد از 5G-فعال مودم برای این سال را به آی فون. این خبر مسلما بدان معنی است که هر یک تلفن پرچمدار جدید محدوده پشتیبانی خواهد کرد 5G در تکمیل U-نوبه خود از حذف تعجب آور در سال گذشته محدوده.

ما به دنبال به جلو به دیدن آنچه که اپل می تواند از فن آوری های جدید. تولید کننده به نظر می رسد به پایان رسیده این نسخه درست و مناسب به عنوان سپتامبر 5G شبکه باید در شکل بسیار بهتر از آنها در حال حاضر آن را حتی بیشتر جذاب گزاره برای بیشتر مصرف کنندگان نسبت به قبل.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب