Infiltrator که به کشته شدن دو ما خدمات اعضا در حمله خودی آزاد شده از زندانهای افغانستان

افغانستان-یک infiltrator که به کشته شدن دو آمریکایی ماموران در یکی از جنگ افغانستان بالاترین-مشخصات خودی حملا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

افغانستان-یک infiltrator که به کشته شدن دو آمریکایی ماموران در یکی از جنگ افغانستان بالاترین-مشخصات خودی حملات هکری از یک ولایت پروان زندان افغانستان به روز دوشنبه گفت:.

Abdul Saboor که به کشته شدن نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ جان دارین Loftis و ارتش مسلح ، رابرت Marchanti دوم در سال 2012 شده بود محکوم به 20 سال زندان بود اما مجموعه رایگان جمعه پس از چهار سال از زمان خدمت کرده است, مقامات گفت.

صبور حمله آمریکا دو مشاور در یک ساختمان دولتی در یکی از مهمترین و به شدت غنی شده از مناطق کابل منجر به محدودیت های قابل توجهی در چگونه ایالات متحده مشغول به کار با شرکای افغان مشاور از آن زمان گفت.

"ما تا به حال به بازنویسی تمام قوانین برای نامزدی برای (ما) به عنوان مشاوران" بازنشسته نیروی دریایی سروان. جیمز Muir آمریکایی مشاور که نظارت مشاوران کشته در حمله گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

"پس از آن مردم بودند محافظه کارانه تر در مورد مشاوره ... آن زمان باد از بادبان بسیاری از مردم" گفت: Muir که گروگان کابل از افغانستان و پاکستان دست برنامه که شامل ارتش ایالات متحده و مشاوران آموزش دیده در زبان محلی.

این slayings باعث شد ایالات متحده و چندین کشورهای ائتلاف به حذف صدها نفر از مشاوران شاغل در وزارتخانه ها در افغانستان سرمایه است.

بیشتر تغییراتی که در سال شامل افزایش بررسی صلاحیت برای نیروهای امنیتی افغان و نیاز است که یک سرباز مسلح به نام "فرشته نگهبان," همراه ایالات متحده مشاوران در هنگام ملاقات با افغان ها.

صبور در حالی که کار برای دولت افغانستان به ضرب گلوله Marchanti یک عضو گارد ملی مریلند در سر. او سپس شات Loftis, یک, انجمن ایرانیان دست مشاوره پلیس افغانستان در پشت.

صبور مناسب نیست مشخصات نمونه تهدید داخلی; او در ارتش خدمت کرده است و یک افغان تاجیک یکی از گروه های قومی ترین مخالف طالبان با توجه به "اداره S" یک کتاب در امریکا جنگ در افغانستان توسط Steve Coll که می نویسد: در مورد دفاع و هوش مسائل.

اما نادانسته به ارتش ایالات متحده و صبور بود و سمت چپ افغانستان به تحصیل در پاکستان مدرسه قبل از حمله Coll نوشت: با استناد به ارتش محققان و شهادت شهود.

صبور گفت: در یک سال 2016 مصاحبه بی بی سی که او را کشته اعضای خدمات پس از شنیدن که نیروهای آمریکایی در حال تخریب Qurans.

کتاب-سوزاندن حادثه که در آن حدود 500 Qurans از یک بازداشتگاه کتابخانه سوزانده شد منجر به تظاهرات و اقدامات تلافی جویانه که در سمت چپ ده ها تن از افغان و نیروهای خارجی مرده و یا زخمی شدند. ایالات متحده ژنرال عذرخواهی برای سوزاندن و شش سرباز مجازات شد یک 2012 واشنگتن پست گزارش گفت:.

پس از قتل, Saboor فرار برای چهار سال و دستگیر شد و در سال 2016 در خانه اش در ولایت پروان.

در طول محاکمه اش او اعتراف به قتل و مصر ، Coll نوشت.

این حمله در آن زمان ادعا شد توسط طالبان اما یکی دیگر از ستیزه جویان گروه Hezb-e-Islami روز دوشنبه گفت که صبور کشته شدن اعضای خدمات برای آنها.

آزادی جمعه بود و بخشی از زندانی مبادلات با توجه به مارس به توافق صلح میان آمریکا و طالبان بلکه از یک سال 2016 آشتی معامله میان کابل و Hezb-e-Islami گفت: فرهاد بیانی سخنگوی زندانهای افغانستان دولت.

در مجموع 164 زندانی از Hezb-e-Islami منتشر شد جمعه با توجه به coronavirus نگرانی گفت: فضل غنی Haqmal, یک سخنگوی گروه شبه نظامی.

موارد coronavirus در افغانستان به بیش از دو برابر در دو هفته گذشته با این کشور گزارش 15,094 مورد تأیید مه 31 در مقایسه با 6,635 در مارس 17, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

صبور بود و استقبال خانه توسط خود جامعه و مراقبت از بیمار خود پدر گفت: احمد عجب Musamim یکی از روستا های سختی واقع حدود 40 کیلومتری شمال پایگاه هوایی بگرام.

Muir گفت که او در تلاش است برای خلاص شدن از شر احساسات خود را از تلخی و نفرت در مورد Saboor دایر است.

"در نهایت شما باید برای رسیدن به یک نقطه از بخشش و رها" Muir گفت. "جستجو برای عدالت معتبر است اما اگر آن را فقط به انتقام فکر می کنم که از بین می برد و مردم است."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب