در ارتش آمریکا برای اولین بار نیروی هوایی برداشت یک زن به عنوان داوطلب خدمت سربازی رهبر

بعد از بالا نیروی هوایی داوطلب خدمت سربازی رهبر است که یک زن برای اولین بار برای همیشه به عنوان بالاترین رتبه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 خرداد 1399

بعد از بالا نیروی هوایی داوطلب خدمت سربازی رهبر است که یک زن برای اولین بار برای همیشه به عنوان بالاترین رتبه داوطلب خدمت سربازی غیر سفارش افسر نظامی آمریکا شعبه دارد.

The19th ارشد استاد گروهبان نیروی هوایی خواهد بود جوآن باس در حال حاضر دستور رئیس استاد گروهبان دوم نیروی هوایی در Keesler پایگاه نیروی هوایی, می سی سی پی سرویس جمعه اعلام کرد. او را جایگزین Kaleth O. رایت که آمد به نقش در سال 2017.

جزئیات بعدی: آلاسکا ارتش هلیکوپتر Airlifts از 1940s, دوران, اتوبوس, Chris McCandless درگذشت

نیروی هوایی "در حال شمارش را بر رهبران مثل من به تاثیر مثبت را در زندگی خود" باس گفت: در یک ویدیو ارسال شده توسط رایت در رسانه های اجتماعی. "من به آنها مدیون من بهترین است."

رایت نیز مورد ستایش قرار داد نیروی هوایی رئیس ستاد. ژنرال چارلز "CQ" قهوه ای که در اوایل این ماه تایید شد در یک تاریخی سنا رای به عنوان اولین زن آمریکایی آفریقایی همیشه در خدمت به عنوان افسر لباس شخصی برای هر یک از شاخه نظامی.

"ژنرال قهوه ای زدم آن را از پارک با این انتخاب" رایت " در توییتر. "لحظه افتخار در تاریخ به عنوان یک Airman!"

"او تا به مهارت های منحصر به فرد کمک خواهد کرد که ما هر دو منجر نیروی کل و زندگی می کنند تا انتظارات بالا از ما سربازان" براون گفت: در بیانیه ای در مورد باس. "او یک رهبر ثابت که انجام شده است با تمایز در هر مرحله از انجام کار حرفه ای. من هیچ شکی ندارم که رئیس باس را فراهم دانا به عنوان مشاور با ما در پیگیری و اجرای طرح های توسعه و توانمند سازی نیروی هوایی در تمام سطوح است."

باس قبلا به عنوان رئیس خدمت برای نیروی هوایی داوطلب خدمت سربازی توسعه برنامه آموزش و پرورش در ایران, با توجه به رسمی بیوگرافی. او همچنین مستقر در حمایت از عملیات جنوب دیده بان پایدار آزادی و آزادی عراق. او شروع به کار خود در سال 1993 در پاپ پایگاه نیروی هوایی کارولینای شمالی و بعد از خدمت در Ramstein پایگاه هوایی آلمان; و در Blacklivesmatter پایگاه نیروی هوایی در تگزاس به عنوان فرماندهی ارشد استاد گروهبان برای 17th, آموزش بال های زیستی متحده است.

نیروی هوایی افغانستان باس ظهور به عنوان "اجماع انتخاب از یک گروه از بیش از یک دوجین فینالیست از سراسر نیروی هوایی به عملیات جهانی" با توجه به انتشار اخبار. "فینالیست انتخاب شدند بر اساس وسعت تجربه توصیه از فرماندهان ارشد و عملکرد در سراسر هر نامزد نیروی هوایی حرفه ای است."

مقامات قهوه ای اشاره کرد و باس در حال آمدن به یک سرویس در حال گذار نه تنها به عنوان نظامی نمودار آن دوره را در آینده تهدید بلکه آن را به عنوان آدرس نژادی و نابرابری در سراسر نیروی.

نیروی هوایی بوده است صریح در مورد مسائل اجتماعی و ساخته شده است که تعدادی از حرکت از اواخر برای ترویج یک فرهنگ فراگیر و تأیید نیروی هوایی ارزش.

رایت اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن در عموم زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران پلیس در مینیاپولیس.

رایت همچنین با اشاره به نگرانی سیاه اعضای نیروی هوایی و یک تماس برای تغییر و بهبود خدمات از جمله بررسی سیستم عدالت نظامی.

نیروی هوایی اتحاد از آنجا آغاز شده است که نقد و بررسی.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: این رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید کرد, 1st آفریقایی نظامی رئیس خدمات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب