مهاجر سربازان سو برای تبدیل شدن به شهروندان ایالات متحده و گفت DoD شکست آن وعده

شش سرباز باید ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شارژ که آمریکا وعده شهروندی برای خدمات -- قدمت آن به کشور

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

شش سرباز باید ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شارژ که آمریکا وعده شهروندی برای خدمات -- قدمت آن به کشور تاسیس -- شکسته شده توسط پنتاگون سیاست های محدود کننده تابعیت.

شش غیر شهروند سربازان که همه داوطلب خدمت سربازی در ارتش تحت نظامی الحاقیه حیاتی برای منافع ملی برنامه MAVNI, اتهام جدید و طولانی چک های امنیتی برای ممکن تروریستی روابط و اقدامات دیگر را به طور موثر مسدود شده و آنها را از به دست آوردن تابعیت.

کت و شلوار واصل شده از طرف آنها توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اتهامات که وزارت دفاع سیاست های مصوب در سال 2017 "غیرقانونی مسدود توانایی هزاران نفر از اعضای سرویس برای به دست آوردن تابعیت ایالات متحده قرار دادن آنها در حالت شخصی و حرفه ای برزخ است."

مرتبط با: استخدام در عين اداری برزخ " با تابعیت برنامه به حالت تعلیق

"من در زمان سوگند به حفاظت از این کشور و من انجام بهترین من برای زندگی کردن به ارزش های از ارتش" گفت: Pfc. Ange ادامه در اصل از بورکینا فاسو و یکی از شاکیان در کت و شلوار.

"این نا امید کننده و دلخراش نیست برای به دست آوردن شهروندی من به عنوان وعده داده شده اما من ادامه خواهد داد به افتخار من تعهد" ادامه در حال حاضر خدمت با 339th Quartermaster شرکت در اردوگاه Humphreys در کره جنوبی در بیانیه ای گفت: همراه با کت و شلوار.

وکلای دولت نشانه آنها را با شور و نشاط مسابقه کت و شلوار که در ابتدا ثبت 24 آوریل در دادگاه فدرال برای ناحیه کلمبیا و نام وزارت دفاع و وزیر دفاع علامت Esper به عنوان متهمان.

دولت به چالش کشیده درخواست توسط دو نفر از MAVNI شاکیان به ناشناس باقی می ماند با استناد به ترس از عذاب و دادگاه به توافق رسیدند. کت و شلوار بود refiled مارس 27 نامگذاری تمام شش شاکیان گفت: Scarlet کیم یکی از ACLU وکلا.

او گفت: اولین حرکت در کت و شلوار بود به حکم دادگاه در ACLU درخواست برای یک دستور مقدماتی برای متوقف کردن محدودیت قبل از اینکه در مورد درآمد حاصل از, اما یک حکم درخواست نمی رود برای ماه می باشد.

کت و شلوار مدعی است که وزارت دفاع و Esper "را اتخاذ کرده اند غیر قانونی سیاست خودداری گواهینامه از شاکیان محترم خدمات است که آنها نیاز به اعمال طبیعی خود را بر اساس مداوم خدمات نظامی."

"به عنوان یک نتیجه متهمان انکار هزاران نفر از مردان و زنان در ایالات متحده شهروندی که کنگره به مدت طولانی وعده داده شده به غیر از شهروندان خدمت در ارتش" کت و شلوار گفت.

از جنگ و انقلاب از طریق جنگ در افغانستان و عراق "ایالات متحده قوانین وضع شده در طول دوره درگیری های مسلحانه را مجاز غیر شهروندان به طبیعی تقریبا بلافاصله پس از ورود به خدمت و قبل از اعزام" اما قوانین جدید ساخته شده اند که تقریبا غیر ممکن است کت و شلوار اتهامات عنوان شده علیه.

مورد نیاز اساسی برای یک نظامی درخواست برای تابعیت شده است تکمیل N-426 فرم برای U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) صدور گواهینامه محترم خدمات.

عمل گذشته بود که فرم می تواند تکمیل شود تقریبا بلافاصله پس از گزارش آموزش های پایه اما DoD تغییر قوانین در اکتبر 2017, کت و شلوار اتهامات عنوان شده علیه.

"معیار جدید نیاز به خدمات اعضای اضافی DoD پس زمینه غربالگری; عبور یک هواپیمای خدمات مناسب بودن عزم" است که وانمود برای تعیین یک سرویس عضو ریسک امنیتی به ارتش و خدمت به مدت حداقل 180 روز به صورت فعال در خدمت اعضا و یک سال برای اعضای خدمات در انتخاب و رزرو" قبل از آنها می توانند N-426 صدور گواهینامه با توجه به کت و شلوار.

"DoD را براندازی قانونی طرح بسیار قابل توجه است آن است که در حال حاضر سخت تر برای بسیاری از اعضای خدمات به طبیعی از طریق تسریع روند از طریق عادی غیر نظامی فرایند" کت و شلوار اتهامات عنوان شده علیه.

با این حال وزارت دفاع در بیانیه ای گفت که قوانین جدید اعلام شد که در حالی که بخش "به رسمیت می شناسد ارزش تسریع تابعیت ایالات متحده آمریکا را از طریق سرویس های نظامی آن است که در جهت منافع ملی به اطمینان حاصل شود همه حاضر و آینده نگر اعضای سرویس امنیت کامل و مناسب غربالگری قبل از تابعیت."

از سال 2008 تا سال 2016 در مورد 10,400 اتباع خارجی شدند از طریق برنامه MAVNI طراحی شده است که به ارمغان می آورد در غیر شهروندان با مهارت های زبان و یا مراقبت های بهداشتی و فن آوری تخصص های مورد نیاز نظامی با توجه به DoD.

قبلی پرونده های حقوقی واصل شده اند در برابر سیاست برای MAVNI خدمات اعضا از انتخاب و رزرو اما ACLU در توصیف این زمان با توجه به عنوان اولین به نمایندگی از همه غیر شهروند خدمات اعضا.

در علاوه بر این به ادامه این شاکیان در این پرونده عبارتند از:

  • Pfc. Abner Bouomo با 25 Infantry Division در سچفیلد بررککس هاوایی.
  • Pvt. 2 کلاس احمد Isiaka خدمت در انتخاب و رزرو با 644th شرکت حمل و نقل در هوستون تگزاس.
  • Pvt. 2 کلاس مایکل پرز با 2 گردان 377th چتر نجات درست هنگ توپخانه در پایگاه مشترک Elmendorf-Richardson, آلاسکا است.
  • Pvt. 2 کلاس Sumin پارک نیز در خدمت با 2 گردان 377th چتر نجات درست هنگ توپخانه در JBER.
  • Spc. Yu Min Lee, خدمت, در سچفیلد بررککس.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: 3 تفنگداران دریایی مقابله با سرکوب و تهدید مسافر در مسافت های طولانی پرواز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب