iMac 2020: جدید 23-inch iMac شایعه به راه اندازی این سال

اپل iMac 2020 می تواند راه اندازی بعد از این سال با توجه به گزارش های جدید در حالی که ورزشی جدید 23 اینچ صفحه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

اپل iMac 2020 می تواند راه اندازی بعد از این سال با توجه به گزارش های جدید در حالی که ورزشی جدید 23 اینچ صفحه نمایش.

این 23-inch iMac را ظاهرا جایگزین زمان ورود به سطح 21.5 اینچ مدل, در حالی که همچنین در دسترس بودن در یک قیمت مقرون به صرفه تر نقطه برای افزایش ارزش.

این گزارش آمد از چین بار (خال خال توسط اپل خودی) که همچنین ادعا می کند اپل به زودی شروع به تولید انبوه به عنوان به زودی به عنوان در سه ماهه سوم سال است.

این گزارش ها در حال حمایت از آی فون SE 2 leaker که شامل "نیکل" در یک لیست از محصولات اپل ظاهرا برنامه ریزی شده برای انتشار است. این leaker اشاره نمی کند که چه اندازه صفحه نمایش iMac را هر چند.

حتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپل iMac 2020 نگه داشتن اسکرول کردن به ما تحویل کامل شکست. ما در این مقاله به روز شده به عنوان اطلاعات جدید پدیدار می شود.

iMac 2020 تاریخ انتشار – هنگامی که آن را راه اندازی ؟

IMac 2020 ظاهرا راه اندازی در Q4 سال 2020 است.

این اطلاعات گزارش شده توسط چین بارکه همچنین ادعای تولید انبوه شروع خواهد شد در Q3 سال 2020 است. وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از اپل فقط رتبهدهی نشده است هر چند.

اپل معمولا اکتبر میزبان یک رویداد برای نشان دادن خاموش جدید خود را با لپ تاپ و کامپیوتر, بنابراین ما روی چیزی حساب کردن که به احتمال زیاد ماه به انتظار راه اندازی رسمی.

iMac 2020 قیمت – چقدر هزینه خواهد داشت ؟

گزارش ها نشان می دهد iMac 2020 هزینه خواهد شد حتی کمتر از موجود 21.5-inch iMac.

اگر درست است این به این معنی آن را به طور بالقوه می تواند تضعیف زمان £1049 شروع قیمت برای اپل همه در یک کامپیوتر رومیزی.

مرتبط با: MacBook Pro 2020

اپل iMac 2019

iMac 2020 صفحه نمایش چگونه خواهد شد روی صفحه نمایش بود ؟

IMac 2020 را ببینید جدید 23-اینچ, اندازه صفحه نمایش اگر گزارشها را باور. این خواهد بود یک مناسب و معقول ارتقا از زمان 21.5 اینچ مدل.

این روشن نیست که آیا جدید iMac را ببینید به طور کلی بزرگتر از اندازه به تناسب صفحه نمایش جدید و یا اپل را کاهش ضخامت گودی به منظور حفظ زمان, فاکتور شکل و رد پای.

ما به امید دومی با محاسبات تولید کنندگان به تازگی پس از یک روند کم کردن گودی برای برخی از زرق و برق دار نتایج. Dell XPS 13 سال 2020 لپ تاپ به نظر می رسد به خصوص گلم با 'InfinityEdge' نمایش و امیدواریم به نتایج مشابه با iMac حتی به عنوان یک کامپیوتر رومیزی.

پس از زمان مانیتور صفحه نمایش در حال حاضر برجسته, مشخصات, با گزینه های با رزولوشن climibng تمام راه را تا به 4K ما شک اپل را ارتقاء قابل توجهی در این زمینه است. شده اند وجود دارد هیچ شایعه یا گزارش نشان می دهد در غیر این صورت بیش از حد.

مرتبط با: iMac 2019 نقد و بررسی

iMac 2020 عملکرد – چگونه قدرتمند آن خواهد بود ؟

شده اند وجود دارد هیچ شایعه یا گزارش در مورد iMac 2020 مشخصات تا کنون, اما ما روی چیزی حساب کردن آن را به یک پردازنده تازه کردن.

قدرتمند ترین iMac در حال حاضر تنها می بیند 8-نسل اینتل هسته تراشه که منسوخ شده است این روزها. اینتل پس از آن منتشر شد 9-نسل پردازنده در حالی که آن 10-نسل محدوده انتظار می رود برای رسیدن خیلی زود. ما انتظار داریم که اپل برای به روز رسانی آن iMac با پردازنده از یکی از این خانواده ها اگر چه غیر ممکن نیست که اپل خواهد سوئیچ بیش به AMD به جای.

صحبت از AMD آن را نیز ممکن است اپل به روز رسانی خواهد شد iMac را GPU با Radeon Pro 575X بودن زمان ورود به سطح گزینه است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب