IG می یابد تناقضات در نظامی جزئیات امنیتی برای مقامات عالی رتبه

پنتاگون مکان اهمیت بیش از حد در سطح ارشد وزارت دفاع مقامات زمانی که اختصاص شخصی امنیت اطلاعات و تخفیف قریب ال

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 تیر 1399

پنتاگون مکان اهمیت بیش از حد در سطح ارشد وزارت دفاع مقامات زمانی که اختصاص شخصی امنیت اطلاعات و تخفیف قریب الوقوع معتبر تهدید در برابر سطح پایین تر مقامات ممیزی توسط پنتاگون بازرس کل دفتر پیدا کرده است.

نظامی شخصی امنیت اطلاعات و یا PSDs هستند ساخته شده بسیار آموزش دیده نظامی و یا غیر نظامی و پرسنل قادر به ارائه حفاظت برای افراد تعیین شده به عنوان در معرض خطر پرسنل و آمد از حفاظت-ارائه به سازمان هایی مانند ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی Naval Criminal Investigative Service نیروی هوایی دفتر ویژه تحقیقات دفاع Criminal Investigative Service و پنتاگون نیروی آژانس حفاظت از.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی شناسه ستوان کشته شده در کارولینای جنوبی F-16 تصادف

پنتاگون مسئول نظارت بر مراحل را برای تعیین و حفاظت از در معرض خطر پرسنل یک دسته که شامل اکثر ارشد نظامی و غیر نظامی در افغانستان ، نیز وجود دارد که وزارت دفاع فرآیند به معرفی دیگر DoD پرسنل به صورت PSD خدمات مبتنی بر قریب الوقوع تهدید و یا قانع کننده عملیاتی ملاحظات با توجه به حسابرسی.

حفاظت-ارائه به سازمان ها "را تنظیم کنید و توصیه های خود را برای این سطح از حفاظت بر اساس نتایج حاصل از امنیت شخصی ارزیابی آسیب پذیری" با توجه به ممیزی منتشر شده در پنج شنبه که توصیه می کند که پنتاگون "از بین بردن قبل از تعیین سطح حفاظت" و اختصاص PSDs بر اساس امنیت شخصی ارزیابی آسیب پذیری و یا نامزد.

پنتاگون مخالفت با توصیه به از بین بردن preassigned سطح حفاظت با توجه به پاسخ در گزارش حسابرسی از دفتر معاون دستیار وزیر دفاع برای دفاع تداوم و ماموریت تضمین.

به جای پنتاگون دفتر پیشنهاد بررسی سیاست برای preassigned محافظت دائمی از سطح ممیزی متحده است.

ممیزی همچنین نشان داد که سازمان حفاظت از "فراهم نیست PSDs به طور مداوم در طول DoD."

علاوه بر سازمان حفاظت از "نه به طور مداوم با استفاده از کمک های دیگر [سازمان] و زمینه عوامل محلی به محل ماموریت برای کاهش هزینه ها به منظور کاهش نیاز به بزرگ ایستاده جزئیات بیشتر در PSDs و افزایش عملیات های مشترک تصفیه یی برای ماموریت های ما بررسی" ممیزی متحده است.

در نمونه ای دیگر از تناقض های ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی یا CID اختصاص داده شده بیشتر پرسنل به PSDs از پنتاگون آموزش اجازه می دهد تا برای پنج نفر از هفت معرض خطر مقامات آن محافظت حسابرسی متحده است.

ممیزی توصیه می کند که فرمانده کل ارتش CID "تغییر تعداد پرسنل اختصاص داده شده به حفاظت از هر یک از [پرخطر] فردی" و همچنین تعدادی از پرسنل مورد استفاده در هر ماموریت خود را مطابق با پنتاگون PSD آموزش.

حسابرسان همچنین توصیه می شود که فرمانده ارتش ایالات متحده نظامی پلیس مدرسه به روز رسانی ارتش تکنیک های انتشار 3-39.35, محافظ "خدمات" مورخ ماه مه 2013 مطابق با هر گونه تغییر در پنتاگون PSD آموزش.

یکی دیگر از توصیه های تماس در فرماندهان ارتش CID و نیروی هوایی از بررسی های خاص و همچنین به عنوان مدیر NCIS برای توسعه و مسئله سیاست در خط با پنتاگون آموزش و تاکید بر استفاده از کمک از دیگر حفاظت سازمان ها و حوزه های محلی عوامل هنگام انجام PSDs حسابرسی متحده است.

ممیزی همچنین توصیه می شود که پنتاگون ایجاد یک گروه کاری از جمله نمایندگان از هر یک از سازمان حفاظت را به تجدید نظر در PSD, سیاست, پس از آن شامل راهنمایی در مورد تعداد پرسنل و به روز از پیشرفت کار مورد نیاز برای PSD ماموریت.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: شرکای ائتلاف در افغانستان سال از ناهار رایگان با توجه به نظامی Mix-Up: IG

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن