'طوفان شکارچیان' پرواز به داگلاس' چشم برای کمک به پیش بینی ارزیابی خطر

در حالی که ساکنان هاوایی و حمل و نقل تجاری در تلاش بودند برای حفظ فاصله خود از یک گروه نخبه از نیروی هوایی ذخ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

در حالی که ساکنان هاوایی و حمل و نقل تجاری در تلاش بودند برای حفظ فاصله خود از یک گروه نخبه از نیروی هوایی ذخیره پرواز بودند به چشم طوفان.

داگلاس در یک پیش بینی مسیر حرکت خطرناکی به جزایر هاوایی در روز جمعه هنگامی که aircrews با 53 و آب و هوا اسکادران شناسایی "طوفان شکارچیان" به جرأت طوفان به جمع آوری اطلاعات آب و هوا از جمله دما و سرعت باد, جهت باد و رطوبت و فشار سطحی.

آنها انتظار می رود برای شروع یک دور از ماموریت بعد از 5 بعد از ظهر جمعه. که در آن نقطه داگلاس باقی ماند و یک رده 3 طوفان با حداکثر پایدار باد 115 مایل در ساعت و در حال حرکت بود غرب-جنوب شرق در 20 مایل در ساعت. طوفان شد 665 مایلی شرق هیلو و 865 مایلی شرق-جنوب شرقی از هونولولو. اوآهو, مائوئی و جزیره هاوایی شدند و همه تحت یک طوفان دیده بان.

این تیم که تگرگ از Keesler پایگاه نیروی هوایی در می سی سی پی انتظار می رود به ترک هاوایی اوایل روز شنبه قبل از شروع طوفان است.

آنها به ارمغان آورد دو ویژه مجهز لاکهید مارتین C-130J Super Hercules هواپیما به هاوایی. چهار موتور turboprop نظامی حمل و نقل هوایی اصلاح شده اند که شامل دو خارجی غلاف سوخت بنابراین این هواپیما می تواند پرواز دیگر در طوفان. وجود دارد یک تشعشع سنج غلاف در جناح چپ و حمل و نقل خلیج شامل یک پالت برای سیستم های کامپیوتری است که تمام فرآیندهای جوی اطلاعات و دیگری برای loadmaster /dropsonde که مصرفی آب و هوا شناسایی دستگاه.

هواپیماهای حمل, حداقل, آب و خدمه از حداقل پنج نفر از جمله یک خلبان, خلبان, هدایتگر, شناسایی هوایی آب و افسر و آب و هوا شناسایی loadmaster.

سرهنگ سرهنگ آنتونی Wilmot 53 WRS مدیر عملیات در انتشار اخبار گفت که aircrews شد انتظار برای پرواز را از طریق داگلاس' چشم چهار تا شش بار برای قرار دادن پایین-مرکز فشار و گردش خون از طوفان است.

شکارچیان را اندازه گیری مرکزی فشار و سرعت و جهت باد رطوبت نسبی و درجه حرارت به کمک ملی طوفان مرکز و مرکزی اقیانوس آرام مرکز طوفان با حرکت و شدت پیش بینی Wilmot گفت.

Wilmot گفت: در هر عبور از طوفان چشم aircrew آزاد خواهد dropsonde که جمع آوری اطلاعات آب و هوا به عنوان آن را از فرود به سطح اقیانوس.

سرهنگ سرهنگ Marnee Losurdo یک افسر امور عمومی که برنامه ریزی شده برای پرواز به داگلاس با شکارچیان طوفان شد و فرح بخش برای یک شب طولانی است.

او انتظار آب و ماموریت شناسایی می تواند اجرا در هر نقطه از شش تا 12 ساعت.

برخی ممکن است سوال حکمت از پرواز به یک طوفان ; اما Losurdo گفت: aircrews گذراندن دوره های ویژه و گسترده است.

"آنها بسیار آگاهانه از ایمنی. این همه در مورد کاهش خطر است که می تواند رخ دهد که آیا کسی در حال رانندگی به محل کار و یا پرواز را به یک طوفان به جمع آوری داده ها برای صرفه جویی در زندگی مردم است, " او گفت:. "به ما گفته شده است که اطلاعات به دست آمده می تواند به بهبود پیش بینی 15 درصد به 25 درصد."

جان Bravender یک هونولولو-بر اساس هشدار هماهنگی هواشناس برای NOAA /خدمات ملی آب و هوا و مرکزی اقیانوس آرام طوفان مرکز گفت: پیش بینی را با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط طوفان شکارچیان برای تصحیح پیش بینی های خود را.

"طوفان شکارچیان بسیار مفید هستند برای ما. آنها می آیند به ما در هر زمان وجود دارد بالقوه زمین تهدید به هاوایی " Bravender گفت. "همانطور که پیش بینی ما واقعا نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر به خوبی پیش بینی به آنچه اتفاق می افتد در آینده است. ما نیاز به می دانم که چگونه قوی طوفان است و در حال حاضر که در آن آن را به عنوان است."

Bravender گفت: این شکارچیان در هاوایی در سال 2018 برای هکتور خط و اولیویا. آنها آماده برای آمدن به هاوایی در سال گذشته برای طوفان چری جول, اما انتخاب نمی آمد بعد از طوفان, ضعیف, او گفت:.

در حالی که مقامات در حال به روز رسانی پیش بینی Bravender خواستار هاوایی ساکنان ایالت به آماده شدن برای بدترین سناریو.

"ما نمی خواهیم مردم را به تمرکز بر روی مسیر خود خواهد شد که در طول زمان تغییر," او گفت:. "این است که پنجره فرصت برای دریافت آماده است. مطمئن شوید که مواد غذایی و آب و دارو و دیگر تجهیزات شما ممکن است نیاز است."

این مقاله نوشته شده توسط آلیسون Schaefers از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن