هانوفر TWP. — میهنی ساکنان شمال شرقی پنسیلوانیا در جواب تماس شنبه تا یکهو به پرداخت نهایی جهات به جنگ جهانی دوم جانباز پس از نظامی نمی تواند به سنتی افتخارات در طول coronavirus shutdown.

صدها نفر از مردم با تکان دادن پرچم صف جاده از پشت کوه کفن به هانوفر Twp. گورستان برای دیدن که نیروی دریایی جانباز دالتون دریک 98 رو ارسال کردن او سزاوار.

پس از ادای احترام اتصالات دریک گذاشته شد و به استراحت در چمن بلوط گورستان.

“از طرف دریک خانواده آنها به طرز باور نکردنی غرق فوران حمایت نشان داده شده توسط بسیاری از امروز. آنها خود را گسترش صمیمانه تشکر و احترام به همه شما. با تشکر از شما” برنت Snowdon که خانواده صاحب Snowdon کفن که به کار گرفته دریک خدمات گفت: در Facebook post. “شخصی با تشکر از شما برای همه است که در زمان یک ایده ساخته شده و آن را اتفاق می افتد.”

همانطور که معلوم شد دریک نبود تنها جانباز افتخار فوران حمایت در روز شنبه.

دقیقه قبل از دریک بارداري وارد بلوط چمن گورستان دیگری صفوف نزدیک و صدها نفر از مردم مونتاژ فرض بر آن بود که یکی از آنها وجود دارد. یک سازمان به سفارشات به سلام و جمعیت موظف.

اعضای خانواده از آن مرد Ronald E. Smith, 85, از Wilkes-Barre, نیروی دریایی کهنه سرباز جنگ کره می تواند دیده می شود گریه از غیر منتظره ادای احترام به صفوف گذشت در مسیر به سنت مری گورستان پایین جاده.

“آنها خوشحال بودند. آنها نمی توانست یک افتخار گارد یا” گفت: مراسم تشییع جنازه مدیر Joseph M. Jendrzejewski که به کار گرفته اسمیت ترتیبات. “انتظار نداشتم که بسیاری از مردم است. آن را لمس کردن.”

کسانی که برای جمع آوری دریک صفوف به سرعت متوجه شدم آنها به انتظار ادای احترام به یکی دیگر از جانبازان-و می گویند که آنها خوشحال بودند به انجام این کار. برخی از شوخی آن را “آزمایشی اجرا” برای دریک صفوف. هنگامی که دریک وارد صفوف آنها ادای احترام کردند دوباره.

صفوف ورود به بلوط چمن گورستان مواجه شد با یک پرواز بیش از دو هواپیما — ادای احترام Snowdon گفت که او پیش بینی نیست. او گفت که او مطمئن بود که سازمان روگذر.

روز قبل از دریک مراسم تشییع جنازه Snowdon یک درخواست در Facebook برای جامعه به خط بارداري مسیر از نظامی نمی تواند دریک مرسوم افتخارات. جانبازان سازمان ها و موتور سیکلت گروه در پیام به قلب است.

“امریکا نشان داد تا امروز” گفت: شیلا Brandon, 51, دالاس, نمایندگی لژیون آمریکایی سواران. “این بسیار وطن پرست. هیچ veteran باید به خاک سپرده شد بدون نظامی بردارد.

دریک که در بلومفیلد هیلز میشیگان است جان سالم به در برد خود را بیوه سابق پریسیلا Swartwood یک Wilkes-Barre مادری که او در سال 1957. بومی کلمبوس, اوهایو, دریک دست آورده مهندسی شیمی فوق لیسانس خود را از دانشگاه ایالتی اوهایو در سال 1943 قبل از ورود به جنگ جهانی دوم است. او به عنوان یک ستوان junior درجه روی U. S. S Cacapon.

نیروی دریایی کهنه دیو Jacobs, 64, از نانتیکوک حضور روز شنبه در جمع پوشیدن لباس های قدیمی خود را ،

من فشرده به این ساز و برگ پس از 18 سال است. من نمیفهمد من می خواهم بیرون می آیند برای این پسر” جاکوبز گفت.

Gary Lewis, 44, دالاس و دیگر اعضای BlackTop رزمندگان جیپ باشگاه در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند.

“این بسیار شگفت انگیز است تحت شرایطی” لوئیس گفت. “ما می خواستیم به این جانباز مناسب احترام می گذارد. این است که در مورد کهنه. به همین دلیل ما اینجا هستیم. ما در کشور است.”

این مقاله نوشته شده توسط باب Kalinowski از شهروندان در صدای Wilkes-Barre, Pa. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: برترین نیروی دریایی رهبران خواهید Crozier ابقاء به عنوان روزولت افسر فرمانده: گزارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شهروندان صدای Wilkes-Barre, Pa.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im