صدها نفر از ارتش و نیروی هوایی استخدام باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس مارس

پس از شروع رمان coronavirus همه گیر نیروی هوایی آمریکا و ارتش اساسی نظامی آموزش دیده اند صدها نفر از نیروهای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

پس از شروع رمان coronavirus همه گیر نیروی هوایی آمریکا و ارتش اساسی نظامی آموزش دیده اند صدها نفر از نیروهای تست مثبت برای COVID-19 با اکثر آنها هیچ علائم مقامات روز جمعه گفت.

حدود 200 نفر از 8,700 نیروی هوایی استخدام باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس مارس 15 در پایه آموزش نظامی در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland تگزاس با توجه به مسلح ، ژنرال آندره Tullos هوا, آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی 2 نیروی هوایی فرمانده در Keesler پایگاه نیروی هوایی, می سی سی پی.

جزئیات بعدی: پس از 110 سال از حمل و نقل هوایی نیروی دریایی دست به سیاه زن خلبان جنگنده

"که 2% مثبت رای بیش از حدود چهار ماه از آموزش و 60% از کسانی که مثبت [موارد] شده اند بدون علامت" Tullos خبرنگاران در پنتاگون جلسه. هیچ کدام از کارآموزان مورد نیاز بستری و کسانی که آسیب دیده اند پس از بهبود و بازگشت به آموزش او گفت:.

به طور مشابه, ارتش دیده است و حدود 2 درصد از استخدام آزمون مثبت از موارد شروع به گسترش در بهار افزود: ارتش مسلح ، ژنرال Lonnie Hibbard فرمانده ارتش مرکز اولیه آموزش نظامی در فورت Eustis ویرجینیا.

"[در] هر روز داده شده وجود دارد حدود 46,000 سربازان آموزش برای تبدیل شدن به یک عضو ارتش ایالات متحده," او گفت:, و اضافه کرد که 2 درصد از استخدام باید آزمایش مثبت در ماه های اخیر. اکثر آنها بدون علامت است.

خدمات دنبال همان پروتکل زمانی که یک عضو را نشان می دهد علائم و یا تست مثبت است.

کسانی که از قرنطینه به مدت 14 روز و برقراری ارتباط با متخصصان پزشکی در مورد سلامت خود را در طول دوره خود را از انزوا, مقامات گفت. آنها باید پزشکی پاک قبل از آنها می توانند دوباره خود واحد است.

"در گذشته من می گویند فرهنگ ما به نوعی از آن را خورد' فرهنگ که در آن ما می خواستیم شما را به فشار از طریق بدون در نظر گرفتن چگونه شما احساس و که کاملا مخالف آنچه که ما در حال تشویق در حال حاضر" Tullos گفت.

به کمک های اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های نیروی هوایی آغاز شد و با استفاده از Keesler برای آموزش.

با استفاده از پایه "با موفقیت کاهش استرس در Lackland زیرساخت ها در حالی که حفظ کیفیت آموزش و ما را قادر می سازد برای حفظ تولید ما هدف" Tullos روز جمعه گفت.

اولین 60 نیروهای فرستاده شده به Keesler فارغ التحصیل از BMT در مه 15. ماه گذشته خدمات خود را پذیرفته بعدی ورودی BMT کلاس در پایه و گفت: آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار هر هفته پس از آن تا پایان ماه سپتامبر.

Tullos گفته بود قبلا که نیروی هوایی این هدف از آنجا که ممکن است به آموزش به 9,400 فعال وظیفه نیروی هوایی قبل از پایان سال مالی برای رسیدن به آن هدف کلی. در حالی که Lackland کار کرده است به منظور بالا بردن گروه خود را مصرف حجم پس از ساخت کاهش با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز Keesler باقی خواهد ماند و در 60 نفر در هر کلاس, او گفت:.

در شروع این ویروس مقامات برش هشت و نیم هفته برنامه درسی را به هفت و نیم هفته در Lackland و شش هفته در Keesler.

هوا آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی فارغ التحصیلان تقریبا 40000 جدید در نیروی هوایی در سال Tullos گفت. در حالی که این سال را هدف 38,000 شده است به کاهش حدود 35,000 کمتر نیروی هوایی در حال شستشو, او گفت:.

"ما در واقع حفظ بالای تاریخی هنجار ... بنابراین ما در حال رفتن به در واقع ما با سقف تولید کنونی ما نرخ" Tullos گفت.

Hibbard گفت: ارتش نیز نگه داشتن مداوم با 92 درصد نرخ فارغ التحصیلی از اولیه ورود به آموزش.

"ما حفظ است نیز از طریق سقف و [ارتش] ستاد همچنان به تنظیم اهداف ما برای نگه داشتن ما در دستورالعمل های ما پایان قدرت [اهداف]," او گفت:.

ارتش مجموعه قبلی هدف از 68,000 استخدام به منظور دیدار با آن هدف قرار 485,000 فعال وظیفه سرباز آخر-قدرت تا پایان ماه سپتامبر. اما از آنجا که همه گیر شده اند وجود دارد کاهش به عنوان آموزش در ابتدا متوقف و به مدت دو هفته برای نهایی کردن آنچه شناخته شده به عنوان یک دو هفته کنترل و نظارت بر برنامه و یا 2+8 آموزش مدل.

هر ارتشی مدل های جدید استخدام هستند و جدا شده در گروه به مدت دو هفته برای آموزش کلاس درس برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در آموزش محیط زیست و پس از آن پیوستن به بقیه جمعیت برای هشت هفته از برنامه است.

Hibbard گفت: ارتش همچنان به دنبال راه هایی برای نگه داشتن سربازان سالم است.

"از آنجا که از سختگیرانه ایمنی و بهداشت اقدامات اتخاذ شده در سراسر آموزشی ما شرکت ما توانسته ایم به سرعت شناسایی و پاسخ به COVID موارد رخ می دهد که در ماموریت آموزشی," او گفت:.

-- مت Cox کمک به این گزارش.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: ارتش توقف خشکیده دوره پس از 90 دانش آموزان تست مثبت برای Coronavirus

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب