چگونه به سازمان دیده بان Instagram زنده بر روی PC, Mac و یا تلویزیون

چیزی که به سرعت آشکار شد که اجتماعی فاصله اقدامات آمد در این است که افراد باید مقدار زیادی از زمان در دست های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

چیزی که به سرعت آشکار شد که اجتماعی فاصله اقدامات آمد در این است که افراد باید مقدار زیادی از زمان در دست های خود را در حال حاضر. بسیاری از آنها شده اند در تلاش برای تعامل با طرفداران خود را با رفتن در زندگی Instagram.

Instagram Live ویدئوها در حال تبادل نظر جریان زندگی می کنند شما می توانید بر روی Instagram. اگر شما نا آشنا با Instagram Live, اذیت توسط آن و یا احساس می کنید مانند شما در حفظ و از دست رفته مورد علاقه خود را ستاره پورنو برای مطالعه بیشتر در برای برخی از اصول از جمله چگونه به تماشای Instagram زنده بر روی کامپیوتر مک یا تلویزیون.

چگونه به نوبه خود notifications for Instagram Live on یا off

به طور پیش فرض, Instagram app گاهی اوقات شما ارسال اطلاعیه زمانی که یک فرد شما به دنبال شروع یک Instagram زندگی می کنند, اما شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات خود را با مراجعه به فرد, مشخصات, ضربه زدن روی دکمه منو و انتخاب "مدیریت اطلاعیه ها'.

وجود بخش کل اختصاص داده شده به Instagram Live اطلاعیه در اینجا شما می توانید بین را انتخاب کنید 'دریافت همه اطلاعیه ها', 'دریافت برخی از اطلاعیه ها' و 'غیرفعال کردن اطلاعیه ها'.

علاوه بر این شما می توانید خاموش تمام Instagram Live, اطلاعیه ها بدون در نظر گرفتن که نوشته های آن است. این را می توان با باز کردن Instagram تنظیمات منو و بهره برداری 'اطلاعیه ها' به دنبال زندگی می کنند و IGTV' و انتخاب یا روشن یا خاموش در فیلم های زنده' بخش.

چگونه به سازمان دیده بان Instagram زنده بر روی PC یا Mac

تنظیم به یک Instagram Live بر روی تلفن خود را به اندازه کافی آسان است. همه شما باید انجام دهید این است شیر فشار اطلاع رسانی شما را دریافت و یا عدم آن موقع است که به نظر می رسد در بالای صفحه اصلی Instagram خوراک.

شما همچنین می توانید تماشای Instagram فیلم های زنده بر روی PC یا Mac خود را, اما این نیاز به گوگل کروم و یک راه حل در قالب یک برنامه افزودنی Chrome ایجاد شده توسط Instagram, اما توسط یک شخص ثالث.

این است زیرا Instagram سایت نمی رسما حمایت Instagram Live نشده است.

شما می توانید با اتصال به Instagram Live بر روی دسکتاپ با کمک IG Stories for Instagram یک برنامه افزودنی Chrome ایجاد شده توسط یک توسعه دهنده به نام pookroovis. این افزونه همچنین به شما اجازه دانلود Instagram Live ویدئوها و Instagram داستان هر چند این ویژگی در حال حاضر محدود به کاربران ویندوز.

ما نمی توصیه می شود از نصب هر شخص ثالث ایجاد شده Chrome extension. هنوز آن اطمینان کنید که IG Stories for Instagram در حال حاضر بیش از 700 ، 000 کاربران و رتبه چهار ستاره از پنج, که بدان معنی است که هر دو محبوب و بسیار زیبا در نظر گرفته است.

اگر شما می خواهید به استفاده از آن به سادگی این لینک را دنبال کنید و آمار "اضافه کردن به کروم' را فشار دهید. هنگامی که شما به بازگشت به Instagram سایت بر روی مک خود و یا PC شما قادر به مشاهده Instagram Live ویدئوها.

چگونه به سازمان دیده بان Instagram زنده در تلویزیون

برخی Instagram زنده از جمله تمرینات و یا کنسرت, بهترین کار بر روی یک صفحه نمایش بزرگتر و بهترین راه برای تماشای Instagram زنده در تلویزیون یا از Chromecast یا پخش آن را از مرورگر گوگل کروم بر روی کامپیوتر شما.

به عنوان توضیح داده شده در قسمت بالا شما اول نیاز به نصب رایگان IG Stories for Instagram برنامه افزودنی Chrome.

مرتبط: چگونه برای حذف your Instagram account

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب