با وجود چند امنیت wobbles زوم همچنان مورد علاقه شرکت با افرادی که به دنبال چت تصویری با دوستان و خانواده و همکاران.

و آن را آسان ببینید که چرا. این نرم افزار قابل اعتماد است و نیاز به تقریبا هیچ تکنولوژی زرنگ و دانا به کار گیرند. رایگان برنامه حتی اجازه می دهد تا شما خودرا برای امتحان اماده در 100 مردم در تماس پس از آن یک ابزار مفید برای هر دو استادان و مردم واقعا بزرگ خانواده است.

ما هم کشیده آسان چگونه به استفاده از راهنمای زیر و پرتاب در برخی از اضافی ترفندها و نکات در پایان برای اندازه گیری خوبی.

مرتبط: چگونه برای حذف یک حساب زوم

چگونه برای شروع یک جلسه زوم

شما نیاز به خودتان را با یک زوم حساب که شما می توانید در اینجا. شما نمی توانید شروع به یک جلسه بدون این اما همکاران شما لازم نیست به حساب برای پیوستن به شما (بیشتر در زیر کلیک کنید.)

شما احتمالا می خواهید برای دانلود برنامه زوم. ممکن است به استفاده از زوم بدون دانلود این, اما اگر شما در حال رفتن به خود را نجات بسیاری از بدون هیچ زحمتی توصیه می کنیم از نصب آن است.

مرتبط: چگونه به استفاده از Houseparty

هنگامی که انجام می شود برای باز کردن برنامه بر روی گوشی و یا لپ تاپ و به سادگی کلیک کنید “نشست جدید’ برای شروع یک تماس. اگر شما می خواهید برای برنامه ریزی یک جلسه برای آینده وجود دارد یک دکمه برای آن بیش از حد است که شما پیدا کردن در صفحه شروع برنامه.

چگونه برای پیوستن به یک جلسه زوم

اگر شما پیوستن به یک زوم جلسه به جای میزبانی یکی از, سپس شما نیاز به گرفتن اطلاعات از میزبان.

آنها همچنین باید قادر به پیدا کردن یک منحصر به فرد جلسه ID برای چت تصویری. اگر آن را از ملاقات آنها می توانید این کار را با نگاه کردن به خود زوم تقویم که نمایش داده می شود زمانی که آنها به صورت راه اندازی نرم افزار و یا حرکت به جلسات بخش زوم مشخصات.

اگر آنها نیاز به گرفتن اطلاعات از یک تماس زنده ID ظاهر خواهد شد در بالای خود تصویری – از آنها بخواهید به پینگ بیش از این به شما. سپس شما می توانید پانچ این برای دسترسی به تماس از طریق ‘پیوستن به جلسه’ بخش در زوم برنامه و یا وب سایت.

مرتبط: بهترین راه برای چت تصویری

چگونه به استفاده از زوم بدون برنامه

وجود دارد یک راه برای شروع و پیوستن به زوم تماس بدون نیاز به دانلود هر چیزی, اما شما نیاز به ثبت نام برای یک حساب کاربری.

آزاردهنده و این امر برای افرادی که فقط می خواهید برای شرکت در یک تماس بیش از حد – شما هم می توانید جلوگیری از دانلود این برنامه و ثبت نام برای پیوستن به یک تماس و یا جلوگیری از ثبت نام و دانلود نرم افزار برای پیوستن به تماس. زوم نمی خواهد اجازه دهید شما را گول زدن هر دو گزینه به طور کامل.

بنابراین اگر شما اجتناب از این برنامه شما نیاز به ثبت نام و ورود به زوم از طریق وب سایت. هنگامی که انجام می شود شما باید قادر به کلیک بر روی ‘میزبان یک جلسه و یا پیوستن به یک جلسه در بالای زوم صفحه اصلی وب سایت.

از اینجا آن را می شود کمی رنجآوری. پس از راه اندازی و یا پیوستن به یک تماس وجود دارد یک جعبه پاپ آپ که بی درنگ شما را به دانلود برنامه زوم. روی لغو کلیک کنید در این, و شما خواهید دید یک خط از متن ظاهر می شود که می خواند: “اگر شما نمی توانید به دانلود و یا اجرای برنامه شروع به از مرورگر خود را.”

با کلیک بر روی هایلایت آبی متن (زیر نشان داده شده است در یک screengrab) و شما باید قادر به راه اندازی تماس خود را از طریق وب.

مرتبط با: است زوم بی خطر است ؟

چگونه به استفاده از زوم بدون حساب

خبر بد این است که شما قطعا نیاز به یک حساب کاربری برای میزبانی نشست. اما همانطور که در بالا ذکر شد شما می توانید پیوستن به یک تماس و بدون ثبت نام به زوم تا زمانی که شما مایل به دانلود نرم افزار.

هنگامی که شما این انجام داده ایم و راه اندازی نرم افزار چشم پوشی از ورود را فشار دهید و کلیک کنید ‘پیوستن به جلسه.’ بعد از آن شما باید درخواست برای یک جلسه ID و بر روی صفحه نمایش نام تماس بگیرید.

مرتبط: چگونه برای حذف یک حساب Houseparty

میزبان شما باید بدانید در جلسه ID. اگر آنها از شما دعوت به جلسه از طریق ایمیل, شما باید در پیدا کردن اطلاعات وجود دارد و یا آنها را به یک اشاره به ارسال این رقم در سراسر در یک پیام جداگانه.

چگونه به مجموعه ای از جلسه رمزهای عبور در زوم

شده است وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی به تازگی پس از موجی از زوم-بمب گذاری بود و مردم نگران در مورد بازدید کننده های ناخواسته توفنده تماس های خود را. یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای بهبود امنیت است که برای تنظیم یک رمز عبور خود را قبل از شروع جلسه و توزیع به شرکت کنندگان است.

مرتبط: چگونه به استفاده از مایکروسافت تیم

برای انجام این کار با کلیک بر روی ‘نشست برنامه” را فشار دهید هنگامی که شما راه اندازی نرم افزار و سپس در پایین حرکت به تنظیمات رمز عبور. این باید به شما اجازه در نوع یک شخصی کد که مردم نیاز به ورودی قبل از پیوستن به تماس خود را.

چگونه به خاموش کردن زوم اتاق انتظار

اتاق انتظار هستند به صورت خودکار در زوم به این معنی که خود شرکت کنندگان را به صبر برای رسیدن بزرگ قبل از تماس تصویری لگد کردن.

در حالی که این خوب است کمی نفس-افزایش, اگر شما کسی است که اغلب اجرا می شود اواخر این احتمالا ایده خوبی است برای کشتن این ویژگی. برای انجام این کار رفتن به تنظیمات زوم صفحه را در مرورگر خود را و سپس ضامن در ‘تاریخ قبل از میزبان’ گزینه.

نهایی به عنوان یک طرف-توجه داشته باشید زوم رایگان برای 40 دقیقه در گروه تماس, اما شما می توانید برنامه به عنوان بسیاری از جلسات به عنوان شما می خواهم. اگر شما نیاز به تماس های دیگر, و یا اگر شما نیاز به چیزی است که می تواند میزبان بیش از 100 نفر شما ممکن است نیاز به چنگال برای یکی از برنامه های پرداخت.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de