چگونه به اهلی اسباب بازی درهم و برهمی یک بار و برای همه

یک صفحه کامل یک ستون در مورد زندگی خانوادگی و با کمک نویسنده لورا فنتون که به کاوش در تقاطع زندگی پایدار و طرا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

یک صفحه کامل یک ستون در مورد زندگی خانوادگی و با کمک نویسنده لورا فنتون که به کاوش در تقاطع زندگی پایدار و طراحی خانه را از طریق یک چشم مادر.


"مادر من را بازی نمی کند با این, شما می توانید کمک مالی آنها را" پسر من اعلام کرد به عنوان او انجام یک جعبه زیبا بلوک های چوبی به بیرون از اتاق. تولد خود را در حال آمدن است و واضح است که پیام من در مورد اهدای چند نفری به اتاق را برای آنهایی که جدید بود و بعد فورا رفت واز طریق. البته من تا به حال در ذهن شل و ول پلاستیک ماشین و لاستیک اردک که رخنه کرده بود از احزاب و دندانپزشک اما حقیقت این است که من می تواند تعداد در دست من چند بار مونته سوری-مصوب بلوک شده بود عمیقا با بازی. بنابراین من قرار دادن بلوک در ما "به کمک" بن و روانی توجه به روح دور برخی از کسانی که اتومبیل های بعد.

من نه تنها پدر و مادر است که احساس می کند که ابزار مدیریت است که یک مبارزه مداوم. زمانی که من کتاب کتاب کوچک از زندگی کوچک و آمد به این سوال من رو بارها و بارها این بود که چگونه خانواده معاملات با اسباب بازی ها و دیگر بچه های مربوط به درهم و برهمی. من حدود هفت سال کار در پدر و مادر , مجله, بنابراین این چیزی است که من فکر کردن در مورد. زیادی است.

نگه داشتن اسباب بازی ها در بررسی بیش از فقط یک مجموعه جدید از مخازن ذخیره سازی و یا بعد از decluttering. شما نیاز به تمیز کردن به طور منظم ایجاد یک سیستم سازماندهی مدیریت تماس های ورودی و ایجاد انگیزه در خودتان برای مرتب ماندن. در اینجا چگونه من و برخی دیگر کوچک-space پدر و مادر مقابله با همه چیز:

Gatekeeping می تواند به عنوان اولین گام در مدیریت, اما من حدس می زنم شما در حال حاضر یک خانه پر از اسباب بازی, بنابراین ما شروع با decluttering. همه کارشناسان را به شما بگویم که شما باید خلاص شدن از اسباب بازی ها بدون فرزند خود اجازه اما در زندگی واقعی من پیدا کرده اند لازم است. با بچه های بزرگتر داشتن یک مکالمه در مورد اجازه دادن به رفتن از چیزهایی که ما استفاده نمی ارزشمند است اما با کودکان بسیار جوان گاهی اوقات شما فقط نیاز به ایجاد همه چیز ناپدید می شوند.

کاهش حجم

با کاهش در تعداد کلی اسباب بازی شما ساده و تمیز تا کمتر خسته کننده. من سعی کنید به آن را به یک عادت ماهانه به جمع اوری چند کمتر دوست داشت یا به تازگی اسباب بازی های شکسته. همچنین نگاه سخت در چند قطعه مجموعه: زمانی که کوچک-tiny LEGOs رانندگی شد ما دیوانه من حذف تمام کوله آجر از مجموعه ما بنابراین ما نمی خواهد که برای تمیز کردن آنها را در هر زمان ما ایفا کرده است.

پیدا کردن چیزهای قدیمی خانه های جدید

به جای تنه زدن یک دسته از اسباب بازی ها در یک کیسه زباله و رها کردن آنها را در یک موسسه خیریه که در آن آنها ممکن است در نهایت در یک زباله دانی ارین بویل وبلاگ نویس خواندن من برگ چای در تلاش برای پیدا کردن پیر اسباب خاص خانه با کودکان دیگر. زمانی که او این ایده در روزمره مینیمالیسم Skillshare کلاس آن زده وتر با من تمایل به ایجاد زباله کمتر است. به تازگی ما شده ایم با استفاده از همسایه و محلی ما خرید هیچ گروه به دور و بچه, دنده. نه تنها به شما احساس خوب دانستن اسباب بازی استفاده می شود اما کودک خود را بهتر درک ارزش در عبور از چیزهایی که در زمانی که او می بیند بچه های دیگر آن را دریافت.

و یا انجام آنچه که من دوست Jodi Levine, سکس مامان پشت فوق العاده آن را می کند و ذخیره تمام کسانی که کمی اسباب و پر پینیاتا با آنها را در فرزند خود جشن تولد بعدی.

قرار دادن اسباب در ذخیره سازی موقت.

برخی از اسباب بازی نیست به وضوح زباله یا دوستش, اما هنوز هم تنها گاهی اوقات بازی با. استراتژیک را انتخاب کنید و چند اسباب بازی و قرار دادن آنها را برای چند هفته و یا حتی ماه. اگر و زمانی که بچه خود را می پرسد برای آنها و شما آنها را, آنها را به احساس مانند اسباب بازی های جدید و ایجاد هیجان دوباره.

اگر بچه خود را نمی کند پس از چند ماه که یک نشانه مطمئن شما می توانید احساس خوب در مورد اهدای اسباب بازی. (و پس از آن مقدار زمان شما می توانید یک پاسخ مبهم در مورد محل نگهداری اشیاء گم شده اگر تحت فشار است. اسباب بازی ما اغلب "در خانه مادر بزرگ.")

وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی سطل و زیر شلواری در بازار امروز است. آنچه را برای فضای خود را ممکن است متفاوت از من است, اما من دو قانون برای چه نوع کار بهترین است. باز بالا سطل همیشه بهتر از آنهایی که با یک درب از آنجا که کودکان و نوجوانان مبارزه با درب. کوچکتر سطل بهتر از آنهایی که بزرگتر به دلیل وجود کمتر ظروف سرباز یا مسافر زمانی که یکی می شود نوک ، من دوست دارم Pehr مخازن ذخیره سازی بوم و این سفید-شسته مخازن ذخیره سازی چرا که آنها ساخته شده از مواد طبیعی و در چند سال آنها می تواند از ذخیره سازی اسباب بازی لوازم آشپزخانه یا اتاق کالا.

را اسباب در دسترس

یکی دیگر از راه یقین به اقامت سازماندهی شده است ؟ ایجاد پاک کردن به عنوان یک بخش به طور منظم از بچه خود را در بازی معمول است. بویل می گوید: "اگر بچه ها به راحتی می توانید دسترسی به نقطه ای که در آن چیزی است که تصور می شود قرار داده و دور آنها را داشته باشد توانایی تمیز کردن پس از خود را دارند." یک مادر از سه زندگی می کند که در یک اتاق خواب بویل اشاره می کند که او پیدا کرده است که ساخت بچه ها' همه چیز در دسترس تر است و به او کمک کرد تا بچه ها استفاده می شود به این روند و مراسم بازگشت همه چیز خود را از انجا می آمد.

عکس وستون چاه

برچسب هر زمان که شما می توانید

مارک آنچه که می رود که به نظر می رسد داد و بیداد کن برای اتاق بچه ها, اما این تنها راهی است که افراد دیگر (مربوط پدربزرگ و مادربزرگ) قادر خواهد بود به موفقیت تمیز کردن اتاق بچه خود را. برای پیش خوانندگان نمایندگی بصری (مانند یک قطار کوچک دشنه در بن برای قطار) را آن طوری که بچه می تواند "خواندن" برچسب بیش از حد..

مخفی کردن و نمایش اسباب بازی

این یک استراتژی است که من با استفاده از در خانه من است و همچنین آنچه آلیسون Mazurek وبلاگ نویس پشت 600 متر مربع و یک کودک در یک اتاق خواب. می گوید Mazurek "من عاشق ترکیبی از پنهان سازی (در قالب بوم سطل/سبد و زیر تخت جعبه) و برخی از قفسه باز. پیدا کنم که بچه ها می خواهم برای دیدن برخی از اسباب بازی های خود را و به نمایش چیزهای مورد علاقه در حالی که من مانند آسان تمیز کردن و قرار دادن همه چیز را در یک جعبه/سبد خرید در پایان روز است."

شامل مسائل kiddie

در خانه ما, ما همه فروشگاه اسباب بازی در اتاق پسر من—و ما آنها را به عقب وجود دارد در هر شب. این کمک می کند تا نگه داشتن بقیه از خانه ما از احساس مانند یک اتاق. حتی اگر خود را در فضای کوچک تعیین روشن و مرزهای خاص می تواند کمک به شما در حفظ سبک شخصی خود را. و اگر چیزهای بچه باید بر روی صفحه نمایش بود فهیم در مورد آنچه شما خرید: ما را انتخاب ساده, bentwood بازی میز و صندلی (بیش پلاستیکی بچه مبلمان) از آنجا که ما می دانستم که این امر می تواند در اتاق نشیمن خود را.

عکس وستون چاه

شما نمی توانید کنترل هر هدیه ای است که می آید به زندگی بچه خود را, اما قبل از تولد و تعطیلات شما می توانید به آرامی نشان می دهد که چه چیزی کودک شما ممکن است مایل به دریافت و به طور خاص طلسم کردن آنچه که شما نمی خواهید در خانه خود را. من همچنین سعی کنید به سرب به عنوان مثال: به جای اسباب بازی که پر خواهد شد تا خانه و خانواده خود را, من می خواهم به بچه ها اهل تفریح و بازی کتاب و مواد مصرفی مانند درمان شیرین یا سرد حمام بمب.

آخر من به ماندن سازمان یافته است که به دنبال انگیزه. در اینجا چند مادرم من را برای الهام و ایده: دوستان من آلیسون Mazurek از 600 متر مربع. Ft. و یک کودک (@600sqftandababy) و ارین بویل از خواندن من برگ چای (@readtealeaves) که نقل کردم در اینجا ثابت inspirations. من هم دوست دارم حکمت Denaye برهنا (Ph. D.) از ساده خانواده های وبلاگ و پادکست (@simple_families) حرفه ای سازمان Shira گیل بود که برجسته در کتاب من (@shiragill) و ویتنی لی موریس بنیانگذار کوچک کانال کلبه (@whitneyleighmorris).

از فروشگاه ما

چه پدر و مادر/kid-موضوعات مرتبط با آیا دوست دارید به ما مراجعه کنید آدرس در آینده اقساط یک صفحه کامل? به ما بگویید که در نظرات زیر!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب