چگونه به: حذف یک پیچ شکسته

چگونه برای حذف یک پیچ شکسته خود را | باب ویلا اجازه ندهید بین رفته دکمه ناپاک شما. این مراحل را دنبال کنید به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 فروردین 1399
چگونه برای حذف یک پیچ شکسته خود را | باب ویلا

اجازه ندهید بین رفته دکمه ناپاک شما. این مراحل را دنبال کنید به آن را خاموش منظمی بدون آسیب رساندن به رشته سوراخ.

How to Remove a Broken Bolt from Wood

عکس: istockphoto.com

در نظریه های فلزی پیچ و مهره اتصال دهنده با موضوعات خارجی است که به مناسب مناسب غیر مخروطی آجیل—می تواند برداشته شود و حتی مرتبه بهم چسبیده را به عنوان مورد نیاز است. متاسفانه زمانی که بیش از حد سفت شده و یا در غیر این صورت مجبور پیچ و مهره می تواند به دست گرفتن و شکستن آنها را به یک چالش برای حذف. گیر تعجب کنید که چگونه برای حذف شکسته پیچ قبل از اینکه شما می توانید در ادامه خود را با ساخت و ساز خانه و یا ساختمان عرشه پروژه ؟ با دنده مناسب و تکنیک های شکسته و پیچ استخراج می شود می تواند با موفقیت به شما اجازه قرار دادن یک جدید.

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– مرکز پانچ
– چکش
– Variablespeed برگشت برق
– Lefthanded مته
– گیره گرفتن انبردست
– استخراج بیت مته کیت
– آهنربا و/یا هوای فشرده

How to Remove a Broken Bolt

عکس: istockphoto.com

مرحله 1: چکش مرکز پانچ در وسط شکسته خود را پیچ.

محل مرکز پانچ به عنوان نزدیک به وسط شکسته پیچ به عنوان امکان پذیر است. آمار آن را مستقیما با چکش به ایجاد یک نقطه شروع برای حفاری سوراخ خلبان. دقیق سوراخ خلبان بسیار مهم است برای کمک به شما برای جلوگیری از آسیب رساندن به موضوعات شکسته پیچ هنگامی که شما آن را استخراج میکند. اگر این موضوعات در دو پیچ یا پیچ سوراخ آسیب دیده ممکن است آن را پیچ حذف غیر ممکن است. اگر نخ روی سوراخ پیچ آسیب دیده است, شما ممکن است قادر به استفاده از یک پیچ یک بار یکی از قدیمی استخراج شده است.

مرحله 2: به آرامی با استفاده از یک چپ دست مته بیت برای ایجاد یک سوراخ خلبان.

بررسی جدول را استخراج کیت برای انتخاب مناسب اندازه چپ دست بیت (همچنین به نام "معکوس مته") را به سوراخ خلبان در این پیچ شکسته. بر خلاف سنتی مته که در نظر گرفته شده راست دست و رشته در جهت عقربه های ساعت به سمت چپ-دست بیت طراحی شده با یک ضد جهت عقربه های ساعت موضوع. این فراهم می کند یک بهتر نیش هنگامی که شما با استفاده از مته خود در معکوس برای حذف یک دکمه.

نرم افزار نکته: اگر شما در حال چیدن یک کیت برای این کار سرمایه گذاری در کیفیت; آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که یک ارزان بیت شکستن در طول این فرایند است.

مجموعه تمرین خود را در جهت معکوس و به سرعت به عنوان امکان پذیر است (در حالت ایده آل 20 دور در دقيقه) و قرار دادن چپ دست کمی تمرین. گشتاور حفاری در معکوس (یعنی ضد جهت عقربه های ساعت) به شما جلوگیری از سفت بیشتر موضوعات در پیچ. در حال حاضر محل مته در پانچ شده را علامت شما ساخته شده و برگزاری تمرین ایمن به آرامی معکوس-مته یک سوراخ خلبان در پیچ حدود ¼ اینچ عمیق.

امیدوارم معکوس-حفاری خود را سوراخ خلبان را شل پیچ به اندازه کافی به شما اجازه استفاده از گیره گرفتن انبردست برای حذف پیچ. به یاد داشته باشید "righty-tighty lefty-loosey"—به نوبه خود پیچ به سمت چپ (خلاف عقربه ساعت) آن را حذف کنید. اگر پیچ نشده سست و در همه حال اقدام به گام 3 برای استخراج.

مرحله 3: تغییر به استخراج بیت.

برای سرسختانه تثبیت bolt, شما نیاز به استخراج بیت. بررسی خود را استخراج کیت جدول برای اندازه مناسب کمی پیچ اندازه. استخراج بیت نیز چپ دست بیت (اما با یک هدف متفاوت) بنابراین شما ادامه با استفاده از معکوس حفاری تنظیم. ارز اول بیت برای استخراج بیت در تمرین خود را قرار دادن آن در سوراخ خلبان و بسیار به آرامی ضربه بزنید مته و کمی از آنجاییکه به محل با یک چکش.

گام 4: معکوس-مته به آرامی به حذف یک پیچ شکسته.

هنوز هم با استفاده از یک بسیار آهسته معکوس-حفاری تنظیمات مانند 20 دور در دقيقه شروع به حفاری به داخل سوراخ خلبان. آهسته و آرام در اینجا بسیار مهم است: کمی است که به احتمال زیاد ساخته شده از فولاد سخت شده و اگر آن را قطع در طول این فرایند به شما و حتی بیشتر به چالش کشیدن استخراج است. شکسته پیچ باید به زودی "شتاب" بر روی استخراج بیت در حالی که معکوس حفاری و شروع به استخراج. در ادامه به آرامی و به طور پیوسته تا زمانی که تمام پیچ و مهره شده است به طور کامل استخراج ایده آل محور نخ بنابراین شما می خواهید می توانید قرار دهید جدید پیچ و مهره ، Phew!

مرحله 5: حذف هر یک از تراشه های فلزی سمت چپ توسط شکسته پیچ با استفاده از یک آهنربا.

هر فلزی تراشه یا براده در سمت چپ رشته سوراخ باید برداشته شود قبل از قرار دادن جدید bolt. مجموعه ای از یک آهنربای قوی روی سوراخ را به خود جلب بیت شل و یا استفاده از هوای فشرده به انفجار نخ تمیز.... نمی جست و خیز این مرحله و یا یک جدید bolt بگیرد یا محض خاموش.

سعی کردم-و-آزمایش روش شما فقط یاد گرفته باید با خیال راحت به حذف هر گونه شکسته پیچ در حالی که شما بعدا می توانید استفاده مجدد از این سوراخ برای قرار دادن جدید. اگر نه تماس محلی جوشکاری, فروشگاه است که باید به مهارت ها و ابزارهای حذف یک پیچ شکسته. و به یاد داشته باشید قرار دادن تمام پیچ و مهره به آرامی و با دقت در آینده برای جلوگیری از تصرف و بالای پیچ خوراکی.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب