بهترین مواد شوینده برای لباس های شسته شده بعد

کم نیست در بزرگ مواد شوینده. ما تراکم بالا مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست و لکه-از بین بردن—و آنها طراحی ش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

کم نیست در بزرگ مواد شوینده. ما تراکم بالا مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست و لکه-از بین بردن—و آنها طراحی شده برای پوست های حساس بیش از حد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Laundry Detergent Options

آن را آسان به غرق انتخاب محصولات ادعا لکه-از بین بردن بو-های لباس های شسته شده تمیز کردن قدرت است. اما کدام مواد شوينده رختشویی اثبات فطرت خود را هنگامی که در برابر آنچه خود را در سبد لباس های شسته شده? مواد پاک کننده صرف نیست صابون. آنها حاوی مواد تشکیل دهنده ویژه ای است که نقش مهمی در رنگ-سرعت حذف لکه و گازها پارچه. شما لازم نیست برای کم کیفیت به مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست سالم و مواد شوینده است که نمی خواهد آسیب خانواده خود و یا سیاره.

جلوتر خواهیم اکتشاف انواع مواد شوینده در بازار, شیرجه عوامل شما باید وزن قبل از اینکه شما خرید و برجسته کردن پنج مورد علاقه ما بسته میان بهترین مواد شوینده گزینه های در دسترس است.

 1. بهترین کلی: نسل هفتم شوینده لباس های شسته شده بسته
 2. بهترین مواد شوینده مایع: Persil ProClean پوست حساس
 3. بهترین پودر شوینده: مولی را کف اصلی رختشویی پودر شوینده
 4. بهترین لکه: جزر و مد غلاف رایگان و آرام مواد شوینده
 5. بیشتر سازگار با محیط زیست: Tru, زمین, سازگار با محیط زیست-نوار
The Best Laundry Detergent Options

عکس: istockphoto.com

انواع مواد شوینده

اولین چیزی که برای تصمیم گیری این است که چه نوع از مواد شوینده مناسب برای نیازهای شما. شما باید چهار گزینه اصلی: مایع, پودر, غلاف و نوار.

 • بسیاری از مردم انتخاب کردن برای مواد شوینده مایع به دلیل آن را به راحتی در دسترس و همه کاره است. مایع شوینده عالی برای pretreating لکه شستن دست delicates و حل کردن لکه های چربی. آن را به طور کلی برگ کمتر باقی مانده بر روی لباس مهم نیست که چه دمای آب شما را انتخاب کنید. مایع شوینده نیز امن تر برای ماشین آلات در کل از پودر. حل آن به طور کامل آن را کمتر احتمال دارد به مسدود کردن دستگاه و یا سیستم سپتیک. در حرکت نزولی بیشتر مایعات در آمده یکبار مصرف تک-استفاده از ظروف پلاستیکی که مضر هستند به این سیاره است. خرید بسیار متمرکز مواد شوینده مایع کمک می کند تا کاهش زباله های پلاستیکی اما حتی یک گزینه بهتر است برای انتخاب محصولات که فروش دوباره پر کردن بسته یا پاک کردن ظروف پلاستیکی.
 • پودر شوینده است که کمی ارزان تر از مایع حدود 70 دلار کمتر به طور متوسط 300 بار در سال است. مواد تشکیل دهنده فعال در پودر شوینده نیز بیشتر موثر در برش از طریق خاک—اما کمتر موثر از مواد شوینده مایع در تأمین انرژی از طریق لکه های چربی. این است که با توجه به مواد تشکیل دهنده فعال در هر دو نوع از مواد شوینده. Alkylbenzene سولفونات در حال حاضر در برخی از پودر و مواد شوینده مانند جزر و مد اسهال و گل و چمن و لکه های خون از پارچه. الکل ethoxylates در مواد شوینده مایع مانند Persil مناسب تر برای حل گریس و روغن لکه ها. بنابراین اگر خانواده خود را درگیر در بسیاری از ورزش یا فعالیت در فضای باز, پودر شوینده ممکن است انتخاب مناسب برای شما.
 • غلاف تک-استفاده از مواد شوینده بسته پیچیده شده در محلول PVA (پلی وینیل الکل). غلاف حاوی مواد شوینده مایع و امن برای استفاده در اکثر ماشین آلات از جمله راندمان بالا واشر. تعداد غلاف در حال رشد در محبوبیت زیرا آنها اطمینان حاصل شود شما لازم نیست بیش از حد مواد شوینده. آنها همچنین کاهش زباله های پلاستیکی به خصوص اگر در بسته های سنگین مقوا. با این حال وجود دارد برخی از خطرات ایمنی. پس از غلاف رنگی هستند و به اندازه کافی کوچک, فرو کردن, مطمئن شوید که برای نگه داشتن آنها را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی. این درست است از تمام مواد شوینده به خصوص پس با آب نبات مانند غلاف.
 • نوار جدیدترین توسعه در مواد شوینده و محصولات. به طور جدی کاهش زباله های پلاستیکی و شیمیایی سمیت مرتبط با سنتی مواد شوينده رختشویی برخی از برندها مانند Tru زمین را توسعه داده اند شوینده لباس های شسته شده نوار. ساخته شده از پلی وینیل الکل این نوار کاملا محلول در آب و طراحی شده به جای مواد شوینده مایع و پودر و تعداد غلاف در هر دو استاندارد و با راندمان بالا ماشین آلات. با نزدیک به 70% گیاهی و یا مواد زیست تخریب پذیر این نوارها ممکن است موج آینده است.

کلید خرید ملاحظات

هنگامی که شما تصمیم خود را در نوع فرمول وجود دارد چند امتیاز اضافی در نظر بگیرید. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده دارای پوست حساس یا آلرژی خصوص آگاه محصولات حاوی عطرها و افزودنی های دیگر که ممکن است تحریک کننده است. خوشبختانه لباسشویی مارک های در حال توجه و فرموله کردن محصولات که به سختی بر روی لکه ها اما آرام بر شما.

معطر مقابل بدون بو

در کل رایحه های مصنوعی باید یک شهرت بد. یک مطالعه توسط دانشگاه واشنگتن در سال 2008 یافت که در بالا به فروش محصولات رختشویی منتشر می کنند و ده ها تن از مواد شیمیایی سمی هستند که برخی از آنها خطرناک نیست اما ذکر شده بر روی برچسب محصول. بنابراین مراقب باشید خریدار وقتی که می آید به معطر مواد شوينده رختشویی ، این محصولات ممکن است حاوی فتالات هستند که disruptors غدد درون ریز و همچنین پتروشیمی که ممکن است سلامت دیگر عوارض جانبی. نگاه برای محصولات است که دولت بر روی برچسب که حاوی هیچ رایحه های مصنوعی. اگر دوست دارید معطر, مواد شوینده, پیدا کردن فرمول است که با استفاده از ترکیبات مشتق شده از روغن های ضروری و گیاهان است.

لکه متلاشیکننده مواد

مواد شوینده نیز حاوی مواد شیمیایی است که حذف لکه ها که برخی از آنها نیز ممکن است تحت تاثیر سلامت انسان و محیط زیست است. در اینجا عمده مواد افزودنی برای آگاهی از:

 • سورفکتانت ها: این ترکیبات شکستن و حذف آلودگی و چربی را از لباس های شسته شده از سطوح. یک پایان سورفکتانت مولکول چوب به سطح لکه های روغنی در حالی که انتهای دیگر متصل به آب است. این اثر از کشیدن هر دو خاک و سورفکتانت مولکول به دور از سطحی به طور موثر تمیز کردن پارچه و از بین بردن لکه ها. سورفکتانت ها می تواند انسان ساخته شده و یا مشتق شده از مواد طبیعی مانند نارگیل و روغن نخل. طبیعی سورفاکتانت در حال رشد در محبوبیت خود را برای پایداری بیشتر و ظریفتر تاثیر بر روی پوست و لباس.
 • آنزیم ها: سورفکتانت ها کافی نیست, اما به طور کامل پاک کردن و deodorize لباس و منسوجات. بسیاری از مواد شوینده همچنین حاوی آنزیم ها که در حال بیولوژیکی پروتئین است که سرعت واکنش های شیمیایی. آنزیم های کمک به شکستن لکه و کار در دماهای پایین و در سرعت سریع.
 • نوری زودهنگام: این مواد شیمیایی مصنوعی را می توان به اضافه مواد شوينده رختشویی به تقویت کننده قدرت است. اما نوری ترکیبات براق کننده (OBAs) را ندارد لباس هر پاک کن. بلکه OBAs, لباس سفیدتر به نظر می رسد با افزایش نور آبی ساطع شده و به حداقل رساندن نور زرد. با توجه به آژانس حفاظت از محیط زیست OBAs احتمالا سمی برای انسان و نیز اثرات منفی بر روی محیط زیست است. OBAs باید اجتناب شود بنابراین نگاه برای مواد شوینده است که دولت آنها را "رایگان از نوری زودهنگام."
 • سدیم Percarbonate: این سفید گرانول پودر است که اغلب زوج با پراکسید هیدروژن در پودر شوینده مانند جزر و مد. هنگامی که محلول در آب و سدیم percarbonate آزاد پراکسید هیدروژن مولکول ها و افزایش قابلیت های سفید. در حالی که آن می تواند سمی باشد و یا تحریک کننده به پوست و چشم در دوزهای بالا به طور معمول این عامل تمیز کردن در نظر گرفته شده است امن برای استفاده خانگی.
 • عوامل سفید: اگر شما در حال تمیز کردن سفیده و یا مقابله به خصوص لکه ها سخت, شما ممکن است بخواهید یک شوینده که حاوی یک عامل سفید کننده مانند کلر سفید کننده و یا پراکسید هیدروژن. کلر سفید کننده فقط باید روی سفیده در حالی که پراکسید هیدروژن نیز امن برای استفاده در پارچه های رنگی. استفاده از آب ژاول کلر نکنید و تنها زمانی که لکه ها نیاز به آن را پس از آن می شود سخت در ماشین آلات و همچنین به عنوان تحریک کننده برای پوست های حساس.

او فرمول

با راندمان بالا (او) شستشو در ماشین آلات استفاده از آب بسیار کمتر از مدل های معمولی است. این خبر خوبی برای آب و حفاظت از انرژی و تلاش. انرژی استار-گواهی ماشین لباسشویی و خشک کن کمک خواهد کرد که کاهش آب و برق برای خانواده خود است. اگر شما در حال حاضر او یک ماشین شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما خرید یک سازگار او مواد شوینده. این کم sudsing فرمول نمی مسدود کردن خود را واشر با بیش از حد بسیاری از حباب. فقط به دنبال او آرم بر روی برچسب و یا خواندن مشخصات محصول. ترین مواد شوینده هستند تعویض به او فرمول که هنوز هم کار با ماشین های معمولی.

سازگار با محیط زیست دوستی

آن است که فوق العاده آسان برای پیدا کردن لباس های شسته شده مواد شوینده حاوی کمتر از مواد شیمیایی مصنوعی و طبیعی تر مواد گیاهی. برای بررسی اینکه آیا یک شوینده است که واقعا به عنوان سبز به عنوان برچسب متحده به سادگی جستجو برای محصول در گروه کاری محیط زیست (EWG) راهنمای سالم و تمیز کردن. این پایگاه داده لیست مواد تشکیل دهنده و به هر محصول یک کلاس برای دوستی از محیط زیست.

ما تراکم بالا

برای انتخاب این پنج بهترین مواد شوینده گزینه های ما نگاه با دقت در مواد تشکیل دهنده سازگاری با او ماشین آلات و فرمول hypoallergenic. ما همچنین به در نظر گرفتن چگونه دوستدار محیط زیست هر محصول و مهمتر از همه چگونه به طور موثر آنها را حذف.

The Best Laundry Detergant Option: Seventh Generation Laundry Detergent PacksThe Best Laundry Detergant Option: Seventh Generation Laundry Detergent Packs

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: نسل هفتم شوینده لباس های شسته شده بسته

با محیط زیست دوستی و فوق العاده تمیزی ساخته شده است در نسل هفتم را با مواد شوینده است که بهترین از هر دو جهان. رایگان و روشن برچسب شده است تا حمایت سازمان حفاظت محیط زیست را امن تر انتخاب گواهینامه تضمین صفر درصد رایحه و رنگ و مصنوعی زودهنگام. در واقع این وزارتخانه گواهی زیستی مبتنی بر محصول متشکل از 94 درصد مواد گیاهی. قدرتمند چهار آنزیم فرمول دعوا لکه ها سخت, اما شما آسیب نمی زند و لباس یا پوست شما را تحریک. به علاوه سریع حل غلاف در او و ماشین آلات استاندارد و عملکرد در هر دو آب سرد و گرم. این غلاف همچنین از بین بردن نیاز برای واحد-استفاده از ظروف پلاستیکی.

The Best Laundry Detergant Option: Persil ProClean Sensitive Skin

عکس: amazon.com

2. بهترین مواد شوینده مایع: Persil ProClean پوست حساس

هر کس می تواند به نفع از یک شوینده لباس های شسته شده که به خصوص فرموله شده برای پوست های حساس. Persil را ProClean پوست حساس به مواد شوینده توسط متخصص پوست تست شده و 100 درصد ضد حساسیت. این فرمول حاوی مواد محرک مانند رنگ یا عطر تلخ. این طراحی شده است برای استفاده های سنگین و پاک کردن ذرات غذا چمن لکه گریس ماده آلی و بیشتر. با آن ملایم و در عین حال موثر برای تمیز کردن قدرت Persil نیز مقرون به صرفه و مناسب برای استفاده در ماشین آلات.

The Best Laundry Detergant Option: Molly’s Suds Original Laundry Detergent Powder

عکس: amazon.com

3. بهترین پودر شوینده: مولی را کف اصلی رختشویی پودر شوینده

بازگشت به اصول اولیه با یکی از سالمترین سبزترین مواد شوینده در بازار امروز است. مولی است کف صابون فوق العاده غلیظ و پودر طراحی شده برای افرادی که شیمیایی حساس به آن آلرژی دارند و یا از اگزما رنج می برند. آن است که حاوی تنها پنج زمین مشتق شده از مواد تشکیل دهنده و به اندازه کافی امن است حتی برای خود نوزاد نوزاد پوشاک و پوشک بچه و منسوجات. فراموش نکنید مواد شیمیایی سمی از جمله رنگهای نوری زودهنگام پتروشیمی فسفات سفید کننده و سولفات. مولی را کف گواهی عاری از ستم خبره گیاهی و دارای رتبه یک در EWG راهنمای سالم و تمیز کردن. با تشکر از پایین کف صابون فرمول آن است که مناسب برای استفاده در هر دو سنتی و او ماشین آلات.

The Best Laundry Detergant Option: Tide PODS Free and Gentle Laundry Detergent

عکس: amazon.com

4. بهترین لکه شکن: جزر و مد غلاف رایگان و آرام مواد شوینده

جزر و مد غلاف غیر آلرژی زا و مورد تایید متخصصین پوست و عاری از رنگ و عطر. 3-در-1 تکنولوژی ازدواج یک شوینده لکه و رنگ محافظ, همه در یک, کوچک غلاف. شستشو و سرد بار ؟ این غلاف حل در آب سرد و گرم ارائه تمیز کردن عمیق که ملایم و موثر است. جزر و مد غلاف همچنین اولین و تنها مواد شوینده مورد قبول هر دو انجمن ملی اگزما و ملی پسوریازیس بنیاد محرک-رایگان نرم افزار-بهداشت لباس های شسته شده. سازگار با او در ماشین آلات.

The Best Laundry Detergant Option: Tru Earth Eco-Strips

عکس: amazon.com

5. بیشتر سازگار با محیط زیست: Tru, زمین, سازگار با محیط زیست-نوار

اگر شما مشتاق برای پیدا کردن یک محصول است که کاهش در ضایعات Tru زمین برای شما ممکن است. این لباس های شسته شده نوار فوق العاده متمرکز hypoallergenic و کم sudsing—مناسب برای استفاده در آب-صرفه جویی در او ماشین آلات. این liquidless فرمول جذب و حذف خاک و لکه ها بدون پارابنها و یا فسفات است. Tru زمین دارای یک ماموریت برای قرار دادن خانواده اول حصول اطمینان از محصولات خود را به همان اندازه خوب برای این سیاره و مردم ساکن در آن است. ما تایید هیچ ظروف سرباز یا مسافر قبل از اندازه گیری نوار ایده آل برای استفاده در منزل و سفر. طراحی شده برای انواع مدلهای ماشین لباسشویی از جمله او جلو-لودر و لودر.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب