چگونه به *نه* خراب کردن یک تابه نچسب

اگر شما مانند من هستید شما نچسب کتری باعث می شود راه خود را از ذخیره سازی به stovetop به صورت مکرر—کارآمد رفتن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

اگر شما مانند من هستید شما نچسب کتری باعث می شود راه خود را از ذخیره سازی به stovetop به صورت مکرر—کارآمد رفتن به خامه نیمرو تخم مرغ, سوخاری ماهی قزل آلا پوست و ماکارونی پرزدار به طور منظم. با همه که با استفاده از می آید احساس مسئولیت زیرا اگر من نچسب است که نشانه هایی از سوء استفاده از آن را سخت به تصویب سرزنش—مقصر است بسیار واضح است: من. و اگر یکی از چیزهایی که من آموخته ام در مورد وسایل آشپزی نچسب در طول سال است که از آن میان من اعتماد ترین یاران در آشپزخانه, اما نه بدون کمی TLC.

من قطعا تجربه مخوف نشانه هایی از سوء استفاده—, پوست, پوسته, تاب برداشتن و کمتر-از-کاملا-سطح صاف و من تصور می کنم که بسیاری از شما باید بیش از حد. متاسفانه کسانی که اغلب ما تابه حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی. خوشبختانه هر چند تعدادی از نکات ساده ای که می توانید یکی را دنبال کنید به نگه داشتن آن در خلیج برای تا زمانی که ممکن است به طوری که آنها می توانید نگه دارید کشویی کردن املت به کمال, سال پس از سال پس از سال است.

یک جای خوب برای شروع ؟ همیشه در نظر گرفتن قدرت از شعله شما در حال پخت و پز بیش از. پخت و پز کم یا متوسط گرما کمک خواهد کرد که حفظ صاف چوب-سطح آزاد. به علاوه به یاد داشته باشید: سرامیک نچسب اگر این چیزی است که شما را سریع گرما هادی (سلام پنج دو کتری نچسب و Food52 x GreenPan کتری نچسب) حفظ و توزیع حرارت مطبوعی که A+ از کار افتاده نمی خواهد نیاز به حرارت بالا آن معمولا.

بعدی مراقب باشید حق استفاده از چربی. برای رسیدن به روغن با نقطه دود بالا—مانند هسته انگور و کنجد یا آووکادو—بیش از کسانی که با نقطه دود پایین مانند EVOO. دلیل این است که نقطه دود پایین روغن رایت آسان تر است که می تواند کاهش تابه نچسب را خواص. همچنین ارزش نگه داشتن در یک فاصله ؟ پخت و پز اسپری از همه نوع. وقتی که من پرسید که اشلی Holmgren GreenPan سر از تجارت الکترونیک خود را به بهترین نچسب و نکات نگهداری او سریع به توضیح است که اسپری پخت و پز را توسعه باقی مانده است که می تواند کوتاه شدن عمر وسایل آشپزی نچسب.

دیگر نکته مفید: هنگامی که شما کردم نفت خود را از انتخاب در دست همیشه گرم گرم تابهحال مراقب باشید به اضافه کردن روغن و توزیع آن را به طور مساوی—در حالی که آن را هنوز هم سرد (آن را به شما کمک کند با هر دو چسبیده و یکپارچگی خود را از مواد تشکیل دهنده) و به یاد داشته باشید به استخدام لاستیک و یا چوبی و فلزی و ظروف (که می تواند منجر به خارش و یا حتی مواد زوال).

البته تمیز کردن مناسب و ذخیره سازی نیز ارسال شما در راه خود را به موفقیت. گام اول: همیشه منتظر پان به سرد قبل از اجازه دادن به آن در تماس با آب سرد. فروکردن یک تابه داغ در آب سرد و یا حتی در حال اجرا سرد آب داغ وسایل آشپزی نچسب سریعترین راه به پیچ و تاب یک ماهی تابه.

همچنین سریع تر شما به دست شستن ساده تر از آن خواهد بود. من می دانم که می توان آن را سخت به جست و خیز, ماشین ظرفشویی, اما اگر شما متعهد به مراقبت از وسایل آشپزی خود را شما نگه داشتن نچسب در سینک—و نه فقط برای بیش از حد طولانی است. تحت هیچ شرایطی نباید شما با استفاده از پشم فولاد و یا دیگر سخت ساینده و تمیز کردن مواد برای شستن تابه نچسب. به جای استفاده از یک نسیم ملایم مایع ظرفشویی و اسفنج نرم یا پارچه تمیز کردن. پس از تابه خود شده است بی وقفه تمیز و با حوله یا هوا خشک شده و محل یک ظرف محافظ یا یک پارچه یا حوله کاغذی بر روی سطح آن اگر نیاز به فضای ذخیره سازی خود را بالا انباشته. به این ترتیب, شما دفع هر گونه خراش.

اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید در یک وضعیت مهم شود—شاید تابه حال نزدیک شدن پایان عمر (معمولا حدود پنج سال بسته به اینکه چگونه اغلب از آن استفاده می شود و چگونه با دقت) و از آن استفاده شده است در حرارت بالا یکی بیش از حد بسیاری از بار—انجام ناامیدی نیست فقط این مراحل را دنبال ساده: تا حدودی پر کردن ظرف با آب و اضافه کردن ½ فنجان سرکه سفید. آن را به سریع جوش در stovetop سپس حذف و اجازه دهید سرد دستکاری و دور از هر گونه باقی مانده است که ساخته شده راه خود را به بالا. پس از سرد ریختن مایع و شستشو کردن با آب گرم و صابون آب—مواد غذایی سوخته باید آسان برای پاک کردن دور.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد هیچ چیز پیچیده در مورد مراقبت از خود و وسایل آشپزی نچسب و نگه داشتن آن در شرایط عالی—تمام طول می کشد این است که برخی فکر پخت و پز و تمیز کردن و ذخیره سازی. و اگر چه خود را قابل اعتماد کتری نمی خواهد آخرین یک عمر با مراقبت های مناسب آن بهترین سال مطمئن هستند که برای عملکرد بسیاری از رفتار است. ارزش تلاش است ؟ ما فکر می کنم تا.

چگونه شما خود را نگه دارید وسایل آشپزی نچسب در شکل نوک بالا? به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن