چگونه مایکروویو ذرت در چوب بلال

ذرت یکی از مورد علاقه من تابستان می خورد به عنوان یک کودک—چکیدن در کره با کمی سیخ کباب به شکل حیوانات مزرعه.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

ذرت یکی از مورد علاقه من تابستان می خورد به عنوان یک کودک—چکیدن در کره با کمی سیخ کباب به شکل حیوانات مزرعه. نه بسیار تغییر کرده است پس از آن روز: دوم ذرت شیرین است که در فصل (حدود ماه مه تا سپتامبر) من شروع کردن.

در حال رشد, مادر من می خواهم جوش ذرت در چوب بلال در دسته اما من جزئی به کمتر داد و بیداد کن روش—با استفاده از مایکروویو.

Microwaving ذرت در چوب بلال نمی تواند هیچ ساده تر و آن طول می کشد فقط چند دقیقه. همه شما نیاز دارید این است که به خوبی برخی از ذرت و مایکروویو (نگاه کنید من به شما گفته بود که ساده است!).

از فروشگاه ما

  • چیزهایی اول اول: آیا پوسته ذرت! خروج از پوسته نه تنها کمک می کند تا جلوگیری از ذرت از خشک شدن اما روند microwaving آن نیز باعث از بین بردن پوسته و ابریشم بسیار آسان تر است.
  • مجموعه کسانی که در سازمان ملل متحد shucked ذرت در cobs (چهار تا در یک زمان) در مایکروویو امن ظرف پاپ آنها را در مایکروویو و طبخ آنها را برای مدت پنج دقیقه. اگر شما تنها با انجام یک یا دو شما می توانید شروع با سه دقیقه.
  • پس از خارج کردن از مایکروفر, اجازه دهید کسانی که نوزادان سرد تا پوسته نمی تاول انگشت خود را هنگامی که شما آن را لمس کنید و سپس پوسته ذرت. در حال حاضر آنها در حال آماده خوردن است. بیش از اندازه اونا در کره و نمک و فلفل آن را تا به شما. و یا تکه تکه کردن آن کمی شیرین و زرد و سنگهای با چاقو و بازی شیر یا خط به, سالاد, پاستا, سوپ, و بیشتر.
چگونه شما خود را طبخ ذرت در چوب بلال? به ما بگویید که در نظرات زیر!

ارین الکساندر سردبیر دانشیار در Food52, پوشش, پاپ, فرهنگ, سفر, مواد غذایی از, اینترنت, و همه چیز #حمایت. قبلا در مردان, مجله تناسب اندام مردان, Us Weekly, و هرست او در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب