چگونه می توان گل های شاخه بریده گذشته (تقریبا) برای همیشه

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


وجود دارد هیچ انکار فوری افزایش تعداد انگشت شماری از گل های شاخه بریده می دهد هر اتاق. می شود آن را سخاوتمندانه ترتیب شما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت و یا یک دسته شما برداشت از تریدر گل—و یا فقط برگ ساقه که برای ماده—می توانید آن را حتی پنجره اتاق احساس گرم و دعوت.

اما چیزی است که عمیقا ناراحت کننده در مورد حول یک دسته گل پژمرده; آن را همیشه احساس می کند مانند آن را فقط دیروز که شما fluffing خود را هنوز هم بسته آلاله و به طور ناگهانی آنها متعفن آشپزخانه خود را با آب بد بو. پس چگونه می توان در مورد livening خانه خود و حفظ آن برای بیش از چند روز است ؟

ما مطرح شده این سوال به کریستینا Stembel بنیانگذار نوجوانی, گل, و او به اشتراک گذاشته شده خود را در خانه گل غذا دستور غذا (بسیار شبیه به شما می دانید کمی بسته آمده است که پیچیده در گروه لاستیک از یک دسته گل) و بهترین نکات برای گسترش زندگی خود را به ساقه.

استفاده از یک تیره گلدان

چیزهایی اول اول: “ما به شدت توصیه با استفاده از هر یک از تیره گلدان شیشه ای یا سرامیک کشتی می گوید:” Stembel. “تیره شیشه ای یا سرامیک نمی خواهد اجازه می دهد نور خورشید به آب که می تواند به افزایش نرخ که در آن ساقه پوسیدگی.” مطمئن mason jars هستند اما اگر شما در حال برنامه ریزی در نمایش دسته گل که در آن خورشید, بازدید, برای تیره تر رگ.

اضافه کردن DIY گل غذا

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به ساخت گل مواد غذایی” Stembel می گوید: “ما به دنبال یک دستور العمل از مارتا استوارت (ملکه!). پس از آن ما چند ترفند ما با توجه به تولید و مواد تشکیل دهنده ما در دست داریم.” صنعتی فرمول آنها استفاده شده است: 1 گالن آب + 4 قاشق چای خوری آب ژاول + 4 قاشق چای خوری سرکه + 4 قاشق غذا خوری شکر. در اینجا چگونه شما می توانید مقیاس که برای خود دسته گل: 1 پیمانه آب 1 قاشق چای خوری سفید 1 قاشق چای خوری سرکه و 1 قاشق غذا خوری شکر.

در نظر داشته باشید با توجه به Stembel, “حقیقت این است که گل مواد غذایی موثر برای گل که تازه قطع شده است.” به عنوان گل سن آنها هنوز افزایش از این DIY مواد غذایی (اصلا همه ما با کمی شکر!); سفید کننده جزء نیز کمک می کند تا برای کشتن باکتری ها آن را به عنوان تولید شده در گلدان. برخی از افراد حتی با استفاده از جن و یا دیگر روشن سودا به عنوان یک شیرین, گل, مواد غذایی, اما Stembel هنوز هم توصیه می کند کمی سفید کننده (در همان نسبت به عنوان های قبلی اعلام شده) اما زمانی که subbing نوشابه برای شکر با یک قسمت روشن نوشابه به سه قسمت آب. به یاد داشته باشید اگر شما در حال رفتن به این مسیر نمی سودا رژیم غذایی استفاده کنید و مطمئن شوید که آن را روشن مختلفی مانند جن. کولا و یا حتی ginger ale کار نمی کند برای این!

از فروشگاه ما

تر و تمیز ناشی روزانه

نگه داشتن کف ساقه تازه را تضمین می کند آنها می توانند به طور موثر جذب آب. ناشی تقلیل می باید حداقل نیم اینچ زمانی که آنها برای اولین بار به خانه می آیند. به یاد داشته باشید زمانی که شما در حال پیرایش ساقه (با این بچه ها) زمان است که از ذات: قرار تازه برش ساقه در آب بلافاصله پس از پیرایش. پس از برش ساقه ها آغاز خواهد شد به مهر و موم کردن. “تاخیر در قرار دادن آنها را در گلدان را مانع توانایی خود را برای آبرسانی به درستی” Stembel هشدار می دهد.

نگه داشتن گل در یک محل خنک

نگه داشتن گل خود را از شرایط (مانند سوپر-فیلم پنجره) آنها را جلوگیری از مرگ سریعتر و علت ساخت تا در منبع آب. اکثر گل ها ترجیح می دهند, سرد, نقاط سایه دار در خانه خود را به طوری همچنین نگه داشتن آنها را دور از رادیاتور در زمستان بیش از حد.

تغییر آب روزانه

درست مثل مردم گل را رشد نمی کند زمانی که آنها در حال نوشیدن راکد آب کثیف. روزانه تغییرات آب خیط و پیت کردن هر گونه باکتری به گل نشسته در, و آنها نیز از بین بردن هر گونه بوی بد می آید که با پوسیدن گیاهان.

حذف هر ساقه به عنوان آنها می میرند

هرس مرده ناشی حذف خواهد شد منابع بیش از حد باکتری ها—پوسیدگی گل انتشار باکتری ها به آب سریع تر از لایو سرچشمه می گیرد. شما همچنین باید حذف هر برگ که سقوط به زیر خط آب در هر زمان شما تغییر آب است.

خود را تمیز گلدان

این مهم است برای انجام این کار پس از حذف از مرگ یک دسته گل و درست قبل از شما قرار داده یک جدید در آن است. بسیاری از مردم در نظر نمی باکتری ها است که می تواند در گلدان قبل از دسته گل می رود. خوب شستشو با آب گرم و صابون را به مطمئن شوید این گل باید شروع به تمیز کردن.


چه راه مورد علاقه خود را به نگه داشتن دسته گل به دنبال تازه به عنوان یک دیزی? به ما بگویید که در نظرات زیر!

این مقاله برای اولین بار در ماه اوت سال 2018 اما ما دوباره آن را بنابراین ما می تواند کمک به شما می تواند به احیای آن پژمردگی شکوفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر