گاز Shut-Off Valve مکان های که مالکان باید بدانید | باب ویلا

نمی تواند به سمت چپ جستجو در عمیق ترین recesses از خانه خود را در طول یک گاز اضطراری است.

How To: Locate the Gas Shut-Off Valve

عکس: istockphoto.com

اگر شما یک گاز خط در حال اجرا را به خانه خود را, شما نیاز به دانستن که در آن گاز خود را بسته کردن دریچه ها هستند. نشت گاز و یا آسیب دیده خط لوله گاز است که وضعیت اضطراری که نیاز به اقدام فوری. قبل از اتفاق اضطراری مطمئن شوید که شما می دانید که در آن شما در صفحه اصلی گاز بسته کردن سوپاپ هستند و چگونه به آنها عمل می کنند.

خانه خود را هر دو اصلی گاز بسته کردن دریچه های فردی و بسته کردن دریچه های کوره اجاق گاز, خشک کن و سایر لوازم گاز. آن را معمولا فقط در شرایط اضطراری است که شما نیاز به خاموش اصلی خط لوله گاز به خانه خود را مانند زمانی که شما بوی گاز شنیدن گاز فرار, دیدن شکستن در خط لوله گاز و یا نشت گاز مشکوک. در این شرایط اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که تماس خود را به شرکت گاز. لوازم گاز از سوی دیگر در نهایت شکستن و یا نیاز به نقل مکان کرد و یا جایگزین شده بنابراین شما نیاز به آشنایی با نحوه استفاده از فرد بسته کردن دریچه برای وسایل خود را به عنوان به خوبی.

تعیین محل و خاموش کردن صفحه اصلی خود را اصلی عرضه گاز.

مرحله 1: قرار دادن شیر.

Locate the Gas Shut-Off Valve

عکس: istockphoto.com

بسته به جایی که شما زندگی می کنند و خانه خود را محل اصلی دو دریچه گاز می تواند متفاوت باشد. خانه به طور متوسط باید دو بسته کردن دریچه برای کل خانه: خانه-سمت شیر که متعلق به و در نظر گرفته شده برای استفاده توسط صاحب خانه و خانه سمت شیر که متعلق به شرکت خدمات و در نظر گرفته شده است برای صاحب خانه استفاده کنید. خانه-جانبی اصلی shut-off valve را می توان شناسایی توسط لوله آهن سیاه و سفید در حال اجرا را به صفحه اصلی به شیر. خیابان-سمت اصلی shut-off valve که باید مورد استفاده قرار گیرد تنها در صورتی که خانه سمت شیر غیر قابل جراحی است یافت می شود درست قبل از کنتور گاز خود را.

  • برای پیدا کردن خانه-جانبی اصلی گاز بسته کردن سوپاپقرار دادن منطقه از خانه که در آن گاز در خط اول وارد می شود و به دنبال آن به اولین شیر شما روبرو می شوند. این شیر می تواند در واقع بلافاصله پس از خط وارد خانه یا بیشتر پایین خط اما همیشه قبل از یک سه راهی در لوله یا لوازم اتصال. اهرم عملیاتی این شیر را نشسته در خط لوله که گاز است و نشستن عمود بر لوله در موقعیت بسته.
  • برای پیدا کردن خیابان-سمت اصلی گاز سیستم خاموش شدن تعیین محل کنتور گاز خود را معمولا در بر داشت در خارج از خانه و یا دور در زیر زمین به طور مستقیم پس از خط گاز وارد ساختمان. اگر خود را متری در زیرزمین آن را بسیار اغلب به صورت یک پنجره به طوری که متر را می توان به عنوان خوانده شده از خارج است. واقع در ورودی سمت گاز متر مربع است و مستطیل شکل فلزی, خیابان سمت شیر که نیاز به عمل با استفاده از یک آچار قابل تنظیم.

مرحله 2: خاموش کردن گاز است.

اول از همه مطمئن شوید که آن است که در واقع لازم به خاموش کردن اصلی عرضه گاز قبل از انجام این کار. تبدیل گاز به عقب بر شما به احتمال زیاد نیاز به بازدید از شرکت گاز پس از آن باید انجام شود تنها در موارد اضطراری. برای خاموش کردن گاز به خانه خود را با استفاده از خانه های سمت shut-off valve حرکت اهرم به طوری که آن را در یک زاویه مناسب به لوله. این باید خاموش جریان گاز را به خانه خود را, اما آن را به یک دوره کوتاه از زمان برای گاز باقی مانده در خط به اسراف. چند لحظه صبر کنید قبل از تایید که گاز قطع است.

اگر شما یک خانه به سمت شیر یا اگر خانه خود را به سمت شیر کار نمی کند, شما می توانید کار و خیابان-سمت شیر با استفاده از 12 اینچ یا بزرگتر آچار قابل تنظیم. شیر به نوبه خود یک نوبت چهارم در هر دو جهت به طوری که شیر نشسته وسط یا عمود به لوله.

مرحله 3: بررسی گاز خاموش است.

راه اول به بررسی کنید که گاز خود را خاموش است که برای چک کردن شیر گاز و تایید آن است که در یک عمود بر موقعیت به خط گاز. اگر شما گمان می برند که شما باید یک دریچه معیوب, گوش دادن برای جریان گاز از طریق لوله ها و بررسی هر حال روشن چراغ در هر لوازم برای تعیین اگر آنها هنوز هم روشن. جدیدتر لوازم لازم نیست که خلبان چراغ بنابراین اگر شما نمی تواند تایید کند که این گاز از این راه بهتر آن است که به خطا در کنار احتیاط و تماس خود را به شرکت گاز به آنها را به بازرسی گاز خود را خط. آنها قادر خواهد بود برای تایید اگر گاز قطع است و اگر وجود دارد هر گونه مسائل را با سیستم.

گام 4: آیا روشن کردن گاز پشت در.

هر زمان که شما را خاموش و شیر اصلی برای گاز خود سیستم انتظار بود بدون گاز برای حداقل یک تا دو ساعت است. تلاش نکنید به نوبه اصلی عرضه در پشت خود تماس بگیرید شرکت گاز به جای. آنها قادر خواهد بود به درستی عمل شیر و اطمینان حاصل شود که سیستم شما امن است برای چک کردن نشت و تایید است که هر گونه لوازم گاز با خلبان چراغ ها با خیال راحت دوباره روشن.

نگه داشتن در ذهن است که شما باید خود را خاموش خانه اصلی عرضه گاز تنها اگر شما گمان می برند اضطراری. به صورت جدا از مسائل با وسایل خانه, همیشه استفاده از فردی لوازم خانگی دریچه گاز به جای.

The Gas Shut-Off Valve and Specific Appliances

عکس: istockphoto.com

تعیین محل عرضه گاز به وسایل خاص.

زمانی که دستگاه نیاز به تعویض یا تعمیر, شما نیاز به خاموش کردن گاز به آن دستگاه. آن را نیز ایده خوبی است برای خاموش کردن گاز به وسایل خود را در طول یک فاجعه طبیعی است.

هر یک از لوازم گاز باید یک خط لوله گاز در حال اجرا به آن است که باید یک دریچه واقع فقط قبل از لوازم خانگی. این دریچه به احتمال زیاد شبیه به دریچه های خود را گاز اصلی و اداره می شود با تبدیل شیر به نشستن یا در خط لوله که گاز یا عمود بر لوله که گاز قطع است.

  • گاز اجاق گاز: این شیر است که اغلب واقع در پشت اجاق و می توان با کشیدن از پایین کشو از اجاق گاز و یا با دقت بیرون کشیدن کل اجاق گاز از دیوار.
  • گاز furnace: دریچه کوره یا دیگ بخار است که به احتمال زیاد به طور مستقیم در کنار لوازم خانگی و اغلب در یک آسان برای رسیدن به محل خط لوله گاز.
  • آبگرمکن گاز: گاز آبگرمکن شیر است که اغلب در بر داشت در پایین آبگرمکن که در آن ورودی خط اجرا می شود به لوازم خانگی.
  • شومینه گاز: تعطیل کردن یک شومینه گاز است که به طور معمول در کنترل پنل. این کنترل پنل می توان به صفحه نمایش که در آن یک دستگیره است که کنترل جریان گاز را می توان به ‘خاموش’.
  • گاز خشک کن: در این بسته کردن دریچه گاز خشک کن موجود در پشت دستگاه مشابه محل به عنوان اجاق گاز. برخی از خشک کن دارای یک کشو پایین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به دریچه گاز. اگر شما نمی کند, شما می توانید دسترسی به shut-off valve با دقت با کشیدن سشوار از دیوار.

مسن, وسایل ممکن است یک خلبان نور است که نیاز به دوباره روشن هنگامی که گاز تبدیل شده است پشت در. دنبال دستورالعمل های سازنده که معمولا در لوازم خانگی و یا بر روی وب سایت تولید کننده. برای کمک به دوباره روشنایی چراغ خلبان تماس حرفه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im