لایحه اجازه دهید کودکان ماندن در پدر و مادر Tricare طرح تا سن 26

ویرجینیا کنگره پیشنهاد که وابستگان نظامی که از دست دادن Tricare واجد شرایط زمانی که آنها به نوبه خود 21 یا بع

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 خرداد 1399

ویرجینیا کنگره پیشنهاد که وابستگان نظامی که از دست دادن Tricare واجد شرایط زمانی که آنها به نوبه خود 21 یا بعد اگر آنها به دانش آموزان اجازه داده می شود به باقی می ماند در پدر و مادر خود را' طرح بهداشتی تا سن 26 بدون پرداخت حق بیمه ماهانه.

تشکر. ایلین لوریا یک دموکرات که منطقه شامل متعدد تاسیسات نظامی از جمله Naval Air Station Oceana و مشترک اعزامی پایگاه نهر کوچک-فورت داستان معرفی یک لایحه پنج شنبه به اجازه بزرگسالان جوان برای ماندن در Tricare.

جزئیات بعدی: نمایندگان مجلس با حرکت یک بار دیگر برای نجات A-10 از بازنشستگی

در حال حاضر فرزندان از فعال وظیفه و یا بازنشسته و پرسنل خود را از دست Tricare واجد شرایط در سن 21 یا سن 23 اگر آنها تمام وقت دانش آموزان است. سپس آنها باید در پیدا کردن دیگر بیمه درمانی و یا آنها می توانید خرید Tricare جوان بالغ پوشش که هزینه بین $228 و $376 یک ماه.

لوریا گفت: اندازه گیری خواهد بود که عطف به ماسبق به Jan. 1 مهم است که برای خانواده ها در مواجهه با مشکلات مالی در طول رمان coronavirus همه گیر و فراتر از آن.

"قانون مراقبت مقرون به صرفه اجازه می دهد تا افراد جوان برای ماندن در پدر و مادر خود را' بهداشت قصد دارد تا سن 26; اما خانواده های نظامی دریافت نمی کنند و این همان سود تحت Tricare," لوریا در بیانیه ای گفت. "در طول این اضطراری برای بهداشت عمومی در آن است مهم تر از همیشه به ارائه خدمات ما و اعضای خانواده خود با قیمت مناسب و مراقبت های بهداشتی در دسترس."

Tricare بزرگسالان جوان ایجاد شده بود در سال 2011 پس از عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که اجازه فرزندان باقی می ماند در پدر و مادر خود را' بهداشت قصد دارد تا سن 26. اعضای خدمت سربازی معاف بودند از مراقبت های بهداشتی ملی اصلاحات قانون پس از قانون جداگانه مورد نیاز بود به گسترش بهره مند شوند.

اما این قانون مورد نیاز است که هزینه Tricare بزرگسالان جوان تحت پوشش این برنامه نیاز به حق بیمه بر بیمه تجاری و نرخ پوشش.

ماهانه هزینه Tricare جوان, بزرگسالان اغلب می آید به عنوان یک شوک به خانواده های نظامی از فعال وظیفه اعضای آیا پرداخت هزینه های ثبت نام و یا حق بیمه برای Tricare نخست و بازنشسته و خانواده های پرداخت یا 600 $در سال برای Tricare نخست و یا بدون ثبت نام و یا هزینه حق بیمه برای Tricare را انتخاب کنید.

لوریا مراقبت های بهداشتی انصاف برای خانواده های نظامی عمل خواهد گسترش این برنامه ها که هزینه قابل توجهی کمتر از بسیاری از برنامه های بیمه به بزرگسالان زیر سن 26 زیر همان پارامترها به عنوان قانون مراقبت مقرون به صرفه است که اجازه می دهد تا کودکان زیر 26 به آن اضافه شود و یا پدر و مادر خود را نگه داشته و در طرح حتی اگر آنها ازدواج کرده اند دسترسی به کارفرما طرح بهداشتی و اصلا با والدین خود زندگی کنند.

تقریبا 37,000 فرزندان از پرسنل نظامی و یا بازنشستگان ثبت نام در Tricare بزرگسالان جوان.

در حالی که لوریا لایحه معرفی شده در خانه آن را هنوز در نظر گرفته شده توسط کمیته نیروهای مسلح مجلس است که تصمیم می گیرید که آیا آن را باید حرکت رو به جلو در روند قانونی.

خانه تنظیم شده است به منظور توسعه آن نسخه از دفاع ملی مجوز قانون که مجموعه پرسنل نظامی سیاست هر سال آغاز هفته 22 ژوئن.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: تغییرات بزرگ به سیستم بهداشت و درمان به تعویق خواهد افتاد, بالا, سلامت رسمی گفت:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب