چگونه من تبدیل به من اجاره, حمام, بدون بازسازی یک چیز

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


قرائت مشخصات از من آستوریا, کوئینز آپارتمان هرگز نتواند به استنباط gasps از افراد آشنا با شهر نیویورک بازار مسکن است. 1,000+ مربع ، آره. به طبقه چوب جنگلی? خدا را شکر. طبیعی نور است ؟ به آن نیاز دارید. یک ماشین ظرفشویی ؟ من می دانم که آن را گوهر. و آن را هزینه نمی کند 70 درصد از درآمد ماهانه خود را? به هیچ وجه.

آنچه شما بخواهید ؟ خوب, من زندگی می کنند با دو هم اتاقی به طوری که مربع تقسیم شده است بین ما. و مطمئن شوید که ما می تواند یک کمی نزدیک تر به منهتن برای کوتاه تر رفت و آمد است. اما گرفتن این یکی که من نگه داشته تا در شب ؟ The. حمام. فام های مختلف از رنگ قهوه ای و زرد کاشی از کف تا سقف یک از رده خارج بافت شیشه ای حمام درب و بودجه وسایل روشنایی. میلرزد.

It gave me nightmares.
آن را به من کابوس. عکس کارولین مولن

از دقیقه ای که ما امضا اجاره نامه من شروع طوفان مغزی به طور موقت رفع به حمام خوش طعم برای چشم انسان. که من پیدا کردم این عکس در Pinterest که ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که من ممکن است قادر به نوبه خود این چشم درد در اطراف بنابراین من به کار moodboarding و خرید آنلاین—بین دروغ گفتن در شب بیدار گرفتار قهوه ای و زرد رنگی کابوس. شاید آن نیست که چشمگیر, اما مصرف مقدار زیادی از فضای فوقانی!

برخی از راه حل های ممکن است کار برای همه—آن را بیشتر بستگی به سطح خود را از صبر و شکیبایی برای پروژه ها و تمایل به بازگشت به اصل که اجاره خود را بیش از. اگر شما در حال بازی—نتایج ارزش آن را من قول می دهم—در اینجا این است که چگونه به شدت بهبود 80s کابوس…تمام برای کمتر از $150.

The moodboard
این moodboard عکس کارولین مولن
Ta-da!
Ta-دا! عکس کارولین مولن

این دو گزینه من بحث برای حمام سقف یا کت کاشی با رنگ اپوکسی و یا پوشش آن را با تماس با کاغذ. پس از رنگ اپوکسی بسیار جدی در پروژه نیاز به یک مقدار زیادی از تهويه روز از زمان خشک شدن است و به طور کلی تر ثابت دائمی (امر نیاز به یک صاحبخانه اجازه) من تصمیم به سعی کنید دست من با این تماس با کاغذ است که اساسا وینیل کاغذ نیست. من باید بگویم آن برگزار شد بسیار خوب در محیط مرطوب حمام و بعد از چهار سال من به جای هر یک از آن.

عکس کارولین مولن

چگونه به آن را انجام دهد:

– اندازه گیری کاشی و برش قطعات تماس با کاغذ اندازه هر کاشی.

– پاک کردن تمام سطح آن با الکل برای اطمینان از بهترین چوب.

– چوب پایین گوشه اول و پوست پشت خاموش در حالی که شما آن را صاف کردن. آن را نسبتا آسان به پوست آن را خاموش و restick بنابراین نمی تواند بیش از حد با ارزش با آن است.

– اگر وجود دارد هر گونه اجتناب ناپذیر حباب چوب یک پین در آنها و آنها باید صاف کردن.

اگر وجود دارد هر چیزی بدتر از سقف آن طبقه. در اصل من می خواستم به غیر روحانی کردن سیاه-و-سفید هندسی, کاشی, اما من تا به حال یک سوء ظن دزدانه که نمی خواهد خط را به درستی و آنها می خواهم امد و شد زیاد من هر بار که من به پایین نگاه کرد. من به پایان رسید تا رفتن با این وینیل ارزان و پوست و چوب کاشی که نیز برگزار می شود تا بهتر از من فکر کردم آنها خواهد بود. بهترین توصیه من در اینجا این است که برای اندازه گیری و اندازه گیری دو بار. من به پایان رسید تا سقز دو مجموعه از این خانه در مترو به خاطر من اندازه گیری نادرست در دیوانگی به کف پوشش داده شده است. آنها و دوباره واقعا در نظر گرفته شده برای پوشش پر از دست انداز grouted کاشی, اما آنها کامل راه حل موقت برای حمام من است. من همه چیز در مورد یک هک کار واضح است.

عکس کارولین مولن

در اینجا چگونه آن را انجام دهید:

– اندازه گیری فضای شما نیاز به پوشش اما حدود 4-5 کاشی های اضافی به حساب اتفاقات ناگوار است.

– استفاده از کاغذ و نقاش نوار به نقشه سخت-به-مناسب بخش از طبقه (مانند در اطراف توالت) و سپس آنها را ردیابی بر روی کاشی و آنها را قطع کند. در حالی که من نیاز به یک ابزار چاقو برای برخی از قطعات خوب قیچی مشغول به کار شگفتی در این است.

– مطمئن شوید که کف کاملا تمیز ولگرد ذرات و گرد و غبار و سپس پاک کردن با الکل برای اطمینان از بهترین چوب.

چوب, چوب, چوب! آن را نمی ممکن است اما آن را به مراتب بهتر از این بود.

در از دست دادن چه چیزی برای انجام با چندین دهه کشویی درب حمام من posted on Instagram درخواست برای انتقادات و پیشنهادات. من تا به حال چند نفر نشان می دهد آویزان کردن یک پرده حمام در مقابل درب های شیشه ای و در ابتدا من فکر کردم آن را به نظر می رسید کار برکنار شده (دو دوش پوشش?), اما هنگامی که چشم انداز من برای بقیه از حمام بود با هم, من می دانستم که طفل شیرخوار بود ، این پرده حمام می افزاید: بافت ظریف و پنهان برنج و بافت شیشه ای است. خدا را شکر.

عکس کارولین مولن

من احتمالا باید مشورت صاحبخانه من در این یکی…اما من یک درخواست-برای-بخشش-نه-اجازه نیمه گال. درب بسیار استاندارد شماره روکش چوب اما سال از ساییدگی و پارگی و یک دوز سالم از آب آسیب ارائه آن به خوبی…ناخوشایند. من متعهد به آن نقاشی و دور من رفت!

در اینجا نحوه:

– به کل درب یک شن و ماسه سریع با 220 مقاله شن و سپس پاک کردن آن را پاک از هر گونه گرد و غبار.

– اضافه کردن دو کت از رنگ من استفاده از این پوسته تخم مرغ با یک قلم مو رنگ چون من یک غلتک و آن را فقط خوب کار می کرد. مطمئن شوید که هر کت به طور کامل خشک قبل از اضافه کردن بیشتر.

عکس کارولین مولن

هشدار داد: کار برق است و نه بی تاب و یا دستورالعمل-مخالف اما آن است که یک بازی تعویض برای اجاره (au revoir ادم کودن و احمق چراغ!). من دنبال این آموزش که به من کمک در جایگزینی سقف ثابت در اتاق خواب و در حالی که من در تلاش بود در نوک انگشتان پا به مدت یک ساعت آن را به خوبی به ارزش آن. این وسایل در حمام نیست کاملا شنیع بنابراین من اجازه دهید آنها را, اما آن را کاملا ممکن است به مبادله ’em کردن. به علاوه شما می توانید فقط با نصب مجدد ثابت قدیمی وقتی که آن زمان به حرکت می کند.

که از این معاوضه خواهد شما را در اجاره خود را حمام ؟ در نظرات به ما بگویید!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im