HOPSEC: آبجو امتیاز برنامه می تواند مطرح نظامی تهدید امنیتی

ضربه زدن به یک آبجو امتیاز برنامه اجازه محققان به مسیر نظامی و امنیتی از جمله برخی از کسانی که چک در در یک پا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 اردیبهشت 1399

ضربه زدن به یک آبجو امتیاز برنامه اجازه محققان به مسیر نظامی و امنیتی از جمله برخی از کسانی که چک در در یک پایگاه نظامی که میزبان سیا مرکز آموزش شناخته شده به عنوان "مزرعه."

کاربران Untappd یک برنامه گوشی های هوشمند برای دوستداران آبجو نیز ارسال شده عکس نشان داد که دبیت کارت, نظامی, کارت شناسایی, مکان از جت های جنگنده و احتمالا حساس نظامی و اسناد و منبع باز تحقیق و روزنامه نگاری تحقیقی گروه Bellingcat گزارش روز دوشنبه.

این برنامه کاربران را تشویق می کند برای ورود به آنچه که آنها در حال نوشیدن و در کجا و به آنها اجازه می دهد رای مورد علاقه خود را در کف دار نوشیدنی و کشف امکانات جدید. با استفاده از تلفن خود را با منطقه جغرافیایی آنها می توانید به نوشیدن موسسات و یا کشف دیگر در نزدیکی کافه ها و رستوران ها.

اما با برخی از خلاقیت و "کمی از حفاری" کسانی که علاقه مند در snooping می توانید با استفاده از همان امکانات به کشف پایگاه های نظامی و دیگر سایت های حساس و همچنین افرادی که مکرر آنها است.

"نمونه هایی از کاربران است که می تواند ردیابی این راه شامل هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی خلبان همراه با یک لیست از هر دو داخلی و خارج از کشور پایگاه های نظامی او بازدید کرده یک افسر نیروی دریایی که چک در در ساحل کنار [گوانتانامو] در بازداشتگاه و همچنین چندین بار در پنتاگون و ارشد افسر اطلاعاتی با بیش از هفت هزار check-ins های داخلی و خارج از کشور" نوشت: Foeke Postma یک Bellingcat پژوهشگر و مربی که نویسنده این گزارش است. "Cross-referencing این حضورها با دیگر رسانه های اجتماعی باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن این افراد خانه است."

Untappd نشان می دهد نزدیک به 600 بازدید کنندگان منحصر به فرد در آن Ramstein پایگاه هوایی صفحه که دارای بیش از 2600 آبجو -- و نه از جمله دیگر موسسات در پایه است که صفحات خود را.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن