همه آنچه که باید درباره قایق بادی بدانید

دقت کنید که تنوع زیاد قایق های بادی باعث سردرگمی شما نشود. انواع قایق های بادی اینتکس و بست وی در مدل های مخت

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

دقت کنید که تنوع زیاد قایق های بادی باعث سردرگمی شما نشود. انواع قایق های بادی اینتکس و بست وی در مدل های مختلف با برند اینتکس مانند مارینر 3 نفره و قایق بادی مارینر 4 نفره ، اکسکورشن 4 و 5 نفره، سی هاوک 2، 3 و 4 نفره، چلنجر 1، 2 و 3 نفره، کایاک چلنجر 1 و 2 قایق های کایاک بادی داخلی کاوشگر، کاوشگر، کلاب بادی و بست وی شامل قایق نوا، قایق کف آلومینیومی جیمینی 4، 5 و 6 نفره، قایق بادی، قایق پارویی حرفه ای در اشکال مختلف برای انواع مختلف تولید می شوند کاربرد و دارای بدنه برزنتی با الیاف ابریشم به صورت مفتول و فوم و روکش پی وی سی با ضخامت زیاد که در برابر فشار وزن و ضربه بسیار مقاوم و مستحکم می باشد.قایق های بادی اینتکس قابل استفاده در رودخانه ها، تالاب ها، دریاها، سدها، دریاچه ها و آب های خروشان.  This da ta was writt​en ᠎by GSA  Content ᠎Generato r DE MO᠎!

شرکت بست وی تولید کننده مدلهای مختلفی از قایق بادی کایاک یک نفره و قایق بادی کایاک دو نفره میباشد که تمام آنها مناسب برای جریانهای آب زیاد یا به اصطلاح هایدروفورس هستند و با تجهیزات کامل به همراه پمپ و پارو با رنگبندیهای خاص خود به بازار عرضه شدهاند تا جوابگوی نیاز کایاک سواران و گردشگران باشند. معمولا این پاروها را بر روی قایقهای دو نفره و تک نفره قرار میدهند. البته در سالهای اخیر به جای فایبرگلاس تاشو در بعضی از قایقهای بادی مثل قایق بادی جیمینی از صفحههای بادی برزنتی با تکنولوژی tritech استفاده میشود و این فایبرگلاسهای تاشو یا صفحات برزنتی بادی علاوه بر مقاومت بالایی که دارند و به استحکام قایق بادی کمک میکند؛ اجازه میدهد در زمان استفاده بتوان راحتتر بر روی قایق ایستاد و حرکت کرد. برخی از مشتریها نیاز به یک قایق بادی ماهیگیری دارند و زمان تفریح خود را با ماهیگیری سپری میکنند. کارایی و افزایش طول عمر یک قایق بادی تنها به جنس، نوع و نکات مهم زمان خرید آن بستگی ندارد بلکه شیوه نگه داری از آن مورد توجه است. شاید همین قیمت ارزان قایق های بادی، باعث افزایش محبوبیت این محصولات در بین خانوادهها شدهاست که آنها این محصولات را به انواع قایقهای فایبرگلاس جاگیر و گران قیمت ترجیح میدهند.

This  data h᠎as been written  with GSA C ontent Gene᠎rator DE MO !

عدهای از افراد قایق بادی تفریحی میخواهند که بتوانند به همراه دوستان و خانواده در سفرها و تفریحات خود از این محصول استفاده کنند که برای رفع این نیاز آنها میتوانند از انواع قایق بادی تفریحی اینتکس یا انواع قایق بادی تفریحی بست وی استفاده کرده و لحظات بینظیری را در کنار دوستان و خانواده سپری کنند. به طور منظم پروانه موتور خود را تمیز کنید. مخزن سوخت قایق را همیشه خشک و تمیز و به دور از رطوبت باشد. سوخت گیری بیش از حد هرگز توصیه نمیشود و از ماندن سوخت درون مخزن جلوگیری کنید. آنها معمولاً زیر ۱۲ گره حرکت میکنند در حالی که قایقهای هوایی معمولاً بیش از ۴۰ گره سرعت میگیرند. وزن قایق های بادی و حجم آنها در زمان بستهبندی، بسته به جنس محصول و تجهیزات آن ، سبک و کم حجم است و به راحتی میتوان آنها را با خود حمل و جابهجا کرد. قطعا یکی از مهمترین فاکتورها در خرید کالا قیمت آن به شمار میآید اما فراموش نکنید که قیمت، تنها معیار و فاکتور در زمان خرید نیست و بررسی نکات زیر حائز اهمیت است. زمان انتخاب قایق بادی مورد علاقه خود حتما به نکات زیر توجه کنید تا بهترین و کارآمدترین انتخاب را داشته باشید.

خرید قایق بادی نیز برای عاشقان ماهیگیری گزینه عالی هستند، زیرا به راحتی قابل نصب بوده و به شما اجازه میدهند در کمترین زمان به داخل آب بروید. جنس قایق های بادی در برندهای متفاوت، گوناگون است. قایق بادی حرفهای دریایی با نشان هایدرو فرس تولید شدهاست و با متریال جنسی ضخیمتر نسبت به دیگر قایق های بادی بست وی با اختلاف از امنیت و ایمنی بیشتری نسبت به قایق های بادی خانوادگی بست وی برخوردار است که همین امر نیز باعث محبوبیت بالای این قایق بادی دو نفره شدهاست. قایق بادی جیمینی دو نفره کوچکترین سایز این مدل به شمار میآید که ظرفیت استفاده تا سه نفر را نیز دارد و بعد از آن قایق بادی جیمینی چهار نفره میباشد که این مدل نیز تا استفاده پنج نفر را مجوز دارد. شرکتهای تولید کننده این پارو را معمولا بر روی قایق های بادی سه نفر به بالا قرار میدهند. همچنین استفاده از آن برای دو نفر فراهم است. باید گفت که برای این افراد نیز انواع قایق بادی ماهیگری اینتکس و تعدادی قایق بادی ماهیگیری بست وی تولید و فراهم شدهاست تا این دسته افراد نیز در با ماهیگیری لحظات مسرتبخش و شادی را سپری کنند.

Con​tent w as generated  by GSA C onte᠎nt ​Genera tor DEMO.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن