در اینجا متحده و کشورهای نظامی محدودیت های مسافرتی برداشته شده است

پنتاگون برداشته شده محدودیت های مسافرتی در اکثر کشورهای منطقه کلمبیا و پنج کشور -- یک تغییر است که اجازه خواه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 خرداد 1399

پنتاگون برداشته شده محدودیت های مسافرتی در اکثر کشورهای منطقه کلمبیا و پنج کشور -- یک تغییر است که اجازه خواهد داد که اعضای خدمات به برنامه ریزی و اجرای ایستگاه وظیفه حرکت و نظامی و تفریحی سفر.

وزارت دفاع مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که بلافاصله موثر نیروهای نظامی در 38 متحده و سی و همچنین بحرین, بلژیک, آلمان, انگلستان و ژاپن در حال پاک برای سفر موضوع را به تصمیم گیری نهایی توسط محلی نصب فرماندهان.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی گروهبان دستگیر و به عنوان FBI به نظر می رسد برای ارتباط بین 2 کمین قتل افسران

فرماندهان در پایگاه های خود در کشورهای دیگر از کالیفرنیا و فلوریدا و میشیگان و مینه سوتا, New Hampshire, New Jersey, کارولینای شمالی اوهایو و پنسیلوانیا, ورمونت, ویرجینیا و ویسکانسین هم اکنون می توانید تصمیم بگیرید که آیا اختصاص پرسنل ممکن است از سرگیری سفر عادی.

با توجه به پنتاگون تایید ایالات متحده و کشورهای, دیدار با مجموعه ای از معیارهای که در کاهش خطر ابتلا به خدمات اعضای متعاهد رمان coronavirus. این شرایط شامل دیگر داشتن پناهگاه در محل سفارشات تجربه رو به پایین مسیر جدید و یا تایید COVID-19 مورد و شاهد کمتر نشانه ای از بیماری در میان جمعیت.

"در حالی که COVID-19 pandemic هنوز ارائه خطر ابتلا به DoD خدمات اعضای خانواده خود را, و ما نظامی نیروی کار و بهبود شرایط حکم انتقال در رویکرد ما به داخلی و خارج از کشور پرسنل سفر به یک شرایط بر اساس رویکرد مرحله به مرحله به پرسنل حرکت و سفر" مقامات پنتاگون گفت: در یک نسخه.

وزارت دفاع اجرا گسترده محدودیت های مسافرتی برای سربازان و خانواده های مارس 13 در پاسخ به تهدید در حال رشد از coronavirus همه گیر از جمله توقف هر گونه جنبش به صورت موقت تکالیف استقرار و redeployments و تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند.

این محدودیت نیز ممنوع هر سفر برای پرسنل خارج از منطقه فوری خود را و ایستگاه های وظیفه.

اولیه بان کی مون بود که در اثر از طریق مارس 11, اما بعد از آن تمدید از طریق ژوئن 30.

محدودیت در محل باقی می ماند برای کسانی که مستقر و زندگی در 12 ایالت های ذکر شده در بالا و بسیاری از کشورهای دیگر. در آن مکان چشم پوشی ادامه خواهد داد در نظر گرفته شده برای ماموریت سفر ضروری و اضطراری و برخی از رایانه های شخصی در حرکت و استقرار خواهد جلوتر حرکت در یک مورد به مورد و بر اساس.

مقامات پنتاگون گفته اند که در طول سفر از محدودیت چشم پوشی از جمله برای رایانه های شخصی حرکت اعطا شده به طور منظم.

با توجه به یادداشت امضا مارس 22 توسط وزیر دفاع علامت Esper محلات هنوز هم تحت هیچ-سفر سفارشات ارزیابی می شود به طور منظم برای تعیین زمانی که آنها واجد شرایط برای لغو محدودیت.

عواملی که نقش مهمی در فرایند تصمیم گیری شامل در دسترس بودن خدمات مانند مدارس و مراکز مراقبت از کودکان و همچنین به عنوان حرکت, خدمات نصب و راه اندازی توانایی به اطمینان حاصل شود که بسته بندی و حمل و نقل کالاهای خانگی می توانید راه اندازی مجدد با خیال راحت و حفاظت بهداشت بیماری در محلی از درمان های پزشکی امکانات زیر سطح حفاظت از سلامت وضعیت چارلی.

سفر محدودیت هایی که اعمال شده در مارس تحت تاثیر قرار بیش از 2.8 میلیون نظامی و غیر نظامی DoD کارکنان. آنها را تحت تاثیر قرار تقریبا 100 ، 000 پرسنل نظامی که حرکت در هر سال و 90,000 که برنامه ریزی شده برای استقرار و یا بازگشت در ماه زمانی که این بیماری همه گیر به اوج خود رسید.

در حالی که تعداد COVID-19 موارد کاهش یافته است به آرامی در ایالات متحده از اواخر آوریل, مقامات بهداشت عمومی باقی می ماند مربوط به بیش از بیماری متحده به عنوان حرکت به بازگشایی و میلیون ها نفر به خیابان آمده اند در اعتراض به نژادپرستی و مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در دست پلیس است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: واشنگتن دی ایستگاه رادیویی جمعه وجود دارد که "قطعا در معرض خطر است" برای احیای ویروس.

"تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان مقامات بهداشت عمومی است که به نگه داشتن به مردم هشدار داده بود مراقب" Fauci گفت.

از زمان آغاز شیوع این بیماری در اواخر سال گذشته هفت میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند به قرارداد COVID-19 و بیش از 400 ، 000 فوت کرده اند. ایالات متحده در حال نزدیک شدن به دو میلیون نفر و بیش از 117,000, مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در DoD تقریبا 10,800 پرسنل و اعضای خانواده و کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 از جمله 7,280 خدمات اعضا و 1,191 وابسته.

تعداد موارد تایید شده در ارتش ایالات متحده به تنهایی با افزایش یک سوم هفته گذشته است.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: پنتاگون COVID-19 مورد تصویب 10,000 به عنوان ارتش می بیند 31 درصد افزایش در یک هفته.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن