HBO ارائه مهلت به تلویزیون اپل جعبه, اما نه برای مدت طولانی

HBO ارائه کرده است موقت کردند به صاحبان برخی از Apple TV set-top box پس از اعلام آن پایان دادن به پشتیبانی از

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 فروردین 1399

HBO ارائه کرده است موقت کردند به صاحبان برخی از Apple TV set-top box پس از اعلام آن پایان دادن به پشتیبانی از مدل های قدیمی تر.

در اوایل این هفته ما پرداخت تلویزیون غول اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارائه HBO Go و HBO در حال حاضر جریان خدمات در تاریخ 2 و نسل 3 اپل تلویزیون مدل شد منتشر شده در سال 2010 و 2012 بود.

شبکه پشت Game of Thrones The Sopranos جنس و شهر و شماری دیگر از سری کلاسیک نمی دهد تلویزیون اپل صاحبان زمان زیادی برای پاسخ به هر, افشای برنامه های ناپدید می شوند در 30 آوریل.

در حال حاضر بعد از اعتراض HBO به عقب رانده حذف برنامه های متعهد به حمایت از HBO در حال حاضر برای چند هفته بیشتر تا مارس 15 در حالی که HBO Go خواهد بود در اطراف برای "چند ماه دیگر."

برای کسانی که نمی توانند زندگی بدون HBO رفع این شرکت تمدید موقت ممکن است آنها را از طریق مستندات و یا حداقل به آنها زمان بیشتری برای ارتقاء خود را پخش آنلاين دستگاه.

مرتبط: چگونه به تماشای بازی تاج و تخت فصل 1-8 در انگلستان − و چه مقدار از آن هزینه های

HBO در حال حاضر پیشنهاد زیر جایگزین از جمله پخش و Chromecast معکوس در حمایت از سند در وب سایت خود را:

– جریان HBO GO با استفاده از یکی دیگر از جریان های بازیکن و یا یک کنسول بازی. برای یک لیست از دستگاه های پشتیبانی شده نگاه کنید دستگاه های پشتیبانی شده.
– استفاده از پخش به جریان HBO GO به خود اپل تلویزیون.
– استفاده از یک کابل HDMI برای اتصال به گوشی خود را, قرص, و یا کامپیوتر به تلویزیون خود را.
– استفاده از Chromecast به بازیگران HBO GO از گوشی خود را, قرص, و یا کامپیوتر به تلویزیون خود را.

یک HBO سخنگو گفت: Engadget پایان از حمایت شد "کسب و کار به عنوان معمول دستگاه سرزنش است که برنامه ریزی شده بود چند ماه پیش." آن افزود: "ما همیشه در حال کار با شرکای توزیع برای اضافه کردن دستگاه های جدید و بازنشسته دستگاه های که نیاز به مطمئن شوید که ما در حال ارائه بهترین جریان تجربه ممکن است."

خبر می آید فقط به عنوان HBO گوشی 500 ساعت از محتوای حق بیمه از آن وسیع archives منظور سرگرم کردن مردمی در خانه گیر کرده برای آینده قابل پیش بینی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب