هاوایی پایگاه های نظامی بریس ممکن است ضربه مستقیم توسط قدرتمند طوفان داگلاس

قلعه مهریز, Hawaii -- پایگاه های نظامی در اوآهو در حال آماده سازی برای ممکن است آخر هفته یورش طوفان داگلاس که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

قلعه مهریز, Hawaii -- پایگاه های نظامی در اوآهو در حال آماده سازی برای ممکن است آخر هفته یورش طوفان داگلاس که بود قوی دسته 3 طوفان که از روز شنبه.

داگلاس اولین طوفان در این سال طوفان فصل در حدود 900 کیلومتری جنوب شرقی جزایر هاوایی در صبح روز جمعه.

دولت پایگاه های نظامی قرار گرفتند تحت Tropical Cyclone وضعیت آمادگی 3 در روز جمعه نشان می دهد که بادهای مخرب هستند و ممکن است ظرف 48 ساعت آینده.

کشتی های نیروی دریایی بودند که آماده یورش به خارج از پرل هاربر آغاز صبح روز شنبه به آبهای خارج از طوفان انتظار می رود مسیر. در همین حال نیروی هوایی آغاز تامین هواپیما در Hickam فرودگاه.

بسیاری از هاوایی تاسیسات نظامی در اوآهو از جمله مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam, سچفیلد بررککس و دریایی سپاه, پایگاه هاوایی. نیروی دریایی اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز پارس شن و ماسه در جزیره کائوآئی.

ملی طوفان مرکز پیش بینی طوفان مسیر به عنوان احتمالا در حال حرکت به طور مستقیم بیش از هاوایی اواخر دوشنبه از طریق جمعه. این طوفان که در حال حاضر پایدار باد تا به 115 مایل در ساعت است و انتظار می رود به تضعیف طی 24 ساعت آینده, اما هنوز هم می تواند انتقام آسیب های جدی آن به طور مستقیم ضربه زدن به دولت است.

"داگلاس ادامه خواهد داد به سرعت رویکرد اصلی جزایر هاوایی عبور خطرناکی نزدیک به و یا بیش از سلیمان روز یکشنبه" طوفان مرکز گفت: در مشاوره ارسال شده در جمعه صبح. "خطرناک و تهدید کننده زندگی گشت و گذار وارد خواهد شد پیش از طوفان در روز شنبه. باران سنگین و افزایش بادها هستند ممکن است در جزیره بزرگ شنبه شب شروع و می تواند به سرعت گسترش زنجیره یکشنبه."

گارد ساحلی در بعد از ظهر جمعه اعلام کرد بندر بیماری به X-Ray برای Maui, هاوایی و جزایر معنی که باد نیروی باد تا 39 مایل در ساعت پیش بینی شده در عرض 48 ساعت آینده. جزیره کائوآئی در وضعیت ویسکی معنی باد نیروی باد انتظار می رود در عرض 72 ساعت.

تحت هر دو پورت-وضعیت سطح تمام لذت صنعت به دنبال پناه آب" گارد ساحلی در بیانیه ای گفت.

تمام اقیانوس رفتن کشتی های تجاری باید برنامه ای برای ترک مگر اینکه اجازه توسط دولت ،

هاوایی گذشته مواجه جدی طوفان آب و هوا در اواخر تابستان 2018 با طوفان لین و طوفان گرمسیری اولیویا که رسید کمتر از یک ماه از هم جدا.

در پیشبرد برای هر دو کسانی که طوفان دریایی منطقه هاوایی دستور داد کشتی های منتقل شده در پایگاه مشترک پرل هاربر-Hickam به یورش به دریا و دور از مسیر خود. طوفان به طور قابل توجهی تضعیف و نوسان کمی از خود را پیش بینی مسیرهای مقدار کمی هاوایی از آسیب های جدی.

این مقاله نوشته شده توسط وایت اولسون از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب