Goldfein حرکت: در آینده بمب افکن خلبانان زن و بازمانده Shootdown

پس از آشکار نسل بعدی بمب افکن نام و اذیت کردن مسخره کردن تصاویر چهار سال پیش نیروی هوایی سعی شده است که به اعتصاب تعادل بین صحبت کردن علنی در مورد B-21 ریدر کسب تلاش-پنتاگون بزرگترین آنجا که F-35 Joint Strike Fighter برنامه لگد کردن در 1990s — و امنیت اطلاعات از آن فن آوری های پیشرفته.

آینده بمب افکن خفا طراحی و توسعه اولیه آمار برنامه ریزی شده نقاط عطف مقامات وزارت دفاع گفته اند. اما این پروژه همچنان تحت حجاب محرمانه به پنتاگون به دنبال استراتژی خود را بیشتر دشمنان توانمند مانند روسیه و چین.

جزئیات بعدی: نظامی Stolen Valor موارد در حال افزایش است محققان می گویند

سال از پنهان کاری بالا بردن سوال در مورد چه چیز دیگری این خدمات در حال توسعه به خصوص که در این سال نیروی هوایی بودجه پیشنهادی خواسته نمایندگان مجلس برای حمایت از سرمایه گذاری بیشتر در برنامه های طبقه بندی شده. باید مردم آمریکا نگه داشتن یک چشم را برای دیگر سلاح های مخفی به ایجاد یک سورپرایز اولین?

“شاید” نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein که مجموعه ای به بازنشسته Aug. 6 گفت: در تاریخ 22 ژوئیه ، “آن را به عنوان تعجب باید به شما که از خدمات اکثریت قریب به اتفاق آن [راز] همه چیز آن قابلیت ها در نیروی هوایی-و فضای نیروی.”

این خبرنگار مطرح یک سوال مشابه به آن نیروی هوایی, منشی, هدر ویلسون در سال 2019.

“ما همیشه چیزهایی در کار است که ما نمی توانیم بحث در مورد” Goldfein گفت. “این بخشی از آنچه که من اسمش را یک آشکار و پنهان استراتژی است. آن را کمی سخت برای جلوگیری از کسی که اگر آنها نمی دانند که آنچه شما داشته باشد.”

او ادامه داد: “اگر شما واقعا می خواهید برای جلوگیری از که ما به طور کلی قصد از آنجا که ما می خواهم ترجیح می دهند برای مبارزه با, پس از آن شما را مجبور به فاش کردن در زمان و مکانی که خود انتخاب آنچه شما باید. به همین دلیل من می گویم شاید به خاطر این که یک وزیر دفاع, واقعا, ریاست جمهوری تصمیم از زمانی که ما نشان می دهد.”

Goldfein صحبت در تعدادی از موضوعات از ماموریت خود برای ساخت یک جامع تر خدمات به حصول اطمینان از بمب افکن های نیروهای اقامت آماده است. او نیز منعکس شده خود را با مشخصات بالا shootdown و نجات در صربستان در سال 1999. نظرات خود را ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

Military.com: در سال 2017, شما گفته DefenseOne که نیروی هوایی آماده شده بود برای قرار دادن بمب افکن پشت در 24 ساعت هشدار وضعیت در بخش های ارتقاء امکانات برای صدها نفر از سربازان را به حمایت از پتانسیل ماموریت. در این سال وجود داشته است کوتاه تر اما بیشتر بمب افکن چرخش در سراسر جهان است. این بخشی از همان استراتژی یا آنچه وضعیت فعلی این سربازان “24 ساعت هشدار” آماده است ؟

Goldfein: بمب افکن همیشه آماده برای رفتن در حالت آماده باش. و آنها در وضعیت آمادگی که در حال پیگیری از طرف ایالات متحده آمریکا استراتژیک فرماندهی فرمانده. او همیشه می داند که در هر روز داده شده چه وضعیت ما بمب افکن نیروی است. و به طوری که آنها در حال آماده در هر زمان داده شده باید با او تماس بگیرید و آنها را به رفتن به یک وضعیت هشدار. … آنها نمی نشستن و هشدار های روز به روز. اما ما ورزش است که بسیار قوی, [مانند] فرماندهی و کنترل و ارتباطات و غیره. وقتی که می آید به امکانات ما همیشه باید به امکانات که در آن ما می توانید تولید بمب افکن های نیروی باید آن را مورد نیاز است. و پس از آن مرکز ارتقاء و بهبود رقابت برای منابع مانند هر دیگر امکانات ارتقا, اما من می گویم من بسیار هیجان زده در مورد حرکت در کمکهای هسته ای شرکت رفتن به جلو. کسانی که سرمایه گذاری کاملا حیاتی است.

Military.com: شما پیشگام زیادی ابتکار عمل را به مطالعه و بررسی چگونگی خدمات می تواند به تولید بیشتر دوستانه دنده و لباس و به روز رسانی نیروی هوایی آهنگ آن را جنسیتی خنثی, در میان دیگر اقدامات به خدمات فراگیر تر. چه کار خواهد شما هنوز هم می خواهم برای دیدن انجام می شود برای ایجاد برابری بیشتر برای زن در نیروی هوایی و چه مدت شما آن را باور خواهد بود قبل از وجود زنان در نیروی هوایی عملیات ویژه فرماندهی به عنوان اپراتور گذشته از تاکتیکی هوا کنترل حزب افسران (TACP-O)? (حرفه ای بود که قبلا شناخته شده به عنوان درجه افسران رابط و یا ALOs.)

Goldfein: ما از خدمات تا به حال حداقل تعدادی از مبارزه با موقعیت های که قبلا بسته به زنان هنگامی که تصمیم بر آن شد که تمام مبارزه موقعیت خواهد بود به طوری که آن را به عنوان بزرگ یک آسانسور برای ما به باز کردن آن موقعیت. اما آنچه ما باید انجام دهید این است که فراتر از “اول” این اولین بار است که. ما [زنان] در رهبری. در واقع بخشی از کل افسر سپاه در AFSOC به طوری که در حال حاضر در حال حاضر وجود دارد — شاید نه در اعداد من می خواهم برای دیدن. اما ما نیاز به نمایندگی از جمعیت است که ما در حال افتخار به دفاع از. آنچه من می خواهم برای دیدن است این سفر که شتاب که باعث می شود درست آسان و اشتباهی سخت است. و درست است که یک فرهنگ از شمول و متعلق, که در آن یک زن جوان که تصمیم به نگه دارید تا او را دست راست و سوگند به دفاع از قانون اساسی و دفاع از میهن است که سفر خود را در [آن] نیروی هوایی ایالات متحده است که که احترام که ایجاد یک محیط که در آن زمانی که او انتخاب زندگی-مانند که مایل به شروع یک خانواده او همان گزینه به عنوان همتایان مرد. … ما باید یک نیروی کار آن را تا و در حال اجرا تمام وقت است که کار از این مسائل است. و من این را به عنوان یک سفر نه یک مقصد. چرا که به عنوان تغییرات در محیط ما رو به تغییر است و ما باید به بهترین سازمان در این سیاره هر دو در داخل و خارج وقتی که می آید به زنان در نیروی کار است.

Military.com: شما به ضرب گلوله کشته شدند در یک F-16 در طول عملیات متفقین نیروی بیش از صربستان. چگونه است که تجربه شکل گیری خود را به عنوان شما را از طریق صفوف افزایش و آنچه شما می خواهید در نیروی هوایی امروز به درک از این رویداد ؟

Goldfein: این shootdown. بنابراین در اینجا من هدایت در هلیکوپتر نجات به عنوان آنها dodging surface-to-air missiles. و آنها همه چیز را به خطر می اندازند. آنها در حال کاهش است. آنها در حال رفتن به رفتن به خانه بدون من. شما همیشه نمی خواهید به کسی که شایسته است که خطر به دلیل آن می تواند به راحتی به پایان رسید متفاوت … و پس از آن شب [بوده است] در مورد پرداخت آن را به جلو. و پیام من را به نیروی هوایی و به طور عمده به رهبران زمانی که من با استفاده از این تجربه — آن را به بحث در مورد اهمیت شخصیت. و سفر است که همه ما در این سفر به سوی بی عیب و نقص بود. و من آن را یک سفر چون من مطمئن هستم که تا کنون کسی در رسد [در قطعنامه]. من قطعا نیست. من هنوز کار بر روی آن. ما نمی دانیم که به خصوص به عنوان افسران زمانی که برخی از جوان airman در حال رفتن به خطر همه چیز را به جلو و ما از پسر بد زمین و یا سوزاندن کامیون یا هواپیما و یا شما نام آن و خطر همه چیز را به ما را نجات دهد. همه ما می دانیم که در آن روز ما بهتر بود و شایسته خود را در خطر است.

[تجربه] در واقع متناسب در تعداد زیادی از حالات به بحث در مورد … به خصوص زمانی که من صحبت کردن در به اسکادران فرماندهان در مورد آماده سازی و نقش اصلی خود را. … من دقیق وضوح در یک چیز. و این است که ما باید از این لحظه تا زمانی که جنگ شروع می شود و نیروهای ما آماده است. ما باید به درمان هر روز مانند آن را یک برکت و رحمت به عنوان اگر آن را آخرین روز صلح و باید این حس فوریت به طوری که ما در حال آموزش سخت و ما در حال خونریزی در آموزش و بنابراین ما نمی خونریزی در مبارزه با. و این است پیام من از ابتدا. [آیا آن طوفان صحرا یا یک پرچم قرمز ورزش] شغل من در حال حاضر به تولید که همان اعتماد به نفس برای جوانان کاپیتان و کارکنان sergeants که ارسال می کنیم به راه آسیب است. من می خواهم آنها را به همان احساس اعتماد به نفس. که اهمیت آموزش است.

Military.com: نیروی هوایی دیده می شود و در پاسخ به تعدادی از عمده حوادث آب و هوایی از جمله طوفان در طول تصدی خود به عنوان رئیس. شده اند وجود دارد مطالعات انجام شده در چه هوایی بهتر می تواند آماده شدن برای طوفان و چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار روز به روز عملیات. چه سرویس های آموخته شده از این وقایع هستند و شما چگونه تحصیل نیروی هوایی ماموریت های به طور بالقوه منجر به تغییر آب و هوا ؟

Goldfein: ما با مطالعه این چیزها در همه زمان ها. پس ما بزرگترین آژانس در دولت وقتی که می آید به خرید و استفاده از سوخت های فسیلی است. آنچه که من به طور مداوم در مورد فکر می کنم به عنوان رئیس این است که ” آیا ما خوب استوارت از محیط زیست؟’ آیا ما … فکر کردن در مورد مواد خطرناک?’ به عنوان مثال ما در حال انجام برخی واقعا خلاقانه کار بر روی فن آوری موتور در حال حاضر که در آن ما در حال [نگاه] تا 30% به 40% کاهش در سوخت. ما همیشه به دنبال سوخت جایگزین گازوییل از منابع که در حال طبیعی تر منابع سوخت. این دستیابی به موفقیت فن آوری که در حال حرکت و نه به سرعت. چرا که اگر ما بتوانیم به یک منبع سوخت جایگزین که طبیعی تر بود و [کمتر] انتشار, اگر ما می تواند حرکت به استفاده کمتر از آن ما موتور بسیار کارآمد ؟ که ميانگين 30 درصد کاهش استفاده از سوخت سراسر بزرگترین آژانس در دولت ایالات متحده است که با استفاده از سوخت ؟ که قدرتمند است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی می خواستم نظرات نژادی و بی عدالتی است. پاسخ قاطع بود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>