آلمان Disbands نخبگان واحد ارتش بیش از افراط گرایی نگرانی

برلین — آلمان وزیر دفاع منحل یک شرکت از نیروهای ویژه در روز چهارشنبه گفت: فرهنگ از جناح راست افراطی گری شده بود اجازه داد به منظور توسعه یک “دیوار پنهان کاری.”

وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer به خبرنگاران گفت که “سمی رهبری” در آن شرکت داشت به پرورش یک راست افراطی نگرش در میان برخی از اعضای Kommando Spezialkraefte یا KSK واحد.

برخی از 70 سرباز در واحد توزیع خواهد شد در میان KSK را سه تن دیگر از مبارزه با شرکت های, در حالی که “کسانی ساخته شده است که پاک کردن آنها بخشی از مشکل و نه بخشی از راه حل باید ترک KSK,” او گفت:.

کل سازمان آموزش و استقرار در حال کوچک به عنوان تحقیقات مربوط به افراط گرایی همچنان ادامه دارد و اصلاحات در حال اجرا است.

می آید در یک زمان از گسترده تر نگرانی هایی است که در آلمان انجام داده است و نه به اندازه کافی برای مقابله با جناح راست افراطی گری در درون خود در بوندس نظامی به طور کلی.

Kramp-Karrenbauer تاکید کرد که او احساس اصلاحات بود و البته حق به جای انحلال کل واحد و گفت: “ما نیاز به KSK.

“اکثریت قریب به اتفاق مردان و زنان در KSK و در بوندس به عنوان یک کل در حال وفادار به قانون اساسی ما با هیچ سوالی یا buts” او گفت:.

این KSK تشکیل شد به عنوان یک واحد ارتش در سال 1996 با تمرکز بر ضد تروریسم عملیات و گروگان نجات از مناطق خصمانه. آن را در خدمت در افغانستان و بالکان و عملیات خود را در حال مخفی نگه داشته است.

محققان نظامی شده اند به دنبال به واحد پس گروهی از رسانههای آلمانی گزارش داد در سال 2017 است که در یک حزب دور رفتن اعضای نمایش داده شده به هیتلر ادای احترام گوش به جناح راست افراطی و موسیقی و شرکت در یک بازی است که درگیر یک خوک جای خود غلت بزنید سر خود را. در ژانویه نظامی گزارش 20 سربازان تحت سوء ظن راست افراطی.

در ماه مه رئیس واحد Brig. ژنرال مارکوس Kreitmayr گفت: سربازان که او نمی خواهد تحمل افراط گرایی در صفوف.

که ماه Kramp-Karrenbauer تاسیس یک کمیسیون مستقل برای بررسی KSK و پیشنهاد اصلاحات پس از کش از سلاح و مواد منفجره و مهمات پیدا شد در یکی از مظنون افراطی خانه در ساکسونی است که او گفت: نشان “ابعاد جدید” برای این مشکل.

او گفت: تحقیقات نشان داده است: “کمبود قبر” در واحد رکورد نگه داشتن و که وجود دارد بسیاری از آیتم های از دست رفته از جمله مهمات و مواد منفجره. این روشن نیست که آیا این مهمات استفاده شد و پس از استقرار و یا pilfered, او گفت:.

“ما نمی توانیم هر یک از این هستند و نه” او گفت:.

به طور کلی موجودی دستور داده شده است که شامل تمام KSK تجهیزات و لوازم.

این مقاله در نوشته شده بود توسط DAVID افزایش از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de