قانونگذاران آلمانی بررسی اینکه آیا مالیات مضاعف از ما نیروهای غیرنظامی نقض مبل

کایزرسلاوترن آلمان — منطقه ای قانونگذاران در آلمان در حال بررسی چرا دفتر امور مالی Ramstein در نزدیکی پایگاه هوایی به شدت تلاش برای جمع آوری مالیات بر درآمد از آمریکا نیروهای نظامی و غیرنظامیان احتمالا نقض یک معاهده بین المللی است که بر نیروهای آمریکایی در این کشور است.

Marlies Kohnle-Gros, دولت مجلس در Rheinland-Pfalz و همکار اتحادیه دموکرات مسیحی مجلس مارکوس کلاین در حال بررسی این که آیا شده است وجود دارد تغییر رسمی در سیاست در مورد چگونه مالیاتی دفاتر درمان ایالات متحده پرسنل. آنها همچنین پرسید که چگونه بسیاری از اعضای ارتش ایالات متحده قرار داده شده اند برای پرداخت مالیات و چقدر پول کشف و ضبط شده است بیش از پنج سال گذشته آنها در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

دو قانونگذاران آگاه شد این موضوع پس از ستاره و راه راه آنه تلاش های مقامات آلمانی به جمع آوری مالیات بر درآمد با وجود ناتو پیمان امنیتی که میان دیگر حمایت های ارائه شده به اعضای نظامی و غیر نظامی کارکنان و وابستگان مستقر در سفارشات در ناتو و کشورهای شریک آنها را مانع از وصول در کشور میزبان و در خانه به طور همزمان.

همانطور که از اواخر آوریل لندستوهل-Kusel اداره مالیات را پوشش می دهد که Ramstein و تمرکز خود را از پروب گفت: نزدیک به 400 آمریکایی ها با قابلیت اتصال به ارتش در منطقه مواجه سنگین مالیاتی صورتحساب.

آلمانی قانونگذاران باید اطلاعات درخواست شده از Kusel-لندستوهل اداره مالیات و انتظار پاسخ در اواخر این ماه.

به عنوان یک معاهده بین المللی مبل trumps, آلمانی, قانون مالیات گفت: Andreas Kindler سخنگوی Steuerberatung مشاوره مالیاتی که در عمل در Ramstein منطقه است. این شرکت با دریافت تماس های متعدد در ماه های اخیر از آمریکایی ها هدفمند توسط مقامات مالیاتی در آلمان, او گفت:.

“آلمانی (منطقه ای) مقامات مالیاتی در حال تضعیف (مبل) پیمان” Kindler گفت.

از لحاظ تاریخی مبل محافظت ایالات متحده پرسنل از مالیات مضاعف اما در سال های اخیر برخی مالیاتی دفاتر تفسیر معاهده متفاوت است.

برخی از مالیات های محلی مقامات اظهار داشت که مبل حمایت های دیگر اعمال می شود اگر یک فرد دارای “روابط خاص” به آلمان مانند ازدواج به یک آلمانی گسترش نظامی تورهای داشتن اموال و یا ارسال یک کودک به یک مدرسه آلمانی.

برخی از آمریکایی ها می گویند که در زمان هیچ یک از این مراحل و در عین حال هنوز هم چهره, صورت حساب های مالیاتی بیش از نزدیک به $200,000 همراه با حقوقی دعوا به اجتناب از مجازات است. این وضعیت را تحت تاثیر قرار وظیفه فعال پرسنل نظامی غیر نظامیان و پیمانکاران است.

اکثر موارد تا کنون شده است در بیشتر کایزرسلاوترن منطقه به بزرگترین نظامی ایالات متحده در خارج از کشور, جامعه, اما وکلای مدافع و مقامات مالیاتی می گویند این موضوع نیز ظهور در جای دیگر — از ویسبادن و هایدلبرگ به اشتوتگارت است که به ایالات متحده اروپایی فرمان.

ارتش ایالات متحده و اروپا که مسئول مبل مسائل نظامی در آلمان, ثبت نام شکایت با وزارت امور خارجه آلمان در مورد راه برخی از دفاتر مالیاتی در حال تفسیر این پیمان است. USAREUR گفت: در ماه آوریل است هماهنگی با وزارت امور خارجه به تلاش برای رفع این وضعیت است.

USAREUR و آمریکا نیروهای هوایی اروپا در حال گام برداشتن به پرسنل آگاه تر از مالیات مضاعف کنید.

“وجود دارد به طور منظم اقدامات در محل برای اطلاع رسانی به زور و توجه ویژه قرار داده خواهد شد این در هفته های آینده و ماه به خصوص در لندستوهل, Kusel منطقه” سرهنگ جو Scrocca, USAREUR سخنگوی در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

منطقه ای مقامات مالیاتی باید به دنبال مالیات قدمت 10 سال از آمریکایی ها و به دنبال ایالات متحده پرسنل آنها پس از بازگشت به ایالات متحده Kindler گفت.

آلمان بالاترین مالیات دادگاه مستقر در مونیخ ممکن است به گام برای حل و فصل متوالی او گفت:. علاوه بر این مناطق خاکستری در مبل که باید کشف و ضبط شده است که توسط مقامات مالیاتی باید حذف شود, او گفت:.

به عنوان مثال مقامات مالیاتی در Rheinland-Pfalz, استدلال کرده اند که آمریکایی ها نیاز به نشان می دهد “تمایل به بازگشت به خانه” اگر آنها می خواهند برای حفظ خود را از مالیات معاف وضعیت Kindler اشاره کرد.

اما هیچ تعریف قانونی یا استاندارد برای “تمایل به بازگشت به خانه,” او گفت: متهم مالیاتی کارمندان از قوانین به عنوان آنها بروید.

ادامه مطلب: نیروی دریایی, برترین دریاسالار منزوی پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض; گارد ملی رئیس تست مثبت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>