فورت هود به طور کلی باعث Facebook درخواست برای پیدا کردن گم شده سرباز

معاون فرمانده ارتش سوم سپاه در فورت هود تگزاس تبدیل به Facebook به تازگی به درخواست برای اطلاعات در مورد یک س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

معاون فرمانده ارتش سوم سپاه در فورت هود تگزاس تبدیل به Facebook به تازگی به درخواست برای اطلاعات در مورد یک سرباز زن از فرمان او که گم شده پس از ماه آوریل است.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال اسکات Efflandt پست در مورد Pfc. ونسا Guillen آمد ساعت پس از مقامات اعلام کرد که اسکلتی باقی می ماند در بر داشت جمعه در کیللین تگزاس شده بود مثبت شناسایی شده به عنوان کسانی که از Pvt. گرگوری مورالس یکی دیگر از هود سرباز که رفت از دست رفته در ماه اوت است.

جزئیات بعدی: حدود 45 نفر برای درمان کلر و گاز و قرار گرفتن در معرض دود پس از آتش سوزی در پایگاه هوایی Kadena Hazmat سایت

محققان از تحقیقات جنایی فرماندهی مشکوک بازی ناپاک در مورالس' مرگ اما در این مرحله هیچ اطلاعات معتبری که آن را در هر راه متصل به Guillen ناپدید شدن, با توجه به CID مقامات.

Guillen عضو 3rd سواره نظام در هود گذشته دیده می شد در محل خود وظیفه حدود ظهر مارس 22 Efflandt گفت.

"ما می خواهیم به ونسا خانه به عنوان موثر و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و نسبت به آن پایان من درخواست کمک خود را در" عبوس به دنبال Efflandt گفت: در Facebook post. "کسی, برخی از افراد وجود دارد این قطعه از اطلاعات مورد نیاز ما را ونسا صفحه اصلی.

"ما همچنان به جستجوی گم شده ما عضو ارتش ما خانواده," او اضافه شده است. "اگر شما کسی است که اطلاعات مورد نیاز ما من از شما لطفا تماس بگیرید 254-495-7767."

در همین حال ارتش ارائه شده است تا $25,000 به هر کسی با اطلاعات معتبر در مورد شرایط اطراف مورالس' مرگ با توجه به انتشار اخبار.

مورالس 24 ساله بومی سپالپا اوکلاهما وارد ارتش در ژوئن 2015 به عنوان یک موتور اپراتور حمل و نقل و اختصاص داده شده بود به 1 میرسد تیپ 1 سواره نظام لشکر از نوامبر 2016.

مورالس' جوایز و دکوراسیون شامل ارتش دو مدال دستاورد ارتش رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات, مدال, جهانی, جنگ با تروریسم اعزامی مدال جهانی جنگ با تروریسم مدال خدمات و کره جنوبی دفاع مدال خدمت در خارج از کشور خدمات روبان راننده و مکانیک, نشان, و, ارتش, خدمات روبان.

"اولین تیم غمگین اخبار از عبور از PV2 گرگوری مورالس. زندگی اش گرفته شد بیش از حد به زودی و ما قدردانی از خدمات خود را به ملت ما" مسلح ، ژنرال جفری Broadwater فرمانده 1st بخش سواره نظام گفت: در انتشار.

مورالس' باقی می ماند کشف شد در یک میدان در نزدیکی 3200 جلوگیری از فلورانس جاده ها در صبح روز جمعه پس از CID عوامل خاص دریافت اطلاعات در مورد محل از بدن با توجه به انتشار. او مثبت شناسایی شده با استفاده از سوابق دندانپزشکی با کمک ارتش ایالات متحده دندانپزشکی سپاه.

کالبد شکافی برنامه ریزی شده است برای تعیین علت و نحوه مرگ انتشار متحده است.

مورالس گذشته دیده رانندگی خود را شخصا متعلق به خودرو در کیللین در شب Aug. 19, 2019 با توجه به انتشار. همچنین به عنوان شناخته شده گرگوری ودل او بود-پردازش از ارتش و برنامه ریزی شده بود مرخص می شود در عرض چند روز و زمانی که او ناپدید شد, با توجه به انتشار. ودل او نام قبل از او در زمان خود نام پس از ازدواج خود را.

ارتش محققان مورالس' خودرو در ماه ژانویه پس از خانواده اش را دیدم در CARFAX که کسی در منطقه دالاس تا به حال سعی کردم به آن را در یک بازرسی فاکس نیوز گزارش داد.

"ما فقط می خواهم برای تشکر از هر کسی به این نکته به CID که منجر به او که یافت" مورالس' مادر کیم ودل گفت روباه. "در حالی که این خبر غیر منتظره نیست, آن است که هنوز هم بسیار سخت به روند این."

پاداش برای اطلاعات به ناپدید شدن Guillen افزایش یافته است به $50,000. CID نیز ارائه پاداش به 25 ، 000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به هوستون بومی محل. لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC) پیشرو در حقوق مدنی سازمان Latinos, به تازگی اعلام کرد که اضافی $25,000 پاداش است که برای ارائه اطلاعات درباره پرونده, CBS News گزارش شده است.

Guillen, یک اسلحه کوچک/توپخانه متخصص تعمیر گذشته دیده می شد در پارکینگ هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود. Guillen را شناسایی کارت کیف پول و کلید ماشین و پایگاه آپارتمان بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او تا به حال شده است در روز قبل از آن به گفته مقامات ارتش.

CID مقامات نمی تواند از انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر در هر دو مورد اما آنها "به طور فعال به دنبال آگهی" CID سخنگوی کریس خاکستری گفت: Military.com.

"آنها اولویت موارد در حال حاضر ما در حال رفتن به حل هر دو آنها را" او گفت:.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: جمع آوری ده ها تن در فورت هود به تقاضا پاسخ در گم سرباز مورد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن