فورت کرسن NCO پلیس در کلرادو اسپرینگز

پلیس در کلرادو اسپرینگز., به ضرب گلوله کشته و یک فورت کرسن درجه دار و افسر تقریبا دو هفته پیش پس از سرباز اشا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 اردیبهشت 1399

پلیس در کلرادو اسپرینگز., به ضرب گلوله کشته و یک فورت کرسن درجه دار و افسر تقریبا دو هفته پیش پس از سرباز اشاره کرد و تفنگ در پلیس از طریق زیرزمین پنجره های خود را خاموش پایه خانه در طول یک اختلال داخلی تماس بگیرید.

گروهبان. Virgill Thorpe یک 28 ساله سواره نظام دیده بانی از کانتون, Mass., کشته شد مارس 19 بعد از پلیس نامیده می شدند به خانه اش در 3200 بلوک از چوب بلوط نهر درایو شرق در کلرادو اسپرینگز در حدود 9:57 بعد از ظهر توسط یک زن تماس گیرنده که به آنها گفت که این سرباز مسلح بود با تفنگ بخشند. جیمز sokolik شناخته شده عمومی افسر اطلاعات برای کلرادو اسپرینگز اداره پلیس. خانه واقع شده است و حدود پنج مایل از فورت کرسن.

پس از Thorpe صحبت با پلیس در خارج از خانه کار افغانستان جانباز زد و برگشت به خانه. از طریق یک پنجره یک افسر دیدم Thorpe رفتن به زیر زمین که در آن تماس گیرنده قرار گرفته بود چنگ زدن به تفنگ و نقطه آن در پلیس.

"چهار افسران اخراج از خارج از محل اقامت به زیرزمین پنجره" sokolik شناخته شده گفت:.

تورپ به ضرب گلوله کشته شد حداقل یک بار و هیچ کس دیگری مجروح شد sokolik شناخته شده گفت:. او منتقل شد به یک بیمارستان محلی با آسیب های جدی و بعد از درگذشت آنها.

El Paso County Sheriff این شهرستان که در کلرادو اسپرینگز واقع شده است و در حال حاضر در حال بررسی این حادثه از جمله چند بار تورپ به ضرب گلوله کشته شد. چهار افسر پلیس درگیر شد که به مرخصی اداری به مدت شش روز کاری با توجه به کلرادو اسپرینگز ،

در واحد Thorpe شد شناخته شده به عنوان "فوق العاده ای رهبر و هم تیمی" سرهنگ اعطای S. فاوست فرمانده 3rd زرهی گروه رزمی تیپ 4 پیاده نظام تقسیم در بیانیه ای گفت. خود "گذشت غم انگیز است و احساس در طول شکل گیری است."

تورپ که داوطلب خدمت سربازی در ارتش در ماه مه 2012 و اعزام به افغانستان یک سال بعد بود واجد شرایط برای ارتقاء به گروهبان در زمان مرگ او است و انتظار می رود دریافت خواهید کرد پس از مرگ, ارتقاء, گفت, Brandy Gill سخنگوی فورت کرسن.

او متولد جامائیکا اما بعد از آن زندگی می کردند در کنتاکی و ماساچوست با توجه به اگهی در گذشت. او ازدواج همسرش کیمبرلی کی تورپ از کلرادو اسپرینگز در Jan. 22, 2019. او چهار فرزند.

ارتش خود جوایز و دکوراسیون شامل دو ارتش, Commendation, مدال, پنج ارتش دستاورد مدال ارتش دو رفتار خوب مدال ملی دفاع مدال خدمت یک افغانستان, مبارزات انتخاباتی مدال با کمپین ستاره یک جنگ جهانی علیه تروریسم اعزامی مدال جهانی جنگ با تروریسم مدال خدمات و یک درجه دار و افسر توسعه حرفه ای, روبان, ارتش سرویس روبان ناتو سرویس مدال جنگی اکشن, نشان, حمله هوایی, نشان, یک, راننده, مکانیک, نشان, چرخ, خودرو و تیراندازی صلاحیت نشان متخصص-تفنگ با توجه به خدمات خود را ضبط.

فورت کارسون در حدود 24,000 سربازان و پایه برای 4 پیاده نظام لشکر و ارتش ورزشکار کلاس جهانی برنامه. اصلی آن ارسال در حدود 140,000 هکتار در اندازه های اضافی 236,000 هکتار سایت آموزش حدود 150 مایلی جنوب شرقی پایه.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب